רישום לאתר התחברות לאתר טלגרם אינסטגרם פייסבוק

!כלות מאוקראינה - הבחורות היפות בעולם

הכי יפות מחרסון

למה מכל הערים הרבות באוקראינה דווקא העיר חרסון זכתה בכבוד מאיתנו הישראלים?

חרסון

כל גבר שמע על כלות מאוקראינה, אם בעקבות הסרט או באינטרנט או מחברים, הבחורות מאוקראינה אין ספק ששינו את מפת ההכרויות של הגברים הישראליים והכל מתחיל מעיר קטנה באוקראינה ששמה חרסון.

זו העיר שכל הגברים הישראלים מגיעים אליה בתקווה להכיר כלה, אישה לחיים ולמשפחה.

למה מכל הערים הרבות באוקראינה דווקא העיר חרסון זכתה בכבוד מאיתנו הישראלים?

העיר חרסון שוכנת דרומית לאודסה, עיר פועלים שלווה ושקטה, עיר נמל קטנה לחופי נהר הדנייפר.

במחוז חרסון גרים כמליון תושבים המתפרנסים רובם מחקלאות ובעיר חרסון כ350,000 תושבים, עיר קטנה במושגים אוקראינים.

בשנת 1997 הגעתי עם חבר ששמו זאב לאוקראינה וחרסון הייתה אחת הערים שביקרנו בה, היופי של בנות חרסון התבלט לעומת הערים האחרות, יש האומרים היפות בעולם ויש החושבים היפות ביותר באוקראינה ורוסיה, ואכן בעיר זאת התחיל הסיפור ששינה את עתידם של אלפי גברים ישראליים שהתחתנו עם בנות המקום.

אפשר למצוא בחורות יפות בכל עיר וכפר באוקראינה אך הכמות וריכוז הבחורות היפות אכן שמור לעיר ששמה חרסון.

נושא ההכרויות היה בחיתוליו, כל נושא הגברים הזרים היה חדש לבחורות ובעיר היו מספר מועט של משרדים להכרות עם מקומיים וכן משרד לאמריקאים.

פתחנו משרד הכרויות משלנו בעיר, פרסמנו מודעות בעיתונות המקומית, ואכן זרם הבחורות הנרשמות גבר מידי חודש בחודשו.

בארץ התחלנו לאסוף קבוצות גברים פנויים והוצאנו אותם בצורה מסודרת להכרות עם הבחורות, הגברים היו המומים מהיופי האוקראיני ואכן מאז אנו מחתנים גברים ישראלים עם בנות חרסון.

הזמן עבר והאופנה השתנתה, משרדי הכרויות קמו ונעלמו ואיתם גם הרצון של הבחורות להכיר גברים זרים, לעזוב את המדינה כבר לא קוסם להן לכן כמעט ולא נרשמות למשרדי הכרויות.

הנהירה הגדולה למשרדי הכרויות התחלפה באי רצון להתחתן עם גברים זרים והיחידות שמגיעות למשרדי הכרויות הן רק בחורות דוברות אנגלית המעוניינות להתפרנס.

צר לי לאכזב את הגברים המעוניינים להגיע בגפם לאוקראינה, הסיכוי להכיר באופן עצמאי בחורה לנישואין בחרסון או בערים אחרות הינו קלוש עד בלתי אפשרי אלא באמצעות קשרים אישיים עם תושבי המקום.

הפוסט הבא מסביר על קומבינת ההכרות הישראלית.