קשר אישי ☏ 054-6201417 - רמי

הכרויות בחרסון

חרסון - קומבינת ההכרות הישראלית

חרסון

כשפתחנו בשנת 1997 את משרד ההכרויות כלות מאוקראינה לא תיארנו לעצמנו שחלק מהלקוחות שחיתננו יפתחו משרד הכרויות מתחרה.

במקום להכיר תודה ולפרגן חלקם החלו לפרסם מודעות בעיתונות המקומית בארץ, קיבצו כמה חברות של האישה, קנו מאגר בחורות מצלם מקומי באוקראינה, סיפרו שיש להם משרד בחרסון, פתחו אתר אינטרנט, אספו קבוצות גברים עם מעשיות והבטחות שונות ומשונות ולקחו אותם לאוקראינה.

בחורה מאוקראינה

בארץ התפארו בשנות וותק בנושא ההכרויות, הוצגו לגברים תמונות של בחורות שחלקן לא קיימות, סיפרו שמכירים את הבחורות למרות שמעולם לא ראו אותן, התפארו במשרדים שלהם באוקראינה למרות שבפועל הגברים הגיעו למשרדי הכרויות מקומיים בעיר תמורת תשלום פר פגישה.

לגברים הובטחו פגישות עם כל בחורה שירצו ובכל גיל וכך אכן פותו רבים מהם להצטרף לנסיעה, כדי לחסוך בעלויות היו משכנים את הגברים בדירות עלובות רחוק ממרכז העיר, גברים גילו לפתע שהפגישות עם הבחורות שהובטחו להם לא מתקיימות ויש ספק בכלל אם הן בכלל קיימות, כל ההבטחות נמוגו עם ההגעה לאוקראינה, הגיעו בחורות אחרות לפגישות העיקר שתהיה פגישה.

תשלום סופי ששילם הגבר בארץ נהפך לתשלום על החשבון, גברים שהתחתנו נאלצו לשלם כספים נוספים תמורת הגעת הבחורה לארץ.

מקומן של הבחורות לא נפקד וגם הן רומו, חלקן גילו את גילו האמיתי של הגבר רק בטקס החתונה, גברים שהוצגו להורי הכלה כמסודרים בחיים היו מובטלים וגרים עם ההורים, מספר בחורות גילו רק בארץ שהגברים איתן התחתנו היו נכים.

הנזק שהם גרמו היה עצום ונמשך עד עצם היום הזה, מרבית הבחורות שהתחתנו עם גברים ממשרדים אלו חזרו בבושת פנים לאוקראינה, גם גברים רומו והפסידו את כל כספם, השם שלנו כישראלים נפגע ורבות מהבחורות עד היום לא רוצות לשמוע על גבר ישראלי.

היה ברור שהכל זמני, ואכן בעשור האחרון נפתחו מאות משרדים כאלה שנסגרו המהירות הבזק ומותירים אחריהם שובל ארוך של נשים וגברים מרומים.

כיום אפשר לראות עשרות גברים ישראלים המגיעים בגפם לחרסון מסתובבים בעיר ובכל מקומות הבילוי במטרה להציל את מה שהפסידו.

ביטול הוויזה לאוקראינה יצר תופעה חדשה של גברים המגיעים לאוקראינה בגפם בתקווה להכיר בחורות בכוחות עצמם, "למה לשלם למשרד הכרויות אם אפשר לחסוך ולהכיר לבד" מסתובבים במועדונים ומנסים להתחיל עם בחורות ואפילו ברחוב.

נכנסים למשרדי הכרויות מקומיים ומנסים להפגש עם בחורות צעירות וממשיכים לקלקל לנו את השם כישראלים.

הפגיעה בשם שלנו כישראלים משפיעה על כולם ולצערנו גם עלינו, ולמרות הכל כלות מאוקראינה הייתה ונשארה סוכנות ההכרויות הראשונה והיחידה בחרסון שבאוקראינה עם מאגר בלעדי של בחורות לנישואין, משרד מסודר, הכרות מהארץ ותמיכה בכל שלבי ההכרות.

בהצלחה!

בשבוע הבא אספר על שיטות העבודה של משרדי ההכרויות באוקראינה ורוסיה.