רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

האם בקרוב נראה את הנשים האוקראיניות מסתובבות ברחובות ארצנו?

בחודש פברואר תפתח אוקראינה את שעריה בפני התיירות הישראלית עם ביטול הויזה ביננו ונוכל לטוס ולבקר את הנשים היפות מאוקראינה.

הכרויות און ליין

הם גם יוכלו להגיע ולקנות כרטיס טיסה אלינו ולבקר בארצנו הקטנה כך שנתרשם מהיופי שלהן כפי שרואים באתרים להכרויות.

ביטול הוויזה יאפשר לבחורות הישראלי לטייל וללמוד על התרבות והמסורת האוקראינית אך מי שחושב לשלב הכרות רצינית עם בחורות לקשר רציני יתכן ויתאכזב.

התיירות מאמריקה ואירופה בשיאה ונראה שיהיה קשה לגבר הישראלי להתמודד מולם, ביקור בסוכנויות להכרויות במקום לא מבטיחה הצלחה כיוון שהם עובדים למטרת הכרות ולא למען חתונה.

יעדים לביקור עבורינו הם קייב עיר הבירה ואודסה למרגלות הים השחור מול איסטנבול כשעתיים ומחצה מהארץ, עיר גדולה ויפה לתיירים, במרכז העיר תמצא בתי קפה ומקומות לבילוי עם נשים יפיפיות אך לא דומה באף עיר אירופאית אחרת.

בקייב הסיפור שונה לחלוטין היא יקרה אפילו בהשוואה לערים אחרות באירופה ומתאימה יותר לתייר האירופאי למרות שגם שם יש שפע בבילויים היא יקרה מאוד לתייר הישראלי.

הטיסות לאודסה מאוד יקרות ואולי יוזלו בעתיד, מחיר כרטיס מתחיל מ500 דולר ובעונת התיירות יקר יותר ללא מחירי שהייה בבית מלון שגם הוא מאוד יקר, רק בימי שלישי יש טיסה לאודסה על ידי אל על והחברה האוקראינית טסה גם אחת לשבוע כך שלטוס לסוף שבוע בלתי אפשרי בשלב זה אלא רק שבוע עגול.

ישנן עוד אפשרויות להגיע לאודסה דרך אירופה או טורקיה כדי להוזיל את עלויות הנסיעה אך אפשרות זאת לא באה בחשבון בגלל המעבר באיסטנבול.

רוב התיירות לאודסה כיום הינה למטרת הכרויות, תיירים מכל העולם מגיעים אליה כדי להיפגש עם הבחורות במשרדי הכרויות, שיטת הכרות שונה ממה שאנו רגילים כיוון שמדובר בהכרות ולא בחתונה, רובם מגיעים למשרדי הכרויות בצורה יזומה ורק מעטים מגיעים בגפם, נפגשים עם בחורות ויזמינו אותן לביקור הכרות בארצם, הבחורות המקומיות יעדיפו את האמריקאים אך סוכנויות ההכרויות המקומיות ישמחו לעשות קופה התיירים הישראלים ולהתפרנס מהם.

שוק ההיכרויות בעיר נשלט באופן בלעדי על ידי האמריקאים שמעסיקים בחורות סביב השעון תמורת עמלה, הבחורות יושבות ועובדות ואל לך להתלהב ממקום המלא בבחורות יפיפיות, מקסימום תקבלו פגישה ולא יותר.

עצם ביטול הויזה תעזור לגבר שהתחתן עם בחורה מאוקראינה לקצר את הבירוקרטיה ולהגעתה לארץ אך חייבים להזמינה כחוק וללא קיצורי דרך.

בהצלחה!

כתבה נוספת בנושא:
נהירת האוקראיניות לארץ

גברים ישראליים שיגיעו לאודסה ישתכנו בבתי מלון מקומיים שעד היום זוכים לארח תיירים אמריקאיים ואירופאים, משרדי הכרויות מקומיים נוטים לשכן את הלקוחות שלהם גם בדירות שכורות כדי להוזיל עלויות.

עדיף להגיע לאוקראינה בחודשי הקיץ, בחורף די קר שם ובטח לא יתאים עבור התייר הישראלי, בחודשי החורף אוקראינה מושלגת ומסוכן להסתובב ברחובות עקב סכנת החלקה, בחורף הפעילות מצטמצמת בכל התחומים ואנשים נשארים בביתם למעט מי שצריך להגיע לעבודה.

בכל הערים באוקראינה אפשר למצוא משרדי הכרויות מקומיים, יש ערים שלמות שעובדות עבור הסוכנויות האמריקאיים לרבות אודסה ששם תוכל למצוא מאות ואולי אלפי בחורות היושבות במשמרות במשרדי הכרויות ומתכתבות עם גברים אמריקאיים במטרה להתפרנס ולממן את הלימודים באוניברסיטה.

מרכז העיר באודסה נראה הכי מפואר והכי מושקע אך את תצאו ממרכזי הערים תחזרו מאה שנה אחורה, בניינים ישנים ולא מטופחים, עזובה והזנחה, כבישים לא סלולים וללא תאורה ברחובות אך דווקא ממקומות אלו מגיעים הבחורות הכי יפות בעיר.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved