רישום לאתר התחברות לאתר טלגרם אינסטגרם פייסבוק

!כלות מאוקראינה - הבחורות היפות בעולם

האם בקרוב נראה את הנשים האוקראיניות מסתובבות ברחובות ארצנו?

בחודש פברואר תפתח אוקראינה את שעריה בפני הישראליים עם התחלת הסכם לביטול הויזה ונוכל לטוס ולבקר את הנשים היפות מאוקראינה.

הכרויות און ליין

הם גם יוכלו להגיע ולקנות כרטיס ולטוס אלינו ללא בעיות ולבקר בארצנו הקטנה כך שנתרשם ביופי האוקראיני כפי שהורגלנו לראות רק באתרי הכרויות.

ביטול הוויזה יאפשר לגברים מהארץ לטייל באוקראינה וללמוד על המסורת המקומית והתרבות אך לגברים החושבים שיוכלו להכיר נשים במהלך שהותו עלול להתאכזב.

התיירות מאמריקה ואירופה בשיאה ונראה שיהיה קשה לגבר הישראלי להתמודד מולם, ביקור במשרדי הכרויות מקומיים לא מבטיחה הצלחה כי הם משדכים למטרת הכרות ולא למען חתונה.

יעדים לביקור עבורינו הם קייב עיר הבירה הרחוקה וכן אודסה למרגלות הים השחור מול איסטנבול כשעתיים ומחצה מהארץ, עיר יפה ומעניינת אך יקרה מעט, במרכז העיר תמצא מסעדות בתי קפה ודיסקוטקים עם נשים יפיפיות אך לא דומה באף מקום באירופה.

בקייב הסיפור שונה לחלוטין היא יקרה הרבה יותר מערים מקבילות באירופה ומושכת תיירים המתעניינים בתרבות המקומית למרות שגם שם יש שפע בבילויים לא תתאים לתייר הישראלי.

מחיר הטיסות לאודסה יקרות ואולי יוזלו בעתיד, כרטיס הלוך ושוב לאודסה מתחיל מחמש מאות דולר ובעונת התיירות יקר יותר ללא מחירי שהייה בבית מלון שגם הוא מאוד יקר, אל על טסה בימי שלישי לאודסה וחברת איירו סויט האוקראינית גם כן אחת לשבוע כך שלהגיע לבלות רק בסופי שבוע כרגע בילתי אפשרי.

ניתן להגיע גם לאודסה דרך איסטנבול או וינה ולהוזיל את העלויות אך זה סיבוב וכרגע לא אמליץ על האפשרות הזאת בגלל יחסנו עם טורקיה.

התיירות הנכנסת לאודסה ברובה למטרת היכרויות, גברים מאמריקה ואירופה מגיעים כדי להכיר את הבחורות המקומיות, בשונה משיטת ההכרויות שאנו רגילים כיוון שמדובר בהכרות ולא בחתונה, רוב גברים מגיעים למשרדים מקומיים בצורה מאורגנת ולא בגפם, נפגשים עם בחורות וכשנוצר קשר יזמינו אותן לביקור, הבחורות המקומיות יעדיפו את האמריקאים אך סוכנויות ההכרויות המקומיות ישמחו לעשות קופה התיירים הישראלים ולהתפרנס מהם.

שוק ההיכרויות בעיר נשלט על ידי המשרדים האמריקאיים שמעסיקים בחורות סביב השעון תמורת עמלה, הבחורות יושבות ועובדות ואין בכלל סיבה להתלהב ממשרד מלא בנשים יפות, הכי רחוק שתקבל זה פגישות הכרות.

ללא ספק ביטול הוויזה תגרום לגברים שהתחתנו לקצר את הבירוקרטיה ולהגעתה לארץ אך עדיין אנו מחוייבים בהזמנתה לארץ בהתאם לדרישות משרד הפנים.

בהצלחה!

כתבה נוספת בנושא:
נהירת האוקראיניות לארץ

גברים ישראליים שיגיעו לאודסה ישתכנו בבתי מלון מקומיים שעד היום זוכים לארח תיירים אמריקאיים ואירופאים, משרדי הכרויות מקומיים נוטים לשכן את הלקוחות שלהם גם בדירות שכורות כדי להוזיל עלויות.

עדיף להגיע לאוקראינה בחודשי הקיץ, בחורף די קר שם ובטח לא יתאים עבור התייר הישראלי, בחודשי החורף אוקראינה מושלגת ומסוכן להסתובב ברחובות עקב סכנת החלקה, בחורף הפעילות מצטמצמת בכל התחומים ואנשים נשארים בביתם למעט מי שצריך להגיע לעבודה.

בכל הערים באוקראינה אפשר למצוא משרדי הכרויות מקומיים, יש ערים שלמות שעובדות עבור הסוכנויות האמריקאיים לרבות אודסה ששם תוכל למצוא מאות ואולי אלפי בחורות היושבות במשמרות במשרדי הכרויות ומתכתבות עם גברים אמריקאיים במטרה להתפרנס ולממן את הלימודים באוניברסיטה.

מרכז העיר באודסה נראה הכי מפואר והכי מושקע אך את תצאו ממרכזי הערים תחזרו מאה שנה אחורה, בניינים ישנים ולא מטופחים, עזובה והזנחה, כבישים לא סלולים וללא תאורה ברחובות אך דווקא ממקומות אלו מגיעים הבחורות הכי יפות בעיר.