כלות מאוקראינה
קשר אישי ☏ 054-6201417 - רמי

האם בקרוב נראה את הנשים האוקראיניות מסתובבות ברחובות ארצנו?

בעוד חודש אוקראינה תיפתח שעריה בפני הישראליים עם ביטול חובת הויזה בין המדינות ונוכל לטוס ולבקר את הבחורות האוקראיניות היפות.

הכרויות און ליין

התיירים מאוקראינה יוכלו לקנות כרטיס טיסה ולהציף את ארצנו הקטנטנה מהיופי שלהן כפי שרואים באתרי היכרויות.

עכשיו יתאפשר לגבר הישראלי להגיע בקלות לאוקראינה לטייל וללמוד על התרבות והמסורת האוקראינית אך מי שחושב לשלב הכרות רצינית עם בחורות לקשר רציני יתכן ויתאכזב.

עונת התיירות עם גברים מערבים בשיאה ונראה שיהיה קשה לגבר הישראלי להתמודד מולם, ביקור בסוכנויות להכרויות במקום לא מבטיחה הצלחה כיוון שהם עובדים למטרת פגישות בלבד ולא לנישואין.

שני היעדים העיקריים עבור התייר הישראלי הם קייב ואודסה למרגלות הים השחור מול איסטנבול כשעתיים טיסה מהארץ, עיר גדולה ויפה לתיירים, במרכז העיר תמצא מסעדות בתי קפה ודיסקוטקים עם בחורות יפות אך לא תחליף באף עיר אירופאית אחרת.

בעיר הבירה קייב הכל יקר יותר מרוב הערים באירופה ומתאימה יותר לתייר האירופאי למרות שגם שם יש שפע בבילויים לא תתאים לתייר הישראלי.

מחיר הטיסות לאודסה יקרות ואולי יוזלו בעתיד, כרגע כרטיס טיסה עולה כ500-600 דולר ובקיץ יותר יקר לא כולל מחירי לינה שהינם גבוהים יחסית למקום, חברת אל על טסה אחת לשבוע בימי שלישי וחברת איירו סויט האוקראינית גם כן אחת לשבוע כך שלהגיע לבלות רק בסופי שבוע כרגע בילתי אפשרי.

ניתן להגיע גם לאודסה דרך אירופה או טורקיה כדי להוזיל את העלויות אך זה סיבוב וכרגע אפשרות זאת לא באה בחשבון בגלל המעבר באיסטנבול.

התיירות הנכנסת לאודסה ברובה למטרת היכרויות, בחורים מהמערב מגיעים כדי לפגוש את הנשים המקומיות, שיטת הכרות שונה ממה שאנו רגילים כי אינם מגיעים להתחתן, רוב גברים מגיעים למשרדים מקומיים דרך המשרדים ולא באופן עצמאי, עורכים פגישות יזומות עם הבחורות ויזמינו אותן לביקור הכרות בארצם, הבחורות המקומיות יעדיפו את האמריקאים אך המשרדים להיכרויות ישמחו לארח את התיירים הישראלים ולהתפרנס מהם.

שוק ההיכרויות בעיר נשלט על ידי המשרדים האמריקאיים שמעסיקים בחורות סביב השעון תמורת עמלה, הבחורות יושבות ועובדות ואין בכלל סיבה להתלהב ממשרד העמוס בבחורות יפות, הכי רחוק שתקבל זה פגישות הכרות.

עצם ביטול הויזה תעזור לבחורים שהתחתנו באוקראינה לקצר את זמן ההמתנה עד להגעת האישה לארץ אך עדיין אנו מחוייבים בהזמנתה לארץ בהתאם לדרישות משרד הפנים.

בהצלחה!

כתבה נוספת בנושא:
נהירת האוקראיניות לארץ

גברים ישראליים שיגיעו לאודסה ישתכנו בבתי מלון מקומיים שעד היום זוכים לארח תיירים אמריקאיים ואירופאים, משרדי הכרויות מקומיים נוטים לשכן את הלקוחות שלהם גם בדירות שכורות כדי להוזיל עלויות.

עדיף להגיע לאוקראינה בחודשי הקיץ, בחורף די קר שם ובטח לא יתאים עבור התייר הישראלי, בחודשי החורף אוקראינה מושלגת ומסוכן להסתובב ברחובות עקב סכנת החלקה, בחורף הפעילות מצטמצמת בכל התחומים ואנשים נשארים בביתם למעט מי שצריך להגיע לעבודה.

בכל הערים באוקראינה אפשר למצוא משרדי הכרויות מקומיים, יש ערים שלמות שעובדות עבור הסוכנויות האמריקאיים לרבות אודסה ששם תוכל למצוא מאות ואולי אלפי בחורות היושבות במשמרות במשרדי הכרויות ומתכתבות עם גברים אמריקאיים במטרה להתפרנס ולממן את הלימודים באוניברסיטה.

מרכז העיר באודסה נראה הכי מפואר והכי מושקע אך את תצאו ממרכזי הערים תחזרו מאה שנה אחורה, בניינים ישנים ולא מטופחים, עזובה והזנחה, כבישים לא סלולים וללא תאורה ברחובות אך דווקא ממקומות אלו מגיעים הבחורות הכי יפות בעיר.