כלות מאוקראינה
קשר אישי ☏ 054-6201417 - רמי

האם בקרוב נראה את הנשים האוקראיניות מסתובבות ברחובות ארצנו?

בחודש פברואר תפתח אוקראינה את שעריה בפני התיירים הישראליים עם ביטול חובת הויזה בין המדינות ונוכל לנסוע ללא הגבלה לפגוש את הבחורות היפות באוקראינה.

הכרויות און ליין

הם מצידם יוכלו לרכוש כרטיס ולטוס אלינו ללא בעיות ולבקר בארץ וכך נוכל להציץ ביופי האוקראיני כפי שהורגלנו לראות באתרי היכרויות.

ביטול הויזה לאוקראינה יאפשר לגברים מהארץ לטייל באוקראינה וללמוד על התרבות והמסורת האוקראינית אך לגברים החושבים שיוכלו להכיר נשים במהלך שהותו עלול להתאכזב.

עונת התיירות עם גברים מערבים בשיאה ויהיה קשה לגברים הישראליים להתמודד מול האמריקאים, ביקור במשרדי הכרויות מקומיים לא תבטיח תוצאות כיוון שהם בנויים על הכרויות למטרת הכרות ובטח לא למטרת חתונה.

יעדים חשובים עבור התיירים מהארץ הם קייב עיר הבירה הרחוקה וכן אודסה הקרובה אלינו ונמצאת על שפת הים השחור כשעתים וחצי טיסה מהארץ, עיר מודרנית ויפה, במרכז העיר תמצא מסעדות בתי קפה ודיסקוטקים עם יפיפות שלא תמצא באף מקום באירופה.

קייב עיר הבירה מאוד יקרה אפילו בהשוואה לערים אחרות באירופה ומיועדת יותר לתיירים המתעניינים בהיסטוריה למרות שהיא מאוד מפותחת ומודרנית היא יקרה מאוד לתייר הישראלי.

הטיסות לאודסה מאוד יקרות ובעתיד נקווה שיוזלו, כרטיס הלוך ושוב לאודסה מתחיל מחמש מאות דולר ובעונת התיירות יקר יותר ללא מחירי שהייה בבית מלון שגם הוא מאוד יקר, רק בימי שלישי יש טיסה לאודסה על ידי אל על וחברת איירו סויט האוקראינית גם כן אחת לשבוע כך שלטוס לסוף שבוע כרגע בילתי אפשרי.

אפשר להגיע לאודסה דרך טורקיה הקרובה או ווינה ולהוזיל את עלויות הנסיעה אך אפשרות זאת לא באה בחשבון לפחות לא מאיסטנבול.

התיירות הנכנסת לאודסה ברובה למטרת היכרויות, גברים מאמריקה ואירופה מגיעים כדי להכיר את הבחורות המקומיות, שיטה השונה מהשיטה שאליה אנו רגילים כיוון שמדובר בהכרות ולא בחתונה, רובם מגיעים למשרדי הכרויות בצורה מאורגנת ולא בגפם, עורכים פגישות יזומות עם הבחורות ואחר מזמינים אותם לביקור בארצם, הבחורות המקומיות יעדיפו את האמריקאים אך סוכנויות ההכרויות המקומיות ישמחו לעשות קופה הגברים הישראליים ולהתפרנס.

שוק ההכרות באודסה ובכלל בעולם נשלט באופן בלעדי על ידי האמריקאים שמעסיקים בחורות סביב השעון תמורת עמלה, הנשים המקומיות נמצאות ועובדות ואין מה להתלהב ממשרד העמוס בבחורות יפות, לכל היותר תקבל פגישות.

אין ספק שביטול הויזה תעזור לגבר שהתחתן עם בחורה מאוקראינה לקצר את מועד בואה של האישה לארץ אך נאלץ להזמינה כפי שהחוק מתיר לנו.

בהצלחה!

כתבה נוספת בנושא:
נהירת האוקראיניות לארץ

גברים ישראליים שיגיעו לאודסה ישתכנו בבתי מלון מקומיים שעד היום זוכים לארח תיירים אמריקאיים ואירופאים, משרדי הכרויות מקומיים נוטים לשכן את הלקוחות שלהם גם בדירות שכורות כדי להוזיל עלויות.

עדיף להגיע לאוקראינה בחודשי הקיץ, בחורף די קר שם ובטח לא יתאים עבור התייר הישראלי, בחודשי החורף אוקראינה מושלגת ומסוכן להסתובב ברחובות עקב סכנת החלקה, בחורף הפעילות מצטמצמת בכל התחומים ואנשים נשארים בביתם למעט מי שצריך להגיע לעבודה.

בכל הערים באוקראינה אפשר למצוא משרדי הכרויות מקומיים, יש ערים שלמות שעובדות עבור הסוכנויות האמריקאיים לרבות אודסה ששם תוכל למצוא מאות ואולי אלפי בחורות היושבות במשמרות במשרדי הכרויות ומתכתבות עם גברים אמריקאיים במטרה להתפרנס ולממן את הלימודים באוניברסיטה.

מרכז העיר באודסה נראה הכי מפואר והכי מושקע אך את תצאו ממרכזי הערים תחזרו מאה שנה אחורה, בניינים ישנים ולא מטופחים, עזובה והזנחה, כבישים לא סלולים וללא תאורה ברחובות אך דווקא ממקומות אלו מגיעים הבחורות הכי יפות בעיר.