רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

נהירת האוקראיניות לארץ

האם בקרוב נראה צעירות יפיפיות מאוקראינה מטיילות בחוצות העיר ומשתכשכות בחופי ת''א?

בשנת 2008 בוטלה הויזה לרוסיה ובתחילת פברואר 2010 תבוטל גם הויזה לאוקראניה.

האם תתחיל הנהירה הגדולה של בחורות אוקראיניות לארץ?

האם נוכל לראות גדודי בחורות צעירות בלונדיניות ויפיפיות מסתובבות בארצנו הקטנה?

היכרויות

פתיחת הגבולות תשרת יותר את המשפחות שיחפצו לבקר קרובי משפחה וחברים ללא ברוקרטיה ובקלות, אך לא תשנה את מאזן הבחורות המגיעות לארץ הקודש.

אוקראינה מדינה ענייה יותר מרוסיה ולהגיע לארץ עולה הרבה כסף, מחיר כרטיס טיסה והוצאות יכול להגיע ל500 דולר ואף יותר, למרות שעם הזמן יתכן ומחיר הכרטיסים יוזל אך זה עדיין יקר עבור הבחורה הרוסיה שמשתכרת בקושי 100 דולר.

מי שיזכו לעדנה הם הבחורים הישראליים שיחלו לצאת לסופי שבוע באודסה שבאוקראינה הנמצאת במרחק שעתיים וחצי מהארץ כדי לראות מקרוב בבחורות האוקראיניות הנחשבות לדעת רבים כנשים היפות בעולם.

אודסה נמצאת לחופי הים השחור ומציעה בהחלט מוקדי בילוי מצוינים לתיירים הפוקדים אותה, מרכז העיר מושקע ויפה, מסעדות ומקומות בילוי ברמה גבוהה דיסקוטקים ומועדוני לילה עם כמות בחורות שלא נגמרת.

כשאומרים אוקראינה מיד חושבים על בחורות יפות, הכרויות שידוכים, ואכן הינה יעד מרכזי עבור ישראליים שיחפצו למצוא בחורה כלה לנישואין, ואציין שרוב הגברים שהתחתנו עם בחורות הינן מאוקראינה ומקצתן מרוסיה.

לאודסה מגיעים תיירים מאירופה ומאמריקה בעיקר למטרת הכרויות עם הנשים המקומיות ומקבלים שירות מסוכנויות נישואין הרבות בעיר, הנהירה של הישראלים לעיר תטיב עם ההכנסה של משרדי הכרויות אלה אך בספק אם הבחורות יעדיפו גבר ישראלי על גבר אמריקאי.

יהיה מעניין לראות איך יגיבו המקומיים לנהירת הגברים הישראלים לעיר, התרבות באוקראינה אירופאית, האנשים תמימים ולא מבינים את התחכום של הישראלים, התנהגות לא סבירה של תייר שתטופל בסלחנות באירופה לא תעבור בקלות באוקראינה, כי עדיין לא התנערו מהמשטר הקומוניסטי.

ישנם עוד ערים חוץ מאודסה המשמשות כיעד לגברים הישראלים, קייב עיר הבירה המשמשת גם יעד לגבר האמריקאי אך לא תתאים לכיסם של הגברים הישראלים אך מהווה יעד תיירותי חשוב למי שמעוניין לטייל בעולם ולהכיר את התרבות האוקראינית.

אין כל ספק שביטול הויזה לאוקראינה יקל על מציאת כלה באוקראינה יחסוך לנו הרבה כסף וזמן המתנה, ויגרום לבחורות יפות מאוקראינה להגיע ולהשתזף בחופי ארצנו,

הללויה!

כתבות נוספות

לגברים הישראליים מצפה חוויה השונה מכל דבר שראו במדינות אחרות, מדינה עניה עם בחורות יפיפיות בכל מקום, מרכזי הערים מטופחים בעוד השכונות די מוזנחות, מי שיגיע דרך משרדי הכרויות ידע למצוא את הנשים המתאימות השאר ימצאו עצמם מסתובבים במועדונים ובדיסקוטקים ולבלות.

אודסה מציעה מרכז עיר מטופח עם הרבה בתי קפה ומסעדות, חוף ים סביר אך לא ברמה כמו בארץ, הרבה תיירים מאמריקה ומאירופה ובכלל מכל העולם, רובם גברים, התושבים המקומיים התרגלו כבר לתיירות הגואה אך עדיין מדובר בתירות לשם הכרויות עם הבחורות המקומיות שלהם.

מרכזי הבילוי העיקריים הם הדיסקוטקים ומועדוני הלילה עם המון בחורות אך לצערנו גם עם הרבה גברים טורקים ששמעו על הבחורות האוקראיניות ובאו לנסות את מזלם, למרות שהבחורה האוקראינית לא תעלה על דעתה להתחתן עם גבר מוסלמי למעט בודדות.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved