כלות מאוקראינה
קשר אישי ☏ 054-6201417 - רמי

נהירת האוקראיניות לארץ

האם בקרוב נראה צעירות יפיפיות מאוקראינה מטיילות בחוצות העיר ומשתכשכות בחופי ת''א?

ביטול הויזה לרוסיה האיץ את תהליך ביטול הויזה לאוקראינה ועכשיו אנו צפויים לביטול הויזה גם לאוקראינה.

האם אנו צפויים לנהירה הגדולה של נשים אוקראיניות יפות ארצה?

האם נזכה לראות גדודים של בחורות צעירות בלונדיניות ויפיפיות מסתובבות בארצנו הקטנה?

היכרויות

פתיחת הגבול בין המדינות תשרת יותר את אלו שירצו לבוא ולבקר בארץ את קרוביהם ביתר קלות וללא בקשת ויזה, אך כנראה לא תשנה את כמות הבחורות שיגיעו לארץ למטרת אחרת.

אוקראינה עדיין מדינה ענייה ונסיעה לחול יקרה מדי עבור רוב האנשים, כרטיס טיסה לארץ יכול לעלות כ600 דולר ללא הוצאות נילוות, יתכן שמחירי הטיסות יוזלו עם הזמן אך עדיין זו הוצאה ניכרת עבור הבחורה הרוסיה שמשתכרת בקושי 100 דולר.

מי שיזכו לעדנה הם גברברי ישראל שיחלו לצאת לסופי שבוע באודסה שבאוקראינה במרחק שעתיים וחצי זמן טיסה כדי לצפות מקרוב בנשים האוקראיניות הידועות לדעת כולם כבחורות היפות בעולם.

העיר אודסה שלחופי הים השחור מציעה אפשרויות בילוי מגוונים לתיירים המערביים, מרכז העיר מציע אפשרויות בילוי אטרקטיביים לתיירים ומועדוני לילה עם בחורות יפות שלא מהעולם הזה.

אוקראינה בשבילנו הישראלים נאמרת בסמיכות אחת עם כלות מאוקראינה, בעשור האחרון היתה יעד מרכזי לגברים ישראלים שחפצו למצוא כלה, ואציין שרוב הנשים שנישאו לגברים ישראלים מקורן באוקראינה ומיעוטן מרוסיה.

לאודסה מגיעים מזה שנים רבות תיירים אמריקאים ואירופאים אך ורק למטרת הכרות עם הבחורות המקומיות ומקבלים שירותים ממשרדי הכרויות הרבים הפזורים בעיר, הנהירה של הגברים הישראליים תיצור הכנסה למשרדי הכרויות אלו אך בספק אם הבחורות יעדיפו גבר ישראלי על גבר אמריקאי.

יהיה מעניין לראות איך יגיבו המקומיים לנהירת הגברים הישראלים לעיר, התרבות באוקראינה אירופאית, האנשים פשוטים שלא יבינו את התחכום של הגברים הישראלים, התנהגות לא במקום תטופל מיד ולא בסלחנות, כיוון שהמשטר הקומוניסטי עדיין בדמם.

יש ערים נוספות מלבד אודסה המשמשות להכרויות, עיר נוספת היא קייב עיר הבירה היקרה יותר שלא תתאים לגבר הישראלי למרות שהיא יעד חשוב למי שמעוניין לראות ולהכיר את ההיסטוריה האוקראינית.

אין כל ספק שביטול הויזה לאוקראינה יקל על מציאת כלה באוקראינה יחסוך כ120 דולר וזמן המתנה ארוך, וכן ייתן אפשרות לבחורות האוקראיניות היפות להגיע ולהשתזף בחופי ארצנו,

הללויה!

כתבות נוספות

לגברים הישראליים מצפה חוויה השונה מכל דבר שראו במדינות אחרות, מדינה עניה עם בחורות יפיפיות בכל מקום, מרכזי הערים מטופחים בעוד השכונות די מוזנחות, מי שיגיע דרך משרדי הכרויות ידע למצוא את הנשים המתאימות השאר ימצאו עצמם מסתובבים במועדונים ובדיסקוטקים ולבלות.

אודסה מציעה מרכז עיר מטופח עם הרבה בתי קפה ומסעדות, חוף ים סביר אך לא ברמה כמו בארץ, הרבה תיירים מאמריקה ומאירופה ובכלל מכל העולם, רובם גברים, התושבים המקומיים התרגלו כבר לתיירות הגואה אך עדיין מדובר בתירות לשם הכרויות עם הבחורות המקומיות שלהם.

מרכזי הבילוי העיקריים הם הדיסקוטקים ומועדוני הלילה עם המון בחורות אך לצערנו גם עם הרבה גברים טורקים ששמעו על הבחורות האוקראיניות ובאו לנסות את מזלם, למרות שהבחורה האוקראינית לא תעלה על דעתה להתחתן עם גבר מוסלמי למעט בודדות.