רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

נהירת האוקראיניות לארץ

האם בקרוב נראה צעירות יפיפיות מאוקראינה מטיילות בחוצות העיר ומשתכשכות בחופי ת''א?

בתחילת שנת 2008 בוטלה חובת הוצאת וויזת הכניסה לרוסיה ובחודש פברואר 2011 אמורה להתבטל גם לאוקראינה.

האם יש לצפות לנהירה הגדולה של בחורות אוקראיניות לארץ?

האם נצפה בגדודי נשים צעירות בלונדיניות ויפיפיות מסתובבות בארצנו הקטנה?

היכרויות

ביטול הוויזות תאפשר לתושבים מאוקראינה שיחפצו לבקר קרובי משפחה וחברים ללא ברוקרטיה ובקלות, אך לא תשנה את מאזן הבחורות המגיעות לארץ הקודש.

אוקראינה עדיין מדינה ענייה ונסיעה לחול יקרה מדי עבור רוב האנשים, כרטיס טיסה לארץ יכול לעלות כ600 דולר ללא הוצאות נילוות, למרות שעם הזמן יתכן ומחיר הכרטיסים יוזל אך זה עדיין יקר עבור הבחורה הרוסיה שמשתכרת בקושי 100 דולר.

מי שיזכו לעדנה הם גברברי ישראל שיזמינו סופי שבוע לעיר אודסה שבאוקראינה במרחק שעתיים וחצי זמן טיסה כדי לצפות מקרוב בנשים האוקראיניות הידועות לדעת כולם כבחורות היפות בעולם.

העיר אודסה שלחופי הים השחור מציעה מוקדי בילוי מצוינים לתיירים הפוקדים אותה, מרכז העיר מציע אפשרויות בילוי אטרקטיביים לתיירים ומועדוני לילה עם בחורות יפות שלא מהעולם הזה.

אוקראינה בשבילנו זה בחורות לנישואין, כלות מאוקראינה, הכרויות, בעשור האחרון היתה יעד מרכזי לגברים ישראלים שחפצו למצוא כלה, ואציין שרוב הגברים שהתחתנו עם בחורות מאוקראינה ולא מרוסיה.

לאודסה מגיעים מזה שנים רבות תיירים אמריקאים ואירופאים אך ורק למטרת הכרות עם הבחורות המקומיות ומקבלים שירותים ממשרדי הכרויות מקומיים הרבים שבעיר, הנהירה של הגברים שלנו תייצב את מקומם בעיר אך בספק אם הבחורות יעדיפו גבר ישראלי על גבר אמריקאי.

יהיה מעניין לדעת איך יתקבלו הישראלים באודסה, התרבות באוקראינה אירופאית, האנשים פשוטים שלא יבינו את התחכום של הגברים הישראלים, התנהגות לא במקום תטופל מיד ולא בסלחנות, כי המשטר הקומוניסטי עדיין שולט במקום.

התמקדתי באודסה כיוון שהיא קרובה אלינו ומהווה יעד מרכזי לתיירות לשם הכרויות, עיר נוספת היא קייב עיר הבירה היקרה יותר שלא תתאים לכיסם של הגברים הישראלים אך מהווה יעד תיירותי חשוב למי שמעוניין להכיר ולראות מקומות חדשים.

אין ספק שביטול הוויזה יקל על הגברים למצוא כלה באוקראינה, יחסוך לנו הרבה כסף וזמן המתנה, ויגרום לבחורות יפות מאוקראינה להגיע לארצנו הקטנה ולתת לגופן הצחור להשתזף בשמש הישראלית,

הללויה!

כתבות נוספות

לגברים הישראליים מצפה חוויה השונה מכל דבר שראו במדינות אחרות, מדינה עניה עם בחורות יפיפיות בכל מקום, מרכזי הערים מטופחים בעוד השכונות די מוזנחות, מי שיגיע דרך משרדי הכרויות ידע למצוא את הנשים המתאימות השאר ימצאו עצמם מסתובבים במועדונים ובדיסקוטקים ולבלות.

אודסה מציעה מרכז עיר מטופח עם הרבה בתי קפה ומסעדות, חוף ים סביר אך לא ברמה כמו בארץ, הרבה תיירים מאמריקה ומאירופה ובכלל מכל העולם, רובם גברים, התושבים המקומיים התרגלו כבר לתיירות הגואה אך עדיין מדובר בתירות לשם הכרויות עם הבחורות המקומיות שלהם.

מרכזי הבילוי העיקריים הם הדיסקוטקים ומועדוני הלילה עם המון בחורות אך לצערנו גם עם הרבה גברים טורקים ששמעו על הבחורות האוקראיניות ובאו לנסות את מזלם, למרות שהבחורה האוקראינית לא תעלה על דעתה להתחתן עם גבר מוסלמי למעט בודדות.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved