כלות מאוקראינה
קשר אישי ☏ 054-6201417 - רמי

נהירת האוקראיניות לארץ

האם בקרוב נראה צעירות יפיפיות מאוקראינה מטיילות בחוצות העיר ומשתכשכות בחופי ת''א?

בתחילת שנת 2008 בוטלה חובת הוצאת וויזת הכניסה לרוסיה ועכשיו אנו צפויים לביטול הויזה גם לאוקראינה.

האם יש לצפות לנהירה הגדולה של בחורות אוקראיניות לארץ?

האם נזכה לראות גדודים של בחורות צעירות בלונדיניות ויפיפיות מסתובבות בארצנו הקטנה?

היכרויות

פתיחת הגבול בין המדינות תשרת יותר את אלו שיחפצו לבקר קרובי משפחה וחברים ללא ברוקרטיה ובקלות, אך כנראה לא תשנה את כמות הבחורות שיגיעו לארץ למטרת אחרת.

אוקראינה מדינה ענייה יותר מרוסיה ולהגיע לארץ עולה הרבה כסף, מחיר כרטיס טיסה והוצאות יכול להגיע ל500 דולר ואף יותר, למרות שעם הזמן יתכן ומחיר הכרטיסים יוזל אך זה עדיין יקר עבור הבחורה הרוסיה שמשתכרת בקושי 100 דולר.

מי שיזכו לעדנה הם הגברים הישראלים שיחלו לצאת לסופי שבוע באודסה שבאוקראינה במרחק שעתיים וחצי זמן טיסה כדי לצפות מקרוב בבחורות האוקראיניות הכי יפות בעולם.

אודסה נמצאת לחופי הים השחור ומציעה בהחלט לתייר המערבי אפשרויות מגוונות לסיור וטיול, מרכז העיר מציע אפשרויות בילוי אטרקטיביים לתיירים ומועדוני לילה עם בחורות יפות שלא מהעולם הזה.

אוקראינה בשבילנו הישראלים נאמרת בסמיכות אחת עם כלות מאוקראינה, ואכן הינה יעד מרכזי שאליו נסעו גברים ישראלים למצוא בחורה לנישואין, ואציין שרוב הנשים שנישאו לגברים ישראלים מאוקראינה ולא מרוסיה.

לאודסה מגיעים מזה שנים רבות תיירים אמריקאים ואירופאים בעיקר למטרת הכרויות עם הנשים המקומיות ומקבלים שירות ממשרדי הכרויות הרבים הפזורים בעיר, הנהירה של הגברים הישראליים תיצור הכנסה למשרדי הכרויות אלו אך בספק אם הבחורות יעדיפו גבר ישראלי על גבר אמריקאי.

יהיה מעניין לדעת איך יתקבלו הישראלים באודסה, התרבות באוקראינה אירופאית, אנשים שקטים ותמימים ולא רגילים לתחכום הישראלי, התנהגות לא במקום תטופל מיד ולא בסלחנות, כי המשטר הקומוניסטי עדיין שולט במקום.

התמקדתי באודסה כיוון שהיא קרובה אלינו ומהווה יעד מרכזי לתיירות לשם הכרויות, עיר נוספת היא קייב עיר הבירה היקרה יותר שלא תתאים לגבר הישראלי למרות שהיא יעד חשוב למי שמעוניין להכיר ולראות מקומות חדשים.

אין ספק שביטול הוויזה יקל על הגברים למצוא כלה באוקראינה, יחסוך כ120 דולר וזמן המתנה ארוך, וייתן אפשרות לנשים מאוקראינה להגיע לארצנו הקטנה ולתת לגופן הצחור להשתזף בשמש הישראלית,

הללויה!

כתבות נוספות

לגברים הישראליים מצפה חוויה השונה מכל דבר שראו במדינות אחרות, מדינה עניה עם בחורות יפיפיות בכל מקום, מרכזי הערים מטופחים בעוד השכונות די מוזנחות, מי שיגיע דרך משרדי הכרויות ידע למצוא את הנשים המתאימות השאר ימצאו עצמם מסתובבים במועדונים ובדיסקוטקים ולבלות.

אודסה מציעה מרכז עיר מטופח עם הרבה בתי קפה ומסעדות, חוף ים סביר אך לא ברמה כמו בארץ, הרבה תיירים מאמריקה ומאירופה ובכלל מכל העולם, רובם גברים, התושבים המקומיים התרגלו כבר לתיירות הגואה אך עדיין מדובר בתירות לשם הכרויות עם הבחורות המקומיות שלהם.

מרכזי הבילוי העיקריים הם הדיסקוטקים ומועדוני הלילה עם המון בחורות אך לצערנו גם עם הרבה גברים טורקים ששמעו על הבחורות האוקראיניות ובאו לנסות את מזלם, למרות שהבחורה האוקראינית לא תעלה על דעתה להתחתן עם גבר מוסלמי למעט בודדות.