קשר אישי ☏ 054-6201417 - רמי

הזמנת כלה לביקור בארץ

הזמנת חברה לביקור בארץ

כלות בארץ

ביטול הוויזות לאוקראינה ורוסיה פתחו מגוון אפשרויות נוחות יותר להכרות עם הבחורות היפות בעולם, בעבר הלא רחוק גבר רציני שהכיר בחורה מאוקראינה או מרוסיה אם בעצמו או באמצעות משרד הכרויות נאלץ לבקש אישור כניסה מיוחד ממשרד הפנים שלא תמיד השיב ברצון, "נאלץ" להתחתן כדי שהיא תגיע לארץ, היום למעשה אפשר להזמין כל בחורה מרוסיה ואוקראינה לביקור בארץ לפני החתונה כדי להכיר אחד את השני טוב יותר לפני ההתמסדות.

ב15 שנים האחרונות לפעילותה של "כלות מאוקראינה הכרויות" ועם מאות זוגות נשואים שהתחתנו בפרק זמן קצר יחסית של מספר שבועות היינו מודעים לקשיי ההכרות הקצרה יחסית לפני החתונה, המרחק הגדול בין הגברים לנשים ואי היכולת להשאר תקופה ארוכה באוקראינה אילצו את גברים להגיע להחלטה מהירה בהצעת נישואין לבחורה שבעצמה יחלה להכרות ארוכה יותר אך נאלצה להסכים לפעמים בפזיזות עקב החשש להפסיד חתן פוטנציאלי.

ביטול הוויזה לארץ יצר מצב חדש בתחום ההכרויות ולאו דווקא חיובי, גברים רבים גילו את האפשרות להזמין בחורות לארץ שהכירו באתרי הכרויות לא אמינים בלי להבין שהרבה בחורות מעוניינות להגיע לטיול וההכרות מהן והלאה.

כדאי שהגבר הישראלי יבין שדרך אתרי האינטרנט אי אפשר להכיר בחורה לקשר רציני!

ישנם שני סוגים של אתרי הכרויות
 1. אתרים סגורים שם יש פיקוח על המנויים.
 2. אתרים פתוחים שם הכל מותר.

באתרי ההכרויות הפתוחים רשומות אלפי בחורות המומחיות בצייד גברים תמימים והוצאת כספים מהם, אחוז הבחורות לקשר רציני שואף לאפס.

לדוגמה: הגברים אמריקאיים לעולם לא יצרו קשר אלא באמצעות משרד מסודר שם יש פיקוח על הבחורות ותמיכה בקשר, לעומתם הגבר הישראלי תמיד ינסה לחסוך כסף ולדעת הכל לבד! אם אפשר להכיר בחורה לבד אז למה לשלם למשרד?

אנחנו כבר רואים מגמה של גברים ישראלים המנסים להכיר בחורות בכוחות עצמם באתרי האינטרנט תוך כוונה להזמין אותן לביקור בארץ וכבר שמענו על מקרים של הוצאת כספים, בחורות שלא הגיעו וכן בחורות שהגיעו להכיר את הארץ ולא את הגבר.

לעומת זאת הבחורות שלנו מהמשרד שבאוקראינה מעוניינות בקשר רציני למטרת נישואין וגם הן מצדדות בדעה שיש להכיר טוב יותר את הגבר הישראלי לפני החתונה וכמובן היו מעוניינות לדעת היכן יגורו ולחוות את המדינה החדשה.

מה אנחנו מציעים?

כדי שיווצר קשר רציני ונוכל גם לחסוך לגבר את הנסיעה לאוקראינה אנו מציעים הכרות בשני שלבים!

1. שלב א - הכרות מהארץ באמצעות הווידאו צ'אט.
הגבר ישב אצלנו במשרד או בביתו וינהל שיחות וידאו צ'אט עם בחורות פוטנציאליות שיגיעו למשרד שלנו באוקראינה בנוכחות מתורגמנית בעברית עד להווצרות קשר רציני עם אחת הבחורות.

2. שלב ב – הזמנת הבחורה לביקור בארץ.

אנו רואים בתהליך זה יתרון להכרות טובה יותר בין הגברים לבחורות מאוקראינה משלב ההכרות, ההגעה לביקור בארץ ועד לשלב החתונה.

בהצלחה!

כתבות נוספות ומעניינות בנושא הכרויות...