רישום לאתר התחברות לאתר טלגרם אינסטגרם פייסבוק

!כלות מאוקראינה - הבחורות היפות בעולם

כלות מאוקראינה מודל 2013

תחום ההכרויות הבינלאומי עם בחורות מאוקראינה השתנה מקצה לקצה בעשור האחרון, הבחורות האוקראיניות מככבות בכבוד בכל אתרי ההכרויות בנחשבים בעולם, האמריקאים דאגו לשנות את השיטה מהכרות למטרה רצינית לעסק כלכלי המגלגל מליוני דולרים ומייצר הכנסה למשרדי ההכרויות באוקראינה ולבחורות העובדות אצלם.

בחורה מחרסון

כל משרדי ההכרויות המסורתים באוקראינה ואף ברוסיה נאלצו לסגור את שעריהם, חלקם שינו את יעודם והחלו לשרת את הקהל האמריקאי דרך אתרי האינטרנט וכן בבואם לביקור הכרות עם הבחורות.

בעבר נהגנו לפרסם בעיתונות המקומי במדורי הכרויות כדי למצוא בחורות חדשות, כל חודש הצטרפו בממוצע כ 50 בחורות חדשות, היום אפס!!! אף בחורה לא מגיעה! לא מעוניינת בכלל להיות חלק בתחום המזוהה כעבודה תמורת כסף, בחורות טובות לא מעוניינות לשמוע ולא להתקרב אלא אם מדובר בקשר אישי, חברים ומשפחה.

אך באוקראינה יש מספיק בחורות פנויות כך שתמיד יהיו בחורות שיסכימו להשתלב בתחום תמורת פרנסה טובה, הופעה טובה וידע באנגלית יעזור, תמונות יפות ונועזות ומלוטשות בעזרת פטושופ כבר יגרמו ללקוחות להגיע ויפרנסו היטב את משרדי השידוכים וגם את הבחורות.

בחורה מחרסון

הבחורות מסכימות להפגש עם כל גבר בכל גיל, זוכות לאכול במסעדות הכי יוקרתיות ולבלות במועדונים הכי נחשבים, מקבלות מתנות יקרות ערך מהגברים (כמובן מהאמריקאים) ומרוויחות שכר מכובד עבור זמנן היקר.

בחורה שנראת טוב יכולה בקלות להרוויח כ 1000 דולר בחודש ומכניסה למשרד פי כמה, יכולה לחיות ברמה גבוהה להנות מהחיים ולטייל בעולם, קשר אישי וחתונה עם זר בכלל לא מעניין אותה במעמדה הנוכחי, משמשת מכרה זהב למשרד שלא בקלות יוותר עליה ובטח לא יחתן אותה ויפסיד הכנסות.

חרסון נחשבת לעיר קטנה באוקראינה ומעט תיירים מגיעים אליה למעט גברים ישראלים רבים המגיעים בגפם (חושבים שכך יחסכו כסף) כדי למצוא בחורות, מפרנסים היטב את משרדי ההכרויות בעיר, מתחילים עם בחורות ברחוב, מסתובבים במועדונים, עושים לנו בושות וחוזרים ארצה מרוששים ומתוסכלים ומקווים שבפעם הבאה ישפר גורלם.

כלות מאוקראינה נחשבת כאחת הוותיקות בעיר (פעילים משנת 1997), מתמחים בתחום החתונות, מסלול הכרות באוקראינה ואף מסלול ללא נסיעה לאוקראינה, דואגים לתת שירות אמין לגברים משלב ההכרות ועד החתונה והגעת האשה לארץ, משרד מסודר ומנוסה עם פקידות דוברות עברית ואנגלית, מאגר בחורות איכותי ובלעדי של בחורות מקומיות המבוסס על קשרים אישיים בלבד, חברה מביאה חברה, כלה מביאה חברות, אמא מביאה את הילדה שלה וכו'.

בהצלחה!

לפרטים נוספים וקביעת פגישה התקשר 054-6201417, רמי