קשר אישי ☏ 054-6201417 - רמי

אוקראינה בידנו - ישראלים באוקראינה

בחורה מאוקראינה

בטחון עצמי ודרישות מופרזות מבדילים את הגבר הישראלי משאר הגברים שבעולם הבאים להכיר בחורה מאוקראינה, הגברים אמריקאים וגם האירופאים לעולם לא ינסו למצוא בחורה לבד אלא ישתמשו בשירות מקצועי של משרד הכרויות המעניק בטחון ושירות לאורך זמן וזול בהרבה מכל אפשרות אחרת, לעומתם הגבר הישראלי (לא כולם אך אחוז נכבד) יודע הכל וחושב רק איך לחסוך כסף למרות שהמציאות מראה שישלם פי כמה ולא יגיע לתוצאות לו ציפה.

אנו עדים לתופעה של עשרות ישראלים בחודש המגיעים לאוקראינה בגפם למצוא בחורות צעירות ויפות מאוקראינה בכוחות עצמם, נכנסים לאתרי הכרויות, קוראים מידע באינטרנט, מתלהבים מההיצע, לא מבינים שתמונות נועדו לפתות אותם, מוצאים חבר ויאללה לדרך, קונים כרטיסי טיסה לאוקראינה וטסים לארץ המובטחת שם הבחורות נמצאות תחת כל עץ רענן ומחכות רק להם!!

מפליא לראות איך אנשים בוגרים ונבונים מתנהגים בקלות דעת כשמדובר בנושא חשוב כמו מציאת אישה לקשר רציני ומשפחה, למרות מחסום השפה ואי הכרת המנטליות האוקראינית יעדיפו להכיר לבד בלי לדעת את הדברים הכי חשובים כמו מי הבחורה, מה הכוונות שלה, מה העבר שלה ומה היא מחפשת, יתלהבו מגיל צעיר ויופי ויתעלמו מהאפשרות שהכל פנטזיה.

אז היכן אפשר למצוא בחורות?
בכול מקום!
תחילה שורקים לבחורות ולילדות ברחוב, משם עוברים לבתי קפה ומתחילים עם המלצריות, בהמשך יגיעו למועדונים שם יחכו להם בדיוק הבחורות שחיפשו, בחורות צעירות ויפות שיצטרפו בהמשך לשולחן יאכלו וישתו וישלהבו את האווירה.

זה בדיוק הרגע לו ציפה הגבר בבואו לאוקראינה, מבוקש ומחוזר ע''י בחורות צעירות בגיל של הבנות/הנכדות שלו, ישכנע את עצמו שהכל אמיתי עד שיגיע החשבון והבחורות יעלמו כמות שבאו.

לאחר האופוריה מגיעה האכזבה ואיתה ניסיון נוסף למצוא בחורות, ואיפה אפשר למצוא בחורות אם לא במשרדי הכרויות מקומיים הנמצאים בכל פינה וממתינים לתיירים מזדמנים.

בחורה מאוקראינה

באלבומי התמונות שבמשרדי ההכרויות כולן דוגמניות, אפשר להפגש עם כל בחורה בכל גיל, עליך רק לבחור, הבחורה תגיע תמיד עם מתורגמנית, העלות כ 50 דולר ומעלה לפגישה, תקח אותך למסעדה הכי יקרה בעיר ותסכים להפגש שוב רק אם תשלם, כך הלאה לבחורה הבאה עד שנגמר הכסף.

כך עובדת תעשיית ההכרויות באוקראינה, מעסיקה בחורות בתשלום למפגשים מזדמנים וחד פעמיים עם תיירים מכל העולם.

רוב הגברים יחזרו ארצה מרוששים אך עם תובנות ותקווה שאולי בפעם הבאה ישפר מזלם!!!

בהצלחה!

מסלול חדש: הכרות VIP ללא נסיעה לאוקראינה, הכר בחורה וחסוך את הנסיעה לאוקראינה!
פרטים באתר: מחירים ומסלולים

בהצלחה!

לפרטים נוספים וקביעת פגישה התקשר 054-6201417, רמי