קשר אישי ☏ 054-6201417 - רמי

למה אסור להכיר לבד באינטרנט

ממדי התופעה באתרי ההכרויות האמריקאיים עצומה ומפרנסת עשרות אלפי בחורות באוקראינה ורוסיה, כולם נהנים ושותקים!

גברים רבים נחשפים לאתרי הכרויות בינלאומיים המציגים נשים ממדינות חבר העמים לשעבר הנראות כדוגמניות על ואיתן ניתן לשוחח באמצעות מכתבים ושיחות צאט תמורת דמי מנוי חודשי או מנוי המקנה חבילת נקודות אותן ניתן לבזבז בפעולות השונות באתר.

בחורה מאוקראינה

כל האתרים הגדולים נשלטים לחלוטין על ידי משרדי אמריקאים המחזיקים מאות משרדי משנה באוקראינה, רוסיה, מולדובה, בלרוס ועוד, משרדי משנה אחראים על גיוס בחורות צעירות ורישומן לאתר האמריקאי הראשי, הבחורות יושבות בזמנן הפנוי ומתקשרות עם הגברים האמריקאים וזוכות פרנסה בהתאם לפעולות שביצעו, לדוגמה, שליחת מייל לבחורה עולה לגבר 4 נקודות (כ2 דולר) שליחת תשובה על ידי הבחורה מזכה את המשרד בקרדיט אחד (0.5 דולר) הבחורה מקבל אחוז מסויים מכל פעולה וככה השיטה פועלת בהצלחה ברוב משרדי ההכרויות בעולם.

הבחורות ה"עובדות" במשרדים אלו מתפרנסות יפה ופי כמה מהשכר הממוצע בארצן, אינן מחפשות הכרויות או קשר אלא עבודה, הגברים האמריקאיים לא בדיוק מתעניינים איך המערכת עובדת אלא ביצירת קשר וירטואלי עם הבחורות הצעירות ולא מעלים על דעתם שאין אופציה אמיתית להכרות, ככה השיטה עובדת, שאלות מיותרות לא נשאלות, הגבר האמריקאי תמים מטיבעו ומעולם לא יתקדם בקשר מעבר להתכתבויות.

ממדי התופעה הזאת עצומה ומפרנסת עשרות אלפי בחורות באוקראינה ורוסיה, כולם נהנים ושותקים , הגברים זוכים לקשר עם בחורות צעירות ויפות והו מצידן מתפרנסות ונהנות מהחיזור של הגבר האמריקאי שנוהג להרעיף עליהן מתנות לרוב המתבטא לעיתים בשווי של מאות דולרים בחודש.

בחורה מאוקראינה

לגברים אין אפשרויות לקשר ישיר איתן אלא באמצעות האתר בלבד, במידה וירצו להפגש עם הבחורות שאיתם תיקשרו יוזמנו להצטרף לנסיעת הכרות מאורגנת למדינות אלו, הבחורות מנועות מלמסור פרטים מזהים בתכלית האיסור, במידה ונתנה פרט מזהה המערכת באתר יודעת לזהות ונטרל מספרי טלפון וכתובות מייל והיא מוזהרת ומורחקת לאלתר מהאתר, במידה ויש תקלה מנהלי האתר יוכלים תמיד להתנער מהסיבה כי אינם אחראים על הבחורות.

אתרים אלו אינם מתאימים לגבר הישראלי אך ישנם אתרים אחרים להכרויות עם פרופילים של בחורות שנרשמו בעצמן ואיתן יוכל ליצור קשר באופן אישי וכאן נעוצה הבעיה, לאף גבר אין את הכלים לדעת מי בדיוק הבחורה העומדת מאחורי הפרופיל, האם זו היא? האם היא פנויה? האם התמונות הן שלה? ומה רצינותה לקשר אמיתי?

באתרים אלו אפשר לרכוש את פרטי הבחורות כולל מספרי הטלפון וזה בדיוק המקום היכן מסתובבות אלפי בחורות "מקצועניות" שיודעות איך "לחלוב" כסף מהגברים המסתנוורים מיופיין של הבחורות.

מספר עצות שיעזרו לך לא ללכת שולל!

  1. יש להתעקש על וידאו צאט שם תוכל לראות אותה כפי שהיא במציאות.

  2. לעולם אל תשלח כסף ולא משנה מה הסיבה.

  3. במידה התמזל מזלך וכן הצלחת לצוטט איתה והחלטת להזמין אותה לארץ קנה לה בעצמך את כרטיס הטיסה, בחורה שיש לה אמצעים לאינטרנט ומחשב
      לא צריכה עוד כסף אם היא רצינית לקשר.

בדרך כלל כאן יגמר הקשר בינכם, רוב הבחורות לא מצפות לתשובות כאלה ויתחילו לתרץ תרוצים כמו אין לי מצלמה, אינטרנט חלש או אין לי כסף וינתקו את הקשר.

לצערי אני שומע הרבה מקרים על גברים שניסו בכוחות עצמם להכיר בחורות ונפלו בפח, הולכו שולל אחרי בחורות דמיוניות, שלחו מאות ואלפי דולרים לבחורות שמעולם לא ראו וגילו שהן לא קיימות יותר, ניסו לחסוך כסף וגילו שהוציאו פי כמה ממה שיכלו לשלם למשרד רציני וככה מצאו את עצמם ללא כסף וללא בחורה!!!

אנחנו כלות הכרויות מאוקראינה מציעים שירות אמין ומקצועי עם בחורות רציניות לקשר אמיתי.

בהצלחה!

לפרטים נוספים וקביעת פגישה התקשר 054-6201417, רמי