רישום לאתר התחברות לאתר טלגרם אינסטגרם פייסבוק

!כלות מאוקראינה - הבחורות היפות בעולם

הזמנת כלה לארץ.

הכרות והזמנת בחורה לביקור בארץ, עכשיו זה אפשרי!

הכרויות אז והיום!

הכרויות עם בחורות רוסיות ידעו מורדות ועליות בשני העשורים האחרונים, עם נפילת ברה''מ לשעבר נחשפו נשות מדינות מזרח אירופה לגברים ממדינות המערב ואלו החלו נוהרים לרוסיה ואוקראינה בעיקר כדי להכיר את הבחורות המקומיות הידועות ביופיין המהמם ובתמימותן.

כלות מאוקראינה

כלות מאוקראינה הייתה בין הראשונות שפתחה משרד הכרויות באוקראינה ובשנת 1997 החלה לשדך בחורות מקומיות עם גברים ישראליים, ההענות הייתה עצומה ומאות בחורות נרשמו מידי חודש בחודשו כדי להכיר את הגברים שלנו, לאט לא החלו לצוץ משרדים נוספים מכל העולם בעיקר אמריקאיים והחלה הנהירה הגדולה של גברים לרוסיה ואוקראינה.

ברבות השנים משרדי ההכרויות החלו לשנות את אופיין ממשרדי שידוכין מסורתיים למשרדי הכרויות ורטואלים בניצוחם של המשרדים האמריקאים שהשתלטו על התחום והבטיחו הכנסה נאה באמצעות משרדי מקומיים לכל בחורה שתסכים להתכתב עם הגברים שלהם באמריקה.

כלות מאוקראינה

משרדי ההכרויות המקומיים נהפכו לשלוחות של המשרדים האמריקאיים עם מאגר בחורות מצומצם של דוברות אנגלית המחפשות להתפרנס ובנוסף משלימות הכנסה מפגישות עם גברים המגיעים באופן עצמאי מארצות המערב ולאחרונה גם גברים מוסלמים מטורקיה ומקווים למצוא קשר.

עשרות משרדי ההכרויות קטנים נפתחו מידי יום ביומו כפטריות לאחר הגשם בתקווה להשתלב עם החלום האמריקאי ולהתעשר, בחורות בעלות יוזמה אספו גם הן מספר חברות ופתחו משרד קטן והחלו להתכתב עם הגברים האמריקאים, אחרים מעסיקים עשרות בחורות תמורת אחוזים מהרווח במידה ויהיה, רוב רובם לא מחזיקים מעמד ונסגרים לאחר מספר חודשים וחוזר חלילה.

רוסיות

נוצר מצב שהבחורות המקומיות הפסיקו להאמין במשרדי הכרויות וממאנות להגיע להרשם למרות מספרן העצום ואי יכולתן למצוא שידוך, הסטיגמה שנוצרה כי הכל ממוסחר ואין אמונה שהן תוכלנה להכיר גבר רציני.

אם בעבר פרסום בעיתון גרם לבחורות להגיע להרשם בהמוניהן היום אף אחת לא מגיעה לפיכך אנו נאלצים להשתמש ברעיונות יצירתיים למציאת בחורות חדשות כמו שיטת חברה מביאה חברה שהוכיחה את עצמה, שיטה קשה בעיקרה אך המאמץ משתלם ומגיעות בחורות טובות המאמינות שדרכנו יוכלו למצוא חתן.

בשונה מכל המשרדים בעולם המתעסקים בהכרות וירטואלית אצלנו שיטת ההכרויות לא השתנתה כלל בעשורים האחרונים, לקחנו גבר לאוקראינה, הכרנו לו מספר בחורות, יצא תקופת מה עם אחת מהן, התחתן ואז הבחורה הייתה מורשת להגיע לארץ רק לאחר החתונה.

רוסיות

החלטנו שהגיע הזמן לשנות את השיטה!
הכרות מהארץ, שיטה בלעדית לנו בארץ ובעולם, שב בבית, הכר בחורה באמצעות הוידאו צ'אט והזמן אותה לביקור בארץ.

בהצלחה!

לפרטים נוספים וקביעת פגישה התקשר 054-6201417, רמי