קשר אישי ☏ 054-6201417 - רמי

תעשיית היופי באוקראינה

חושב שראית יופי בחייך? כנראה שלא היית באוקראינה!

מה לא נכתב על הבחורות מאוקראינה, כולם כבר יודעים שהן היפות בעולם, בחורות מסורות, נשים טובות, מושא חלומם של כל הגברים בעולם המנסים את מזלם ונוהרים לאוקראינה במטרה להכיר ולהתחתן איתן.

יפה מאוקראינה

אך אליה וקוץ בה, עם השנים האמריקאיים לימדו אותן שאפשר לסחור ביופיין, להרוויח כסף ולהתפרנס במקום להכיר גברים, בחורות תמימות הפכו להיות נשות עסקים, יושבות במשרדים ומנהלות תכתובות עם גברים אמריקאיים ומרוויחות משכורות גבוהות פי כמה מהשכר הממוצע.

משרדי הכרויות מסורתיים נסגרו ומאות אחרים נפתחו כדי לספק את הסחורה, קשר וירטואלי עם גברים זרים בעיקר אמריקאים תמורת כסף, יושבות במשרדים במשמרות, מתכתבות או מצוטטות עם גברים באינטרנט מקבלות מתנות במאות דולרים ומרוויחות משכורות שמנות.

פגישות עם זרים נערכות בתשלום במסעדות יוקרה, הגבר מממש פנטזיה ונפגש עם בחורות צעירות המקבלות את חלקן במזומן ללא ידיעתו משם לפגישות נוספות וכולם מרוצים.

הבחורות התקלקלו הטוהר והתמימות התחלפה לנהירה אחר כסף, וכשיש כסף אפשר להתפנק, להחליט עם מי לצאת ועם מי להתחתן אם בכלל, כשיש כסף כבר אפשר להשאר באוקראינה או למצוא בעל עשיר, תעשיית הכרות נטו המעסיקה גם בחורות נשואות וכאלה שמטרתן להרוויח יותר.

בערים הגדולות תחום ההכרויות כיום מזוהה לחלוטין עם כסף, תעשיות המין פורחות במקביל כיאה לעיר המשופעת בתיירות נכנסת וקשה להבחין מי מגיעה להכרות ומי מספקת שירותים נוספים.

אתרי ההכרויות אמריקאיים משדלים את הבחורות לשפר את הפרופיל שלהן ולהכניס תמונות חושפניות יותר על גבול הפונוגרפיה, כיום ניתן לראות תמונות גוף חשופות יותר ויותר במטרה לקבל תשומת לב מהגברים וככה להרוויח יותר כסף ובמקביל נוצרה תחרות מי תרוויח יותר ואיזה פרופיל ימשוך יותר גברים.

כלה אוקראינית

משרד ממוצע מעסיק בתשלום כ30 בחורות סביב השעון אך רק ממחציתן מצליחות להרוויח כסף השאר מאוכזבות ואחרות מחליפות את מקומן, בחורות לומדות אנגלית במיוחד כדי להכנס לתחום אך מה שיקבע בסוף זה הפרופיל והתמונות.

בערים הקטנות שם כולם מכירות את כולן השיטה לא צלחה מעט משרדים נפתחו אך רובם נסגרו במהרה ובחורות הדירו את רגליהן מכל משרדי ההכרויות בכלל, אם בעבר מודעה בעיתון היתה מביאה עשרות בחורות בחודש היום אחת לא מגיעה, כולם סקפטיות וחשדניות שמא מדובר בעבודה תמורה כסף.

מי שחושב להגיע לבד לאוקראינה ולמצוא בחורה יתבדה במהרה, ברחובות אי אפשר להכיר בחורות, במועדונים מסתובבות בחורות שמטרתם לצוד תיירים ובמשרדי ההכרויות המקומיים ידעו איך להוציא מהם כסף.

בחורות טובות לנישואין יש בשפע אך קשה מאוד להגיע אליהן, הדרך היחידה שנותרה לנו היא דרך קשר אישי, חברה מביאה חברה, אמא מביאה בת, בחורה שהתחתנה מביאה את החברות שלה, מאלפי בחורות הצטמצמנו לכמה מאות אך הן איכותיות יותר ורציניות יותר לקשר ונישואין.

בהצלחה!

מעוניין להגשים חלום? התקשר 054-6201417, רמי