קשר אישי ☏ 054-6201417 - רמי

הכרויות באינטרנט מתכון לכישלון

מציאת כלה באתרי אינטרנט קלושה, לא מעשית ובלתי אפשרית!

פרופיל בחורה מאוקראינה

גברים ישראלים רבים המחפשים בחורות צעירות ויפות משוכנעים כי יוכלו למצוא את אהבת ליבם באתרים להכרויות ברשת, הם נרשמים לאתרי הכרויות בינלאומיים ומנסים לתקשר עם בחורות רוסיות ובכלל לא מודעים כי קשר אמיתי לא יצא לפועל אלא מפח נפש ובזבוז זמן כסף.

הגבר הישראלי הוא כנראה היחיד בעולם מבין הגברים המנסה להכיר בחורות באתרי הכרויות אינטרנט בכוחות עצמו ולא באמצעות משרדים מסודרים מהסיבה שאפשר לחסוך את העליות ומפגין ביטחון עצמי מופרז, אני יודע הכל או אני מסוגל להסתדר לבד או למה אשלם אם אפשר לחסוך אך יבין מהר מאוד כי שילם כפול ומכופל כיוון שלתחום ההכרויות יש חוקים אחרים ומאוד מאוד יקרים למי שלא מבין.

רוב האתרים הגדולים להכרויות בעולם לא מאפשרים מתן פרטים או קשר ישיר עם הבחורות שלהם אך קיימים אלפי אתרי הכרויות אחרים עם בחורות שנרשמו בעצמן במטרה לצוד גברים כמו הגבר הישראלי.

האתרים הללו הם המקום בו תוכל לראות פרופיל של בחורה יפה עם תמונות מלוטשות המחפשת גבר רציני בדיוק כפי שהגבר הישראלי רואה את עצמו ומאמין בכל מאודו כי היא הבחורה בשבילו למרות גילה הצעיר ויופי כמו מיס עולם, בהמשך יתפתה לשלוח לה כסף, מתנות וגם כסף לכרטיסי טיסה שתגיע לביקור בארץ אם בכלל.

בחורות מרוסיה וביחוד מאוקראינה לא יכולות להרשות לעצמן חיבור קבוע לאינטרנט או קניית מחשב ולכן רובן גולשות ממקום עבודתן או לעיתים מהבית למספר דקות מוגבל במידה וברשותן מחשב.

בחורה טובה המחפשת חתן לא תעיז לעולם להרשם לאתרי הכרויות בינלאומיים, יש להן אתרי הכרויות משלהן ברוסית מאוד פופולריים וכן בגלל החשש להכיר גבר זר שאינו מוכר, אי ידיעת אנגלית ובעיקר החינוך שלה.

הבחורות המתוחכמות לעומת זאת מפרסמות פרופיל פיקטיבי, מפתות גברים לתקשר איתן ומתפרנסות היטב, נוטות לשפץ את דף האישי, שמות תמונות פוטושופ של בחורות אחרות, פרטים לא נכונים, משנות את גילן ומצבן המשפחתי ולא אגזים ואומר כי חלקן בכלל נשואות עם ילדים.

כדי לבחון את אמיתות הקשר הקפד על הרשום מטה.

1. קשר עם הבחורה: בתחילת הקשר עבור מיד לשיחות וידאו צ'אט, במקרה ולא תסכים מכל סיבה ותתרץ כי אינה יכולה בגלל שאין לה כסף לאינטרנט או אסור לה לדבר מהעבודה או כל סיפור הזוי אחר נתק מיד את הקשר.

2. גיל ומצב משפחתי: כדי לוודא אם הפרטים נכונים בקש בתמימות שתשלח לך במייל העתק של דרכון חוץ ותעודת זהות מקומית בתואנה שאתה רוצה להזמין אותה לביקור.

פרופיל בחורה מאוקראינה

3. כסף: כסף לעולם לא שולחים ואין הנחות בנושא.

4. נסיעה: עדיף שתזמין אותה לביקור מאשר לנסוע אליה ולגלות שאין היא רצינית, במידה ותסכים לביקור קנה כרטיס בארץ ושלח לה במייל.

במידה וצלחת את ארבעת הנקודות האלה ראה עצמך כאחד ממליון.

לסיכום:
למרות שהינך משוכנע שמצאת את האחת שחיפשת רב הנסתר על הגלוי והדרך עוד ארוכה ורבה וכן השאלות, מי היא, מה באמת היא מחפשת, מה העבר שלה בכלל, איך ואיפה מתחתנים, איזה מסמכים צריך, מה צריך לעשות שהיא תגיע ותחייה בארץ, איזה מסמכים לארגן ועוד.

זה בדיוק התפקיד של המשרד להכרויות שלנו עם נסיון של שנים רבות בהכרות, יודע הכל על הבחורות ומכיר אותן ואת המשפחות שלהן אישית, יוע לתמוך בך לאורך כל התהליך ויחסוך לך כסף, ידאג להכיר לך מספר בלתי מוגבל של בחורות מתאימות עד למציאת הבחורה הנכונה והגעתה ארצה.

בהצלחה!

לפרטים נוספים וקביעת פגישה התקשר 054-6201417, רמי