רישום לאתר התחברות לאתר טלגרם אינסטגרם פייסבוק

!כלות מאוקראינה - הבחורות היפות בעולם

חתונה עם בחורה מאוקראינה

למה להתחתן כל כך מהר?
לא נראה לך שאני צריך להכיר אותה יותר זמן, לחיות איתה ביחד, להזמין אותה לארץ כדי לבדוק את טיב הקשר לפני שנחליט להתחתן!

משפטים כאלה אני שומע מידי יום ביומו מגברים פנויים בכל הגילאים המגיעים אלי לפגישה בנושא הכרויות למטרת חתונה עם נשים מאוקראינה.

מוזר שגברים גרושים עדיין מאמינים בדרך הזאת, הרי הם התגרשו לאחר שהכירו את האישה שלהם מספר שנים לפני החתונה, יצאו וגרו ביחד תקופה ארוכה לפני ההחלטה להתחתן, הביאו ילדים לעולם והתגרשו למרות הכל לאחר מספר שנים.

כלות מאוקראינה

המסקנה המתבקשת היא שאתה כגבר יכול להכיר בחורה ימים ספורים ולהיות המאושר באדם כי בטחונות אין בחיים!!!

אחוז הגירושין בארץ עומד על כ 40 אחוזים בממוצע, זוגות שהכירו תקופה ארוכה יחסית ולמרות זאת התגרשו בסופו של דבר ומכאן המסקנה שתקופת הכרות ממושכת אינה חסינה ואינה המתכון המנצח למניעת גירושין ונישואין מאושרים.

אי אפשר להתעלם מהעובדה שהחשיבה נכונה, הרי כולנו צריכים להכיר אחד את השני לפני החתונה אך המציאות הישראלית כמו ברוב שאר המדינות המערביות הנגועות בפמיניזם גורם לאחוז גירושין גבוה ברמות מדאיגות.

כלות מאוקראינה

בתקופה של ההורים שלנו אחוזי הגירושין היו אפסיים יחסית להיום מהסיבה כי המסגרת המשפחתית הייתה החשובה מכל, אחדות המשפחה היתה ערך עליון ובני הזוג ניסו לשמור עליו באדיקות ורק כשאפסה התקווה גירושין הייתה אלטרנטיבה ובטח לא מקור לגאווה כמו היום.

באוקראינה עד היום מחנכים מקטנות כי מוסד הנישואין, אחדות המשפחה, גידול וטיפול בילדים וכיבוד הבעל הם ערך קדוש במסורת המשפחתית, למרות שיש חוסר משווע בגברים פנויים לחתונה, חלקם הגדול של הגברים בטלנים, שיכורים ואלימים, על כל גבר פנוי מתחרות מספר נשים, לא תמצא בחורה אשר תיזום גירושין אלא במקרים של אין ברירה.

נשים רבות חיות עם גברים בטלנים ואלימים דבר השכיח מאוד באוקראינה ומאמינות כי זו עדיין לא סיבה לגירושין כי תמיד יש את התקווה שהמצב עם הבעל ישתפר לטובה ועדיף להיות אישה נשואה מאשר אישה גרושה ובודדה ואף שהנשים הינן המפרנסות העקריות במשפחה הן נוטות לשמר את התא המשפחתי בכל מחיר כי תמיד יש תקווה.

אל תטעו אך באוקראינה אחוז הגירושין עומד על כ90 אחוז אך הסיבה אינה נעוצה בנשים אלא בגברים שעוזבים אותן לטובת נשים אחרות צעירות יותר המצויות בשפע ומשאירים אותן עם ילד מאחור וממשיכים הלאה ומכאן התשוקה והחלום של האשה האוקראינית למשפחה שתחזיק מעמד לתמיד.

עם התרבות הזאת הבחורות האוקראיניות מגיעות אלינו להכרות, הכמיהה למשפחה וילדים כערך עליון לפני הכל בדיוק כמו שהגבר הישראלי מחפש, שקט ושלווה עם אשה טובה, לא פמיניסטית וכוחנית, כזאת שהמשפחה לפני הקריירה.

בארץ הסיכוי שלך כגבר למצוא את עצמך גרוש כשכל עולמך חרב עליך, מורחק מביתך ומילדך די גבוה במידה והסתכסכת עם אשתך הישראלית, לעומת זאת הבחורה האוקראינית תעשה הכל כדי לשמור על שלמות המשפחה שלה ועדיין לא הזכרנו את שאר המעלות כמו, יופי, גיל ותרבות אירופאית.

גברים בכל העולם גילו כבר מזמן כי הכרויות עם הבחורה האוקראינית היא האלטרנטיבה השפויה למי שמחפש שקט ושלווה עם בחורה צעירה שנראת טוב ושאיתה יוכל להקים משפחה ללא קשר למצבו הפיננסי כתנאי להמשך הקשר, מה שאחינו הגברים האמריקאיים הבינו מזמן אנו פה בארץ מבינים רק עכשיו, כלה מאוקראינה היא האישה האולטימטיבית.

בחורות רבות ממשפחות טובות ברמות יופי שאפשר רק לחלום מחכות לך! כנס ל והגד בכנות, האם לא הייתה רוצה אישה כזאת?

בהצלחה!

לפרטים נוספים וקביעת פגישה התקשר 054-6201417, רמי