קשר אישי ☏ 054-6201417 - רמי

הכרויות במסלול המהיר

בחיים אין בטחונות והכרות מוצלחת לא נמדדת בזמן!

כמעט כל הגברים שאיתם נפגשתי שואלים בתמיהה, מה כל כך מהר, אני רוצה להכיר אותה, לחיות איתה, להבין שזאת האישה המתאימה לי לחיים.

נשמע הגיוני לא? בהחלט כן, בעצם לא!

ואז אני שואל את הגבר, יש לך חברים גרושים? כן הרבה הוא עונה.

אני ממשיך, נכון שהם הכירו את הנשים שלהם שנה שנתיים, גרו ביחד תקופה ממושכת והתחתנו בהמשך ולאחר מספר שנים התגרשו?

כן מאשר הגבר, נכון!

אז למה לעזאזל כולם מתגרשים ומהיכן הדיעות הקדומות שצריך להכיר כל כך הרבה זמן אם אחוז המתגרשים עומד על 35 אחוז?

מהי המסקנה? בחיים אין בטחונות, אתה יכול להכיר 5 דקות ולהיות מאושר כל החיים וההיפך, אם הכרות ממושכת הייתה מתכון ליציבות הזוגיות לא היו כל כך הרבה גירושין בארץ.

הבחורות באוקראינה לא מצפות לקבל הצעת נישואין מהגבר הישראלי תוך מספר ימים אך הסיטיואציה הלא רגילה של ישראלי בארץ זרה הנפגש עם בחורה צעירה שמצאה חן בעיניו והנכונות לגמור את הסיפור כמה שיותר מהר ולחסוך נסיעות לחו''ל מביאות אותו להציע נישואין תוך פרק זמן קצר.

הכרויות וחתונה עם בחורה מאוקראינה משולה כחלום שהתגשם, יפה צעירה ברמה שאי אפשר להכיר בארץ מפאת הפרשי הגילאים ויופי ששמור לגברים עשירים, בחורות המתייחסות למוסד הנישואין והקמת משפחה כעדיפות עליונה לפני הכל, בחורות מנומסות ועדינות אירופאית, התייחסות לגבר כאל ראש המשפחה דבר המזכיר מעט את תקופת ההורים שלנו שם המשפחה הייתה קודמת לכל ורחוק מהעידן בפמיניסטי בו אנו חיים היום.

הגבר הישראלי שנכנס איתנו לתהליך יזכה להפגש עם מספר רב של בחורות בשבוע הראשון לשהותו באוקראינה, בחורות שבארץ לא מקובל לפגוש צעירות יותר ממנו עד 15 שנה וכאלה יפות שלולא היו באוקראינה הסיכוי לפגשן היה אפסי.

רבות כבר נכתב על בנות אוקראינה ולא הלאה אותך בפרטים מיותרים אותם תוכל לקרוא באתר אך אדגיש ואציין שמהלך הכרות זה מתאים אך ורק לגברים הבוגרים בנפשם ורציניים לקשר חתונה ומשפחה.

בהצלחה!