רישום לאתר התחברות לאתר טלגרם אינסטגרם פייסבוק

!כלות מאוקראינה - הבחורות היפות בעולם

ביטול הויזה לאוקראינה

ביטול הוויזה עושה חסד עם החתן הישראלי את זמן המתנה עד להגעת האישה לארץ לאחר החתונה.

זהו הגיע היום שלו ייחלנו, וויזת הכניסה לאוקראינה בוטלה ואנו יכולים לנסוע מיידית ללא המתנה של מספר שבועות לראות את הבחורות היפות בעולם ולחסוך בדרך גם את ה 120 דולר לביזבוזים.

אודסה

התיירים מאוקראינה יוכלו גם הם להגיע אלינו לתקופה של עד שלושה חודשים ולדעתי רוב רובם יגיעו למטרת ביקורים משפחתיים וקרובים הנמצאים בארץ, מעט מאוד יגיעו כתיירים בארץ, בכל זאת ההוצאה להגיע אלינו מאוד גבוהה עבור התייר האוקראיני הממוצע שאינו יכול להרשות לעצמו את עלות הכרטיס והשהייה בארץ.

הבחורות מאוקראינה יוכלו גם הן להגיע אלינו לתקופה של עד שלושה חודשים ולדעתי רוב רובם יגיעו למטרת ביקורים משפחתיים וקרובים הנמצאים בארץ, מעט מאוד יגיעו כתיירים בארץ, בכל זאת ההוצאה להגיע אלינו מאוד גבוהה עבור התייר האוקראיני הממוצע שאינו יכול להרשות לעצמו את עלות הכרטיס והשהייה בארץ.

תקוותם של הישראלים המשתוקקים לראות בחורות אוקראיניות בהירות שיער ותכולות עיניים המבקרות כאן בהמוניהן תתבדה, לפחות בשנים הקרובות.

בחורה ממוצעת מרוויחה באוקראינה במקרה הטוב בסביבות 100-200 דולר לחודש ובקייב כ200-500 דולר ועם אחוז אבטלה של כ 40 אחוז, אז אם ברצוננו לראות ולהנות מהיופי האוקראיני נצטרך לנסוע אליהן.

שני יעדים פופולריים יזכו לבקורים של התייר הישראלי, קייב עיר הבירה, עיר יקרה לכל כיס ובטח לנו, בתי מלון ברמה ממוצעת אך יקרים מאוד, בילויים יקרים בשפע למרות רמת החיים הנמוכה של התושבים המקומיים למעט אחוז קטן הנחשב עשיר במושגים שאין לתאר, ברחובות קייב ניתן למצוא את כל המותגים הבינלאומיים ובכבישים תוכל לראות מכוניות רולסרוייס, בנטלי, וכל מה שלא ראית בארץ.

אודסה הקרובה אלינו מתאימה יותר לכיס הישראלי למרות שגם שם התשתית ותיירות לא הכי מפותחת אך מגיעים אליה הרבה גברים פנויים מכל העולם ביחוד אמריקאים להכיר כלה צעירה.

תקוותנו היא שלקראת האביב יוזלו מחירי הטיסה ואולי נזכה לחבילות טיסה עם שהיה דבר הנתון בספק רב בגלל המנטליות האוקראינית אך מותר לנו לחלום.

אודסה מציעה מרכז יפה, בתי קפה ומועדונים ברמה גבוהה ועם כמות בחורות יפות וחטובות לא מבוטלת יחסית לגברים, סוף שבוע באודסה יכול להיות חוויה בלתי נשכחת לגברים ישראלים המגיעים רק להנות ולראות, מעבר לזה אין שום סיכוי להכיר בחורות רציניות לקשר רציני.

באודסה מפוזרות מאות משרדי הכרויות הנותנות שירות לגברים האמריקאיים בפרט אך ישמחו לשרת גם את הגבר הישראלי ולארגן פגישות עם בחורות מקומיות ללא התחייבות, משרדי הכרויות אלו לא מתעסקים בחתונות אלה רק בפגישות לשם פגישות ולא יותר.

גבר המעוניין להכיר בחורה לנישואין יגלה שמשרדי הכרויות אלו משמשים כמקום עבודה ופרנסה של הבחורות המגיעות לפגישה עם גברים זרים ואין בכוונתן בכלל להתחתן כי טוב להן בארצן ובמקום העבודה שלהן.

אוקראינה לא בנויה להסתערות מסיבית של תיירים ובטח לא ישראליים, התנהגות לא ראויה שהייתה נסלחת באירופה לא תעבור בשקט באוקראינה וצריך להיזהר, מרכזי הערים בלבד מסוגלים לתת שירות סביר לתייר וכל יציאה לשכונות שמסביב תחזיר אותך עשרות שנים אחורה עם תנאים ותשתיות פרימיטיביות ולא מפותחות כמו הקצבת מים, חשמל, חימום ועוד.

באוקראינה הכרויות ברחוב לא מקובל ובמועדונים אפשר למצוא בחורות שבאו לבלות נטו אך לראות את היופי המדהים של והכמות העצומה של הבחורות האוקראיניות שווה כל פרוטה.

ביטול הוויזה עושה חסד עימנו ויחסוך לחתן הישראלי את זמן המתנה עד להגעת האישה לארץ לאחר החתונה וכן מה שייחלנו לו כל הזמן, אפשרות להזמנת חברה לארץ לביקור באופן מידי.

בהצלחה!