רישום לאתר התחברות לאתר טלגרם אינסטגרם פייסבוק

!כלות מאוקראינה - הבחורות היפות בעולם

הכרות עם נשים רוסיות מהכפר

כלות כפריות

בחורות צעירות מהכפרים ומהערים הקטנות באוקראינה ורוסיה חולמות על הכרות עם גבר זר, החוסר המשווע בגברים מקומיים מאלץ אותן לחיות לבד ולדאוג לפרנסת המשפחה ללא עתיד וסיכוי לקשר רציני.

יפות ואקזוטיות יותר מבחורות מהעיר הגדולה, החיים בכפר ללא גברים משעממים וקשים ואינם מאפשרים לפתח קשר רציני, להתחתן ולהקים משפחה.

כלות כפריות

באוקראינה השפה הרשמית היא אוקראינית אך המדינה חצויה ואחוז ניכר מהאוכלוסייה מדבר רוסית, תלוי באיזו עיר אתה נמצא אך ההבדל המשמעותי שהערים הגדולות התפתחו והקטנות נשארו 100 שנה אחורה.

בערים הגדולות באוקראינה ורוסיה השכר הממוצע הוא פי 3-5 מהערים הקטנות התיירות מפותחת והתיירים מכניסים כסף, העסקים פורחים, שכר העבודה גבוה ובמקביל הזנות פורחת לכן יש נהירה של בעלי מקצועות נדרשים לערים אלה.

בבתי הספר ממעטים ללמד אנגלית לכן כל מי ששולטת בשפה תוכל להשתלב בכל משרד תיירות או הכרויות ולהרוויח כסף גדול.

כמו בכל מקום בעולם איפה שיש כסף יש יותר כוח ופמיניזם, לכן בערים הגדולות הבחורות מעדיפות להכיר גברים מבוססים יותר, הן "מפונקות" יותר מבחורות בערים הקטנות, הכוונות לא תמיד ברורות והרצינות להכיר גברים מוטל בספק, רמת החיים מספקת וטובה, רבות מהן בכלל לא רוצות לעזוב אלא להתפרנס וליהנות מחיזורי התיירים התמימים לכן רבות נרשמות ומתפרנסות ממשרדי הכרויות והכוונה למציאת בעל זר מוטל בספק.

החכמה היא להגיע לבחורות הנכונות, אלו שמחפשות קשר ומשפחה ולא כסף ויש הרבה כאלה אך לא בכל מקום היכן שתיירים מסתובבים.

כלות כפריות

לדוגמה:
בחורה מקייב או מוסקבה בת 25 תסכים להיפגש עם גבר עד 35 בתנאי שהוא מבוסס
לעומתה
בחורה באותו הגיל מהכפר או מעיר קטנה תסכים להיפגש ולהכיר גבר עד גיל 45 ללא קשר למצבו הפיננסי.

בערים הגדולות המצב הפוך ויש אפשרויות לבחורות "לבחור" את הגברים בגלל ריבוי התיירים לעומר הערים הקטנות שם אין תיירים בכלל והאפשרות מוגבלות.

המסקנה המתבקשת היא, אם ברצונך למצוא בחורה אמיתית המחפשת קשר ולא כסף כדאי להגיע לערים הקטנות ואפילו לכפרים שם הבחורות עדיין לא מקולקלות ומחפשות רק גבר רציני לנישואין ללא "פוזות" מיותרות.

כלות כפריות

הבעיה איך מגיעים לערים הקטנות שם כמעט לא קיימים משרדי הכרויות, אנחנו כלות מאוקראינה הכרויות מכירים לגברים בחורות רק מהעיר חרסון, עיר קטנה כמו כפר שם הבנות מספיק רציניות לקשר מבלי להתמקד במצבו הכלכלי של הגבר.