רישום לאתר התחברות לאתר טלגרם אינסטגרם פייסבוק

!כלות מאוקראינה - הבחורות היפות בעולם

רוסיות ודעות קדומות

האם נכונות השמועות על הנשים הרוסיות או שמא עלינו הישראלים?

כתבות רבות נכתבו בתקופה האחרונה על דיעות קדומות כלפי הבחורות הרוסיות למעשה, אנשים מקבוצות אתניות ממדינות ותרבויות שונות המושפעים מכל מיני שמועות על הבחורות הרוסיות המצטרפות לאתרי הכרויות רק כדי לברוח מארצן, הן מחפשות כסף, שהן מסכנות, עניות מאוד, ומתנהגות כמו זונ-ת.

מקומם של הבחורים האמריקניים והישראלים לא נפקד מהדעות המוטעות כפי שנראה בעיניהן של הנשים הרוסיות.

הן מניחות שכל הבחורים האמריקאים מאוד עשירים, וללא ספק רק אמריקה היא הארץ הגדולה והמוצלחת ביותר, בטלויזיה ובאינטרנט אפשר לראות בסרטים נראה אורח חיים מאוד מפואר ועשיר של הגברים מאמריקה, נתפסים כמשפחות גדולות כפי שנראה בסדרות טלויזיוניות, ולנשים מאוקראינה ורוסיה יש עניין להגשים חלום ולהיות כאלה.

לבחורות הרוסיות יש תמונה מעוותת על החיים באמריקה, חושבות כי כל האמריקאים מטיילים בעולם, תמיד בטיולים, למרות כי פחות ממחצית מכל האמריקאים יצאו אי פעם מארצם.

רק הידיעה שאפשר לגור ולחיות באמריקה בחופשיות וללא הגבלה מהחוק ומהשלטונות בארץ שלהן ממריצות אותן להכיר גבר אמריקאי למרות שרוב הגברים המגיעים להכרויות איתן הם ממעמד הביניים.

הגבר האמריקאי מצטייר בעיניהן ונראה כמו בסרטים, חתיך גבוה ושרירי למרות שרוב הגברים ממשרדי הכרויות הם קשישים ומבוגרים.

אנחנו בתקשורת אצלם בכי רע, ישראל מתקשרת למאות סיפורים וכתבות תחקיר על סחר בבחורות שלהן לזנות, בדרך כלל הכתבות מסתמכות בסיפורים ששמעו משכנים על נערות שנשלחו בעורמה והוכרחו לעבוד בזנות, למרות המקרים הבודדים אך ההד התקשורתי הוא עצום.

לא אחת במשרד הכרויות שלנו נשאלנו שאלות מאמא דואגת שבתה צריכה להתחתן עם בחור ישראלי ושואלת בתמימות: לא תמכרו את הבת שלי?

מעבר לזנות מעט מאוד יודעים על ארצנו ויש החושבים שישראל היא מדבר, שאנו גרים באוהלים ולכולנו יש גמלים.

הדעות הם גם אצלנו ואצלם אך ומציגות מציאות לא נכונה, לבחורות מאוקראינה ורוסיה שקיבלו רושם מוטעה שהגבר האמריקאי הוא הגבר המושלם והן רוצות לנצל את הגברים ולנו הישראלים הנראים כמדינה במדבר ובמלחמה מתמדת.

בהצלחה!

כתבות נוספות

גברים הישראליים המגיעים אלינו לפגישה שואלים לפעמים על הבחורות הרוסיות, ואם היא תברח לי ואיך אני יודע שהיא לא באה לנצל אותי ואיך אני יודע שהיא לא כזאת, התשובה שלי פשוטה, איך אני אדע שאתה לא כזה ולא תנצל אותה, ואיך היא תדע שלא תתעלל בה ואיך היא תדע שהכוונות שלך רצינות כלפיה לאחר שהיא עוזבת את הארץ שלה.

הבחורות שמגיעות לארץ עוזבות אחריהן הכל בעקבות הגבר הישראלי, הגבר הישראלי אולי משקיע קצת כסף עבור כל תהליך ההכרות, הנסיעה לאוקראינה והחתונה שם, הבחורה האוקראינית לעומת זאת הרשומה אצלנו במשרד הכרויות עוזבת את החיים שלה ובמקרה של כשלון תצטרך לחזור בבושת פנים לארצה לאחר שאיבדה את עבודתה וכל מה שבנתה במשך חייה.

לפעמים העיתונות המקומית לוקחת כתבות שונות ישנות ומפרסמת אותם במתכונת חדשה כדי ליצור רושם שזה קרה עכשיות, בכלל בערים הקטנות אין אהדה למשרדי הכרויות שמחתנות את הבחורות המקומיות עם גברים זרים ואין פרגון מצידם כלל וכלל.