כלות מאוקראינה
קשר אישי ☏ 054-6201417 - רמי

רוסיות ודעות קדומות

האם נכונות השמועות על הנשים הרוסיות או שמא עלינו הישראלים?

הרבה כבר נכתב ונאמר על מיתוסים הנפוצים לגבי הנשים הרוסיות, על ידי מגזרים שלמים ומתרבויות זרות המושפעים לפעמים מכל מיני שמועות על הנשים מרוסיה ואוקראינה הנירשמות לסוכנויות להכרויות רק כדי לצאת ולברוח מהמדינה שלהן, מחפשות רק כסף, שהן מסכנות, עניות מאוד, כולן זונ-ת.

מקומם של הגברים הישראלים והאמריקאים לא נפקד מהדעות הקדומות כלפיהם כפי שנראה בעיניהן של הנשים הרוסיות.

הן מניחות שכל הבחורים האמריקאים מאוד עשירים, ואין ספק שאמריקה היא מדינה גדולה ומוצלחת מאוד, בטלויזיה ובאינטרנט אפשר לראות בסרטים מציגים אורח חיים מפואר והעושר המופלג של הבחורים האמריקאים, משפחות מושלמות כפי שנראה בסדרות טלויזיוניות, ולבחורות הרוסיות קוסם להיות חלק ממשפחה אמריקאית מורחבת.

הנשים הרוסיות מקבלות תמונה מעוותת על החיים באמריקה, מתארות כי כל הגברים מאמריקה תרים בעולם, תמיד בנסיעות, למרות כי פחות ממחצית מכל האמריקנים הם בעלי הדרכונים.

עצם המחשבה שאפשר לגור ולחיות באמריקה עם חופש כלכלי מוחלט וללא חשש מהחוק ומהשלטונות בארץ שלהן ממריצות אותן להכיר גבר מהמערב למרות שרוב המגיעים למטרת היכרויות ממעמד בינוני ומטה.

הבחור האמריקאי מצטייר ונראה כמו בסרטים, נאה תמיר וחסון בעוד שבפועל רוב הגברים ממשרדי הכרויות הם מבוגרים ושמנים.

אנחנו בתקשורת אצלם בכי רע, ארצנו מככבת בעשרות סיפורים וכתבות בעיתונים ובטלויזיה בסחר בבנות המקומיות לזנות, רוב רובן של הידיעות מסתמכות בסיפורים אישיים של בנות העיר שנשלחו בעורמה והוכרחו לעבוד בזנות, למרות המקרים הבודדים אך זאת הדיעה כלפנו ונזק אדיר.

לא אחת במשרד הכרויות שלנו נשאלנו שאלות מאמא דואגת שבתה צריכה להתחתן עם בחור ישראלי ושואלת בתמימות: איך תבטיחו לי שהבת שלי לא תימכר לזנות?

מעבר לזנות מעט מאוד יודעים עלינו ולא מעט חושבים שהארץ שלנו מדבר, וגרים באוהלים עם גמלים.

הסטיגמות מצויות אצל כולם אך ומציגות מציאות לא נכונה, לבחורות מאוקראינה ורוסיה החושבות לעצמן שאמריקה טובה יותר והן נצלניות ולא ישרות ואצלנו המדינה נמצאת באמצע המדבר ושרויה במלחמה.

בהצלחה!

כתבות נוספות

גברים הישראליים המגיעים אלינו לפגישה שואלים לפעמים על הבחורות הרוסיות, ואם היא תברח לי ואיך אני יודע שהיא לא באה לנצל אותי ואיך אני יודע שהיא לא כזאת, התשובה שלי פשוטה, איך אני אדע שאתה לא כזה ולא תנצל אותה, ואיך היא תדע שלא תתעלל בה ואיך היא תדע שהכוונות שלך רצינות כלפיה לאחר שהיא עוזבת את הארץ שלה.

הבחורות שמגיעות לארץ עוזבות אחריהן הכל בעקבות הגבר הישראלי, הגבר הישראלי אולי משקיע קצת כסף עבור כל תהליך ההכרות, הנסיעה לאוקראינה והחתונה שם, הבחורה האוקראינית לעומת זאת הרשומה אצלנו במשרד הכרויות עוזבת את החיים שלה ובמקרה של כשלון תצטרך לחזור בבושת פנים לארצה לאחר שאיבדה את עבודתה וכל מה שבנתה במשך חייה.

לפעמים העיתונות המקומית לוקחת כתבות שונות ישנות ומפרסמת אותם במתכונת חדשה כדי ליצור רושם שזה קרה עכשיות, בכלל בערים הקטנות אין אהדה למשרדי הכרויות שמחתנות את הבחורות המקומיות עם גברים זרים ואין פרגון מצידם כלל וכלל.