רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

רוסיות ודעות קדומות

האם נכונות השמועות על הנשים הרוסיות או שמא עלינו הישראלים?

הרבה כבר נכתב ונאמר על מיתוסים הנפוצים לגבי הנשים הרוסיות, על ידי אנשים שונים ומתרבויות זרות המושפעים לפעמים מסוג כלשהו של סטריאוטיפ שהנשים הרוסיות נרשמות לסוכנויות להכרויות רק כדי לצאת ולברוח מהמדינה שלהן, רק מחפשות לנצל, שהן נשים מסוכנות, ללא מוסר, כולן זונ-ת.

מקומם של הגברים הישראלים והאמריקאים לא נפקד מהדעות המוטעות כפי שנראה בעיניהן של הנשים הרוסיות.

הן מניחות שכל הבחורים האמריקאים מאוד עשירים, ואין ספק שאמריקה היא המדינה המובטחת להן מכל המדינות, בסדרות טלוויזיה וכן בסרטים אורח החיים הוא מפואר והעושר המופלג של הגברים האמריקאים, משפחות מושלמות כפי שנראה בסדרות טלויזיוניות, לנשים הרוסיות קוסם הרעיון להיות כמו המשפחות האלה.

הנשים הרוסיות מקבלות תמונה לא נכונה על אמריקה, מתארות כי כל הגברים האמריקאים מטיילים בעולם, תמיד בטיולים, למרות שאחוז קטן יחסית מכל האמריקנים הם בעלי הדרכונים.

עצם בעובדה שאפשר לגור ולחיות באמריקה בחופשיות וללא הגבלה מהשלטון כפי שהן עדיין מרגישות באוקראינה ורוסיה כבר נותנת עדיפות להכיר בחור אמריקני ולא מודעות שרוב המגיעים למטרת היכרויות ממעמד בינוני ומטה.

הגבר האמריקאי מצטייר בעיניהן כמו בסרטים שראו, מושך, גבוה ומרשים למרות שרוב הגברים המגיעים לביקור להכרות הם קשישים ומבוגרים.

מקומנו הישראלים לא נפקד, ישראל מצוטטת בעשרות עדויות וכתבות בעיתונים ובטלויזיה על סחר בנשים, בדרך כלל הכתבות מסתמכות בסיפורים ששמעו משכנים על נערות שהגיעו לארץ ונשלחו לזנות, למרות המקרים הבודדים אך הוא ידוע לכולם והנזק עצום.

בסוכנות הכרויות שלנו נתקלנו בשאלות לא נעימות מאחת ממשפחת הכלה שבתם התחתנה עם בחור ישראלי ושואלת בתמימות: איך תבטיחו לי שהבת שלי לא תימכר לזנות?

מעטים מאוד יודעים באמת על ארצנו ויש החושבים שהארץ שלנו מדבר, וגרים באוהלים עם גמלים.

דעות קדומות אלו משני עברי המתרס גורמות עוול לכולם, לבחורות מאוקראינה ורוסיה שקיבלו רושם מוטעה שאמריקה טובה יותר והן רוצות לנצל את הגברים ואצלנו המדינה נמצאת במדבר ובמלחמה מתמדת.

בהצלחה!

כתבות נוספות

גברים הישראליים המגיעים אלינו לפגישה שואלים לפעמים על הבחורות הרוסיות, ואם היא תברח לי ואיך אני יודע שהיא לא באה לנצל אותי ואיך אני יודע שהיא לא כזאת, התשובה שלי פשוטה, איך אני אדע שאתה לא כזה ולא תנצל אותה, ואיך היא תדע שלא תתעלל בה ואיך היא תדע שהכוונות שלך רצינות כלפיה לאחר שהיא עוזבת את הארץ שלה.

הבחורות שמגיעות לארץ עוזבות אחריהן הכל בעקבות הגבר הישראלי, הגבר הישראלי אולי משקיע קצת כסף עבור כל תהליך ההכרות, הנסיעה לאוקראינה והחתונה שם, הבחורה האוקראינית לעומת זאת הרשומה אצלנו במשרד הכרויות עוזבת את החיים שלה ובמקרה של כשלון תצטרך לחזור בבושת פנים לארצה לאחר שאיבדה את עבודתה וכל מה שבנתה במשך חייה.

לפעמים העיתונות המקומית לוקחת כתבות שונות ישנות ומפרסמת אותם במתכונת חדשה כדי ליצור רושם שזה קרה עכשיות, בכלל בערים הקטנות אין אהדה למשרדי הכרויות שמחתנות את הבחורות המקומיות עם גברים זרים ואין פרגון מצידם כלל וכלל.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved