רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

הכרויות או תעסוקה

האמריקאים פיתחו את נושא ההכרות והפכו אותו לעסק מכניס, הכרויות יזומות עם בחורות יפות המקבלות משכורת חודשית?

משרדי היכרויות בבעלות אמריקאית גרמו לשינוי התדמית של קשר והכרות הנהוגים בעולם ההכרויות באוקראינה ורוסיה וגרם להפיכתם לביזנס מצליח.

היכרויות

עד לא מזמן סוכניות להכרויות ממזרח אירופה התהדרו בבחורות המחפשות קשר עם גבר זר או מקומי היום המילה הכרויות נהפכה לתעשיה.

האמריקאיים הבינו שחוסר התעסוקה במדינות מזרח אירופה במדינות אלו פועל לטובתם ומצאו פיתרונות לעבודה בתחום הזה, לא מכובד אך מכניס ביותר.

אתרי הכרויות מערבים ואמריקאים נטלו תחת חסותם משרדי הכרויות מקומיים והקימו עוד עשרות אלפי משרדי נוספים כשהמטרה היא עבודה נטו עבור הכרויות.

המשרדים האמריקאיים מאגדים סביבם מאות סניפי משנה בתחום השידוכים שתפקידם לחפש בחורות צעירות ויפות למטרת עבודה, הבחורות הללו יעבדו בזמנן הפנוי במשמרות, ישוחחו עם בחורים פנויים מאמריקה בעיקר וישתכרו בהתאם לכמות הדואר ששלחו ועבור הצאט.

בחורה רוסיה יכולה להתפרנס פי 10 מכל בחורה אחרת בגילה שעובדת כאחות בית חולים או מוכרת בחנות ולכן מובנת רצונן של בחורות להשתלב במשרדי הכרויות עם אמריקאיים.

כמובן שאין כל הכרות במשרדי אלה הגברים האמריקאיים הנאיבים לא מתארים לעצמם שהם מתקשרים עם נשים המתפרנסות מכך, ההתחשבנות מול המשרדים בסניפים פשוטה ביותר, כל חודש מסכמים את זמן הצאטים ומספר המכתבים שנשלחו ושולחים להם כסף מזומן והם משלמים לבחורות כפי שסוכם, כך הם מוגנים מפני החוק ותמיד יוכלו לטעון שהקשר עם המשרדים ולא עם הבחורות.

כיום ישנן ערים שלמות באוקראינה וברוסיה עם מאות משרדי הכרויות שונים המעסיקות אלפי בחורות צעירות שזה פרנסתם מהכרות עם גברים אמריקאים וגם מקבלות בונוסים במאות דולרים לחודש ושמחות בחלקן.

השליטה של הסוכנויות מאמריקה על נתח ההכרות מכניס לקופתם מליוני דולרים לקופתם מגברים תמימים המחפשים קשר עם הבחורות הרוסיות היפות המתכתבות איתם ולא מעלים אפילו על דעתם שלעולם לא יפגשו את הבחורות האלה.

המצב הכלכלי כיום טוב מבעבר ורוב הנשים הרוסיות מאושרות ולא חושבות בכלל לעזוב, לעומת זאת עבודה במשרד הכרויות רווחית ומשתלמת ומספקת ועוזרת להסתדר כלכלית.

בפעם הבאה שתחפש בחורות באתרי הכרויות התרחק מאתרים בבעלות אמריקאית כי הסיכוי להכיר שם בחורה שואף לאפס, למרות זאת יש עדיין אתרי הכרויות אמינים עם נשים רוסיות יפות לקשר רציני.

בהצלחה!

כתבות נוספות

ישנם מספר סוכניות להכרות המרכזות יותר מחמישים אחוז מתחום ההכרויות באינטרנט ונשלטים כמובן על ידי האמריקאים, הסוכנות הגדולה ביותר עוסקת בשליחת וקבלת מכתבים מגברים, תרגומם לאנגלית והשבת תשובה מהבחורות, כל הפעולות האלה משולמות על ידי המינויים ואחוז מסויים משולם לבחורות ואפילו לגברים היושבים ומשיבים למכתבים כאילו היו הבחורות עצמן.

בחורות רבות המעוניינות להשתלב בתעשיה רווחית זאת עוזבות את משרדי ההכרויות שם הן עובדות, אוספות מספר חברות ופותחות משרדי הכרויות נוספים ומציעים עצמן לעבודה מול האמריקאים, העבר הסוכנות הראשית באמריקה העדיפה לעבוד על משרד אחד בכל עיר אך כיום אפשר לראות עשרות משרדים המתחרים ביניהם מאותה העיר.

הצצה באתרים אלו תגלה לך עודף של בחורות מגברים, בחורות אלו מתחרות על קשר עם כל גבר הנמצא און ליין כדי לתקשר איתו ולהרוויח יותר, לשם כך הן מצטלמות בצורה פרובוקטיבית כדי למשוך את תשומת הלב של הגברים באתר ולזכות ביתר התקשרות עם הגברים.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved