רישום לאתר התחברות לאתר טלגרם אינסטגרם פייסבוק

!כלות מאוקראינה - הבחורות היפות בעולם

הכרויות או תעסוקה

האמריקאים פיתחו את נושא ההכרות והפכו אותו לעסק מכניס, הכרויות יזומות עם בחורות יפות המקבלות משכורת חודשית?

משרדי היכרויות בבעלות אמריקאית גרמו לשינוי התדמית של קשר והכרות הנהוגים בעולם ההכרויות באוקראינה ורוסיה וגרם להפיכתם למקח וממכר המניב רווחים נאים.

היכרויות

אם בעבר משרדי הכרויות באוקראינה או ברוסיה התהדרו בבחורות המחפשות קשר עם גבר זר או מקומי היום עסקי הכרויות נחשבים לתעשיה.

האמריקאיים הבינו שחוסר התעסוקה במדינות מזרח אירופה במדינות אלו פועל לטובתם והחלו להציע פתרונות עבודה בתחום ההכרות, לא בדיוק מכובד אך עם רווחים עצומים.

אתרי הכרויות מערבים ואמריקאים נטלו תחת חסותם משרדי הכרויות מקומיים והקימו עוד אלפי משרדים נוספים למטרת עבודה במסווה של הכרויות.

המשרדים האמריקאיים מאגדים סביבם אלפי סניפים מקומיים של משרדי הכרות שתפקידם למצוא בחורות ולספק להן עבודה, בחורות אלו ישבו ויעבדו במשמרות, ישוחחו עם בחורים פנויים מאמריקה בעיקר וישתכרו בהתאם לכמות הדואר ששלחו ועבור הצאט.

בחורה ממוצעת יכולה להתפרנס פי 10 מכל בחורה אחרת בגילה שעובדת כמוכרת בחנות או עבודה אחרת ולכן הרצון של בחורות להשתלב במשרדי הכרויות עם אמריקאיים.

כמובן שהכרות לא נוצרת במשרדים האלה הגברים האמריקאיים הנאיבים לא מתארים לעצמם שהם מתקשרים עם נשים המתפרנסות מכך, ההתחשבנות מול המשרדים בסניפים פשוטה ביותר, אחת לחודש מסכמים את כמות המכתבים שנכתבו ומוסיפים את זמן שיחות הצאט ושולחים לסניפים המשמש כתשלום לבעלי המשרד ולבחורות, כך המשרדים האמריקאיים ומוגנים משפטית ותמיד ויוכלו לטעון שאין להם קשר ישיר עם הבחורות.

נכול להיום ערים שלמות במזרח אירופה עם מאות משרדי הכרויות שונים המעסיקות עשרות אלפי נשים רוסיות צעירות המוצאות את לחמן מהכרות עם האמריקאיים ובנוסף מקבלות מתנות במאות דולרים לחודש ושמחות בחלקן.

השליטה של המשרדים הללו על שוק ההכרויות באינטרנט מכניס להם עשרות מליוני דולרים בשנה מגברים תמימים המחפשים קשר עם הנשים הללו ולא משערים בכלל שלא יזכו לפגוש אותן לעולם.

המצב הכלכלי כיום טוב מבעבר ורוב הן מאושרות במדינות שלהם ולא מעוניינות לעזוב בכלל, אך כעבודה במשרד הכרויות קוסמת ומשתלמת ומספקת פרנסה ועזרה בלימודים לפחות עד החתונה.

בפעם הבאה שתחפש בחורות באתרי הכרויות התרחק מאתרים בבעלות אמריקאית כי בחורות להכרות לא נמצאות שם, למרות זאת יש עדיין משרדי הכרויות אמיתיים לקשר עם נשים רוסיות יפות לקשר רציני.

בהצלחה!

כתבות נוספות

ישנם מספר סוכניות להכרות המרכזות יותר מחמישים אחוז מתחום ההכרויות באינטרנט ונשלטים כמובן על ידי האמריקאים, הסוכנות הגדולה ביותר עוסקת בשליחת וקבלת מכתבים מגברים, תרגומם לאנגלית והשבת תשובה מהבחורות, כל הפעולות האלה משולמות על ידי המינויים ואחוז מסויים משולם לבחורות ואפילו לגברים היושבים ומשיבים למכתבים כאילו היו הבחורות עצמן.

בחורות רבות המעוניינות להשתלב בתעשיה רווחית זאת עוזבות את משרדי ההכרויות שם הן עובדות, אוספות מספר חברות ופותחות משרדי הכרויות נוספים ומציעים עצמן לעבודה מול האמריקאים, העבר הסוכנות הראשית באמריקה העדיפה לעבוד על משרד אחד בכל עיר אך כיום אפשר לראות עשרות משרדים המתחרים ביניהם מאותה העיר.

הצצה באתרים אלו תגלה לך עודף של בחורות מגברים, בחורות אלו מתחרות על קשר עם כל גבר הנמצא און ליין כדי לתקשר איתו ולהרוויח יותר, לשם כך הן מצטלמות בצורה פרובוקטיבית כדי למשוך את תשומת הלב של הגברים באתר ולזכות ביתר התקשרות עם הגברים.