כלות מאוקראינה
קשר אישי ☏ 054-6201417 - רמי

הכרויות או תעסוקה

האמריקאים פיתחו את נושא ההכרות והפכו אותו לעסק מכניס, הכרויות יזומות עם בחורות יפות המקבלות משכורת חודשית?

משרדי הכרות אמריקאיים גרמו בשנים האחרונות לשינוי התדמית המסורתית של משרדים להכרויות שהיה נהוג בכל העולם ובחבר העמים לשעבר וגרם להפיכתם למקח וממכר המניב רווחים נאים.

היכרויות

אם בעבר הלא רחוק משרדי שידוכין התהדרו במגוון בחורות יפות לקשר שיוביל לחתונה היום עסקי הכרויות נחשבים לתעשיה.

בעלי עסקים אמריקאים מבינים שהמחסור בתעסוקה במדינות אלו פועל לטובתם ומצאו פיתרונות לעבודה בתחום הזה, אולי לא מכובד אך הדולרים זורמים.

אתרי הכרויות מערבים ואמריקאים נטלו תחת חסותם משרדי הכרויות מקומיים והקימו עוד אלפי סוכנויות נוספים למטרת עבודה במסווה של הכרויות.

המשרדים האמריקאיים מאגדים סביבם מאות סניפי משנה בתחום השידוכים האוספים בחורות ומספקים להם תעסוקה, בנות אלו ישבו במשמרות סביב השעון, יתכתבו עם גברים אמריקאיים תמימים ויתוגמלו עבור כמות המכתבים שכתבו וכן עבור זמן צאט.

בחורה מקומית תוכל להרוויח בחודש פי כמה יותר מכל בחורה אחרת שעובדת כמורה בבית הספר ומכאן הנהירה הגדולה של הבחורות להיות חלק מהמכונה המשומנת לעשיית כסף.

כמובן שהכרות לא נוצרת במשרדים האלה הגברים המערביים לא משערים כלל וכלל שהם מתכתבים עם בחורות המקבלות שכר, ההתחשבנות מול המשרדים בסניפים פשוטה ביותר, כל חודש מסכמים את זמן הצאטים ומספר המכתבים שנשלחו ושולחים למשרדים המקומיים והם מתחשבנים עם הבחורות שלהם, ככה הסוכנויות האמריקאיות עובדות כחוק ומבחינתם הם עובדים מול המשרדים ולא מול הבחורות.

כיום ישנן ערים שלמות באוקראינה וברוסיה עם אלפי משרדי היכרות מעסיקים אלפי בחורות צעירות שזה פרנסתם מהכרות עם האמריקאיים ובנוסף מקבלות מתנות במאות דולרים לחודש ושמחות בחלקן.

השליטה של הסוכנויות מאמריקה על נתח ההכרות מכניס לקופתם מליוני דולרים לקופתם מבחורים אמריקאים פנויים המתלהבים משלל הבחורות הרוסיות היפות המתכתבות איתם ולא משערים שלעולם לא יהיה להם הכבוד לראות אותם.

המצב במדינות חבר העמים לשעבר השתפר כבר ורוב הבחורות כבר לא רוצות לעזוב את המדינה שלהם, לעומת זאת עבודה במשרד הכרויות רווחית ומשתלמת ומספקת ועוזרת להסתדר כלכלית.

בפעם הבאה שתחפש בחורות באתרי הכרויות זכור להתרחק מאתרים כאלה כי אין סיכוי למצוא בחורה לקשר, למרות זאת יש עדיין משרדי הכרויות אמיתיים לקשר עם בחורות רציניות לקשר וחתונה.

בהצלחה!

כתבות נוספות

ישנם מספר סוכניות להכרות המרכזות יותר מחמישים אחוז מתחום ההכרויות באינטרנט ונשלטים כמובן על ידי האמריקאים, הסוכנות הגדולה ביותר עוסקת בשליחת וקבלת מכתבים מגברים, תרגומם לאנגלית והשבת תשובה מהבחורות, כל הפעולות האלה משולמות על ידי המינויים ואחוז מסויים משולם לבחורות ואפילו לגברים היושבים ומשיבים למכתבים כאילו היו הבחורות עצמן.

בחורות רבות המעוניינות להשתלב בתעשיה רווחית זאת עוזבות את משרדי ההכרויות שם הן עובדות, אוספות מספר חברות ופותחות משרדי הכרויות נוספים ומציעים עצמן לעבודה מול האמריקאים, העבר הסוכנות הראשית באמריקה העדיפה לעבוד על משרד אחד בכל עיר אך כיום אפשר לראות עשרות משרדים המתחרים ביניהם מאותה העיר.

הצצה באתרים אלו תגלה לך עודף של בחורות מגברים, בחורות אלו מתחרות על קשר עם כל גבר הנמצא און ליין כדי לתקשר איתו ולהרוויח יותר, לשם כך הן מצטלמות בצורה פרובוקטיבית כדי למשוך את תשומת הלב של הגברים באתר ולזכות ביתר התקשרות עם הגברים.