רישום לאתר התחברות לאתר טלגרם אינסטגרם פייסבוק

!כלות מאוקראינה - הבחורות היפות בעולם

כלה מאוקראינה רק לא לעשירים!

כלה מאוקראינה רק לא לעשירים!

הכרויות כלות מאוקראינה

אהבה וכסף החלום של כל בחורה בעולם, חלום שיכול להתגשם במדינות המערב וגם בארץ...
אך לא עבור הבחורות מאוקראינה!

בארצות מזרח אירופה ובעיקר באוקראינה הגברים האמידים יכולים להרשות לעצמן להחזיק מספר בחורות במקביל, זה נהוג ומקובל, אולי לא רשמית אך כך נוהגים כולם, שם כסף זה כוח, אפשר לעשות מה שרוצים היכן שיש שפע של בחורות פנויות.

לצערן של הנשים המקומיות אין מצב שגבר אמיד יהיה נאמן לבחורה אחת, הנשים החוקיות יודעות אך אין להן ברירה והן מעדיפות לשתוק מאשר להתגרש ולהישאר בודדה.

בארץ עדיין הדעה הרווחת שהבחורות האלה מחפשות כסף בגלל מצבן הכלכלי הגרוע ורוצות לברוח מארצן, סטיגמה שהודבקה לבחורות ומשוללת כל יסוד בעיקר בגלל קנאות וצרות עין.

באוקראינה יש המון אנשים עשירים ברמה ואמידים יותר מרוב הגברים בארץ כך שאם רצו יכלו למצוא גברים בארצן.

למרות זאת, בחורה החושבת לעזוב את השורשים ואת הארץ שלה כדי לחיות עם גבר בארץ אחרת תעדיף גבר יציב מבחינה אישית וכלכלית, הכוונה היא לא לרכוש אלא לעבודה קבועה ומסגרת חיים בטוחה, שיתמוך ויטפל בה בתקופה הראשונה עד שתתאקלם, תלמד את השפה ותוכל לעזור בפרנסת המשפחה החדשה שלה.

נסה לתאר לעצמך אישה המוצאת את עצמה במדינה זרה לצד גבר מובטל וללא קורת גג, אוכל, ביטחון, תמיכה ובמקום שונה ממה שהתרגלה כל חייה.

רבים מסתכלים בפליאה בגבר ממוצע הנשוי לאישה צעירה ויפה, המחשבה הראשונה שעולה היא כסף
מה בחורה כזאת עושה עם גבר כזה?
הבעיה שהדור שלנו התקלקל, יופי נמדד ביחס לכסף, בחורה יפה בארץ לא תצא ותתחתן עם גבר "טוב ונחמד", הוא צריך להיות מסודר בחיים, כלומר אמיד וגם נאה אם אפשר.

הבחורות הרוסיות (לצערנו לא אלו שנמצאות בארץ) מחפשות תחילה את הבנאדם ואחר כך את השאר, ככה חינכו אותם, כסף בכלל לא עולה על הפרק בכל שלבי ההכרויות, חוסר הגברים בארצן מניע אותן לחפש גבר אמין שאיתו יוכלו להתחתן ולהקים משפחה ולא חשוב היכן אפילו אם צריך לעזוב את מולדתן וללכת אחריו, זה הייחוד של הנשים הללו.

מעלה נוספת לבחורות מאוקראינה שהן לא פזרניות ולא בזבזניות, בארצן הן עובדות קשה למען הפרנסה וכסף לא מבזבזים סתם, החיים לימדו אותן לחסוך בהוצאות ותתפלאו כמה הן יכולות להראות בשיא יופיין לבושות הכי יפה שיש ועדיין לא להוציא ממון על כך.

מי שהסתובב באוקראינה יכול להעיד ולהתפעל מצורת הלבוש והטיפוח של הבחורות האלה למרות שהן מתפרנסות בקושי כ200 דולר בחודש.

אני מקווה שהבנת שאינך צריך להיות עשיר אלא גבר ממוצע ורציני, שהבחורות מאוקראינה אינן מנצלות את יופיין ואינן מחפשות כסף אלא חתונה לכל החיים, שהן די חסכניות כך שנישואין עם בחורה מאוקראינה היא האפשרות הטובה ביותר בעידן המודרני הזה.

כרגע רוב הבחורות נמצאות באירופה בגלל המלחמה אך עדיין חולמות להכיר את הגבר הנכון ולהיות לצידו.

בהצלחה!