רישום לאתר התחברות לאתר טלגרם אינסטגרם פייסבוק

!כלות מאוקראינה - הבחורות היפות בעולם

דרושים גברים לחתונה

בכל העולם חסרים בחורות יפות ואנחנו מתפנקים!

נראה לך הגיוני שהבחורה הזאת!

בנות חרסון

או הבחורה הזאת!
בנות חרסון
או עשרות בחורות יפיפיות ברמה הזאת

צריכות להתחנן שנכיר אותן?
להרשם למשרד הכרויות כדי להכיר גבר, אפילו גבר המבוגר ממנה ב15 שנה, הרי בכל מקום בעולם היה משתרך תור של אלפי גברים כדי להכיר אותן.

זה המצב באוקראינה וגם במקומות שונים ברוסיה ובשאר מדינות חבר העמים לשעבר, בחורות צעירות יפיפיות מתקשות להכיר גברים מקומיים בגלל מספר סיבות שעיקרם חוסר משווע בגברים, גברים אלימים, שתיינים, מובטלים ולא מוכנים נפשית לחתונה ולכניסה למסגרת משפחתית.

אפשר אולי להבין את הגברים אך בהחלט לא להצדיק אותם, תאר לעצמך מצב שאתה כגבר במיעוט ומוקף עשרות בחורות פנויות ויפות המחפשות אותך ורבות עליך, זה המצב באוקראינה.

אך קשה לי להבין את הגברים הישראליים.

העולם המערבי כבר גילה את הבחורות הרוסיות וגברים מכל העולם נוהרים להכיר את הבחורות האוקראיניות הנחשבות ליפיפיות בכל רמה עולמית וכן כאלו שתפיסת עולמם כלפי אחדות המשפחה מושכת גברים המחפשים שקט ושלווה בחיי הנישואין.

איפה הגברים הישראלים בכל המשוואה הזאת? הרבה מרחוק, אז נכון חיתננו כמה מאות גברים משנת 1997 ואם נעריך את כמות הזוגות שהתחתנו בכל הארץ נגיע לאלפים בודדים במהלך 15 השנים האחרונות לעומת עשרות אלפי נשואין כאלה כל שנה עם גברים אמריקאיים.

לגבר הישראלי הממוצע יש דרישות גבוהות ובלתי מתפשרות לגבי הבחורות שהוא מעוניין להכיר, הבחורה צריכה להיות צעירה וכמה שיותר, נראת לפחות כמו מיס יוניברס, התעקשות בלתי מובנת על רווקה ללא ילדים אפילו אם הוא גרוש עם 4 ילדים, וכמובן אפשרות לפגוש כמה שיותר בחורות אפילו אם מצא את הבחורה המתאימה לו.

לעומת זאת גבר אמריקאי הרבה יותר שקול ולא מתעסק בפנטזיות, יחפש בחורה הצעירה ממנו עד 5 שנים, בחורה נחמדה ולא יותר, עם ילדים, הגבר האמריקאי מבין שבחורה כזאת רצינית יותר לחיים ומבחורה הצעירה ממנו בהרבה שנים וחשיבה בוגרת זאת תבטיח את הצלחת הנישואין.

נכון שמדובר בבחורות לא יהודיות אך רובן מתגיירות במהלך שהותן בארץ ללא כל בעיה, אחוז ההצלחות עם הבחורות מאוקראינה גבוה יותר מאחוז ההצלחות עם זוגות ישראליים לא מעורבים.

אז תתעורר גבר ונצל את ההזדמנות, יש עדיין בחורות ברמה שרק תוכל לחלום, מחר הכל יכול להשתנות.