רישום לאתר התחברות לאתר טלגרם אינסטגרם פייסבוק

!כלות מאוקראינה - הבחורות היפות בעולם

קח לך רוסיה ובנה איתה בית

חתונה עם בחורה רוסיה

פוסט זה מיועד לגברים בלבד ולא באה להכעיס את הבחורות הישראליות שבין כה וכה לא נכנסות לאתר זה ובטח ישללו את הכתוב לעיל.

נישואין

הכל כבר נכתב על הכרויות עם הבחורות האוקראיניות או ה"רוסיות" כפי שהן נקראות בארץ בדרך כלל בהקשר השלילי החל מכינויי גנאי שמקורם בדעות קדומות, קנאות וסתם רוע לב, אך הגברים שהתחתנו עם בחורות אלו ונחשפו ליתרונות שאותן אפרט.

1. יופי - הנשים הרוסיות ידועות ביופיין המהמם, נכון יש גם נשים ישראליות יפות, אך האם הגבר ישראלי יכול בכלל להכיר אותן? בחיים לא!
לעומת זאת בהחלט תוכל להכיר ולהתחתן עם אישה רוסית יפה ללא כל בעיה.

2. גיל - הפרשי הגילאים בין הגבר לבחורה מתקבל ברצון אצל הנשים הרוסיות, מה שנחשב אצל הישראלית כסטייה יתקבל בברכה אצל הבחורה הרוסיה המחפשת בעל בוגר ומוכן לנישואין.

3. מין - אין בעיות מין עם הנשים הרוסיות, הן מבינות היטב מה הכי חשוב לגבר ויודעת שמה שחסר לו בבית מוצאים בחוץ ולזה היא לא תיתן יד, לכן לא בא לי, הראש כואב לי ושאר סנקציות למיניהן זו המצאה של האישה המערבית ולא שלהן, היא תמיד תדאג לרצות את הגבר שלה.

4. לבוש וטיפוח עצמי - הכל כבר נכתב על ההופעה של הבחורה הרוסיה, תדאג תמיד להיות מאופרת ויפה, מטופחת בכל יציאה מהבית, אם זה בעבודה או יציאה עם הבעל בערב ואפילו סתם בדרך לסופרמרקט, תמיד תראה זוהרת ונשית, חצאיות ושמלות אופנתיות, ג'ינסים המבליטים את גזרתה, יודעת להתאים את הלבוש לבוקר או לערב, לקיץ או לחורף, ברחוב תמיד תראה בלבוש מסודר ונקי ולעולם לא מרושלת.

5. נימוס - עדינה ומתנהגת בנימוס, למרות המנטאליות האירופאית הן רחוקות מכוחניות ופמיניזם, משוחחות בשקט לא צועקות או צורחות, מתנהגות כנשים, המשפחה בראש דאגותיה, מכבדת את המבוגרים ממנה ומתייחסת ביראת הכבוד להורי הבעל, רוגע ושקט נפשי מחכה לגבר הנשוי לאישה רוסיה.

6. אישה - הבחורה הרוסיה חונכה להתנהג כאישה ואכן היא מחשיבה את כאחת כזאת ולא מחפשת להחליף תפקידים עם בעלה, יודעת את מקומה במשפחה כאישה ואם ויודעת להעניק לגבר שלה מה שאצלנו כבר הנשים שכחו מזמן.

7. כסף - האישה הרוסיה לא פזרנית ובזבזנית כלל וכלל ומבינה שכסף לא בא בקלות, מהיכן שהגיעה לימדו אותה שיש ערך לכסף, היא תדע לחסוך למען המשפחה שלה כדי להגיע לרווחה או לדירה, למרות זאת לעולם לא תזניח את עצמה ותראה הכי טוב בהרבה פחות כסף.

8. אוכל - אמת, לא בשלנית כמו אחיותיה הישראליות אך הרצון וההתמדה שלה תחפה על המגרעות של התפריט הרוסי שהיא מכירה ותשתדל ללמוד מחמותה מה הגבר שלה אוהב.

9. גיור - למענך ולמען ילדיכם היא תמיר את דתה ותתגייר, הבחורה הרוסיה מבינה ושכולנו כאן יהודים והיא חיה בתוכנו ובארצנו ולא תרצה להיות חריגה, היש נאמנות גדולה מאישה אוהבת כזאת?

10. שלום - כולנו יודעים שאין בטחונות בחיים אך עליך לדעת שאצל הרוסים לא נלחמים בעת משבר בחיי הנישואין, פשוט כל אחד הולך לדרכו, נפרדים וזהו, אין כוחניות בגירושין ככה הן חונכו.

אתה לבטח תוהה ושואל, האם זה אמיתי, נשמע מושלם וטוב מדי!
נכון קשה להבין שאי שם יש בחורות שלא התקלקלו, כפי שהיה אצלנו לפני חמישים שנה בזמנים של ההורים, היכן שתמימות והכבוד למשפחה הייתה בראש סולם העדיפויות.

לשמחתנו הכרויות כלות מאוקראינה מייצגים בחורות טובות המחפשות את האושר שבמשפחה.

בהצלחה!