קשר אישי ☏ 054-6201417 - רמי

חתונה בשניה

חתונה מהירה

הצעת נישואין

בחור ובחורה יכולים לצאת מספר שבועות, להכיר, להתחתן ואף להיות מאושרים כל החיים!

היכן כתוב שצריך להכיר יותר זמן, הרי בארץ אחוז הגירושין גבוה ובמגמת עליה מידי שנה בשנה.

אצלנו למען הביטחון האישי נוהגים הזוגות לצאת תקופה ארוכה, עוברים לגור ביחד כדי להכיר ולדעת אחד את השני טוב יותר ואז להתחתן, נוסחה נחמדה למראית עין אך המציאות מראה אחרת כי 30 אחוז מהם ימצאו את עצמם בתור לרבנות לאחר מספר שנים.

בתקופה של הורינו משפחה היתה ערך עליון והחזיקה מעמד כל החיים, תקופת ההכרות היתה קצרה והחתונה היתה צנועה, לגור ביחד חס ושלום.

היום הזוגות הצעירים נוקטים במשנה זהירות כדי לבחון את מערכת היחסים ביניהם אך אחוזי הגירושין הגבוהים מראים אחרת והמסקנה המתבקשת ש: אין בטחונות בחיים!

חיים מאושרים לנצח יכולים לחוות גם זוגות שהכירו 5 דקות, באהבה אין חוקים!

משנת 1997 אנו מחתנים גברים מהארץ עם בחורות מאוקראינה ולשמחתי אחוז ההצלחות גדול ומספר הגירושין נמוך בהרבה מהסטטיסטיקה בין זוגות ישראלים למרות שאצלנו הם הכירו תקופה קצרה יחסית, מעולם לא גרו ביחד, התחתנו לאחר מספר חודשים וחיים חיים מאושרים ביחד.

זמן הכרות הארוכה יותר אינו מדד להצלחה!

יבואו החכמולוגים ויגידו, אנחנו חברה יותר ליברלית עכשיו, הערכים, הצרכים וקצב החיים שלנו השתנו, העולם התקדם ואנו חיים בחברה פמיניסטית עכשיו.

נכון אך לא הוכח כי הכרות ארוכה ומתמשכת הינה ערובה להצלחה, אולי זה באופנה עכשיו אך עליך לדעת שיש גברים שבחרו אחרת והיום מאושרים עם כל יקיצה בבוקר.

בהצלחה!