קשר אישי ☏ 054-6201417 - רמי

הבריחה הרוסית כל האמת

האם הנשים הרוסיות באמת בורחות מארצן?

אתרי הכרויות

חיפוש אחר המילה הכרויות (dating, acquaintance ) בגוגל מציגה אלפי תוצאות של אתרי הכרויות עם בחורות רוסיות ממדינות חבר העמים לשעבר, רוסיה ואוקראינה המיועדים במיוחד עבור הגברים האמריקאים.

מקובל לחשוב שכל הנשים הרוסיות יעשו הכל כדי להימלט מארצן בגלל המצב הכלכלי ולכן הן מופיעות בכל אתרי הכרויות הבינלאומיים, פשוט סוג של סטיגמה שהשתרשה עם השנים ללא אחיזה במציאות.

מדינות חבר העמים היו סגורות לעולם המערבי במשך כ70 שנה ועם התמוטטות ברית המועצות לשעבר והשלטון הקומוניסטי הגבולות נפתחו לאנשים מהמערב אשר הורשו להגיע לרוסיה לאוקראינה ולשאר מדינות מזרח אירופה וגילו מדינות שכאילו שנולדו מחדש וכמהות לקשר עם המערב.

היופי הבתולי של הנשים הרוסיות והתמימות שלהן הותירו את הגברים הרבים שהגיעו לרוסיה ואוקראינה פעורי פה כילדים בחנות ממתקים, בחורות יפיפיות וחטובות, משכילות ונעימות, חלומם הרטוב של כל גברברי העולם ובדיוק ההיפך מן הנשים המערביות.

למרבה הצער הסטריאוטיפ שכל הרוסיות רוצות לברוח מרוסיה עדיין שגור בפי כל ובאתרי הכרויות באינטרנט עדיין אפשר למצוא את המושגים הבאים, שירות הזמנת כלה רוסיה! או שירות כלה בדואר!

המספר האדיר של הנשים הרוסיות המופיעות באתרי הכרויות בינלאומיים חיזקו את הטענה והעצימו את הסטיגמה בקרב הציבור בעולם שהנשים הרוסיות מעוניינות לשפר את מצבן הכלכלי, להכיר גברים מהמערב ולברוח מארצן.

האמת היא שהבחורות הרוסיות לא מעוניינות לעזוב את ארצן כלל וכלל, החוסר בגברים מקומיים מאלץ אותן לחפש גברים מהמערב, ברוסיה למשל יש יותר בחורות מגברים (עשרים מליון בחורות יותר מגברים) וגם אוקראינה סובלת מחוסר בגברים ושם מספר הבחורות כפול ממספר הגברים, כך נוצרה לה תחרות סמויה על כל גבר רוסי פנוי בכל גיל שהוא.

כשיש מחסור ב גברים ואין סיכוי למצוא גבר ולהקים משפחה לא נותרה לאישה הרוסיה ברירה אלא לנסות את מזלה ולהירשם למשרדי הכרויות בינלאומיים המציעות להן הכרות ושידוכים עם הגבר המערבי, אולי שם תמצא את גורלה ותוכל לממש את חלומה, להתחתן ולהקים משפחה.

שירותי האינטרנט התפתחו באופן משמעותי ברחבי רוסיה ואוקראינה, בחורות רוסיות החלו להכיר גברים מהמערב וגם מארצנו הקטנטנה בעזרת משרדי הכרויות שהפכו עבורן לקרש הצלה.

מליוני בחורות צעירות ויפות מחכות לגבר רציני שיגיע ויגאל אותן מבדידותן, האם זה אתה?