רישום לאתר התחברות לאתר טלגרם אינסטגרם פייסבוק

!כלות מאוקראינה - הבחורות היפות בעולם

נשים ללא בעלים

נשים רוסיות ללא בעלים

חתונה

אישה רוסיה מעל גיל 30 הינה חסרת כל סיכוי להתחתן עם בחור רוסי, להביא ילדים אין בעיה, הגבר הרוסי רגיל להשאיר ילדים וללכת.
כשיש המון בחורות צעירות יותר בגילאי ה20 ללא גברים מובן שמצבה של האישה הבוגרת יותר בכי רע.

כמו ברוסיה גם באוקראינה הגבר הרוסי הוא די נדיר, רובם לא רציניים דיים כדי לפרנס משפחה, חלקם עזבו כדי לעבוד בים והמעטים שנשארו תפוסים.

לאישה הרוסיה לא נשארה ברירה אלא לחפש גבר זר במשרדי הכרויות לא כבחירה ראשונה, אלא מפני שהיא מבינה כי סיכוייה להתחתן חומקים ממנה והלאה.

למרות שרק אחוזים בודדים של בחורות רוסיות מתחתנות עם גברים זרים מדובר בעשרות אלפי בחורות בשנה, הכלכלה הרוסית השתפרה בעשור האחרון מאוד ורמת החיים עלתה, לאישה הרוסיה אין כל רצון לעזוב והייתה מאוד מאושרת אם יכלה להקים משפחה להישאר בארצה.

רוב הבחורות רוסיות הינן משכילות עם קריירה ועבודה טובה גם ברוסיה ובאוקראינה ולכן יש להן הרבה מאוד מה להפסיד, הן צריכות לוותר על עבודתן, לעזוב את המשפחה והחברים שלהן, את השפה והתרבות שלהן, אך הן ישמחו לנצל את ההזדמנות שהתאפשרה להן להתחתן ולהיות מאושרות אפילו במחיר עזיבת חייהן הישנים.

החלטה חשובה ואמיצה לכל הדעות לעזוב הכל בעקבות גבר זר שהכירה תקופה קצרה ולנסוע בעקבותיו לבד לארץ אחרת עם שפה ומנהגים שוני.

בעלה לעתיד הוא היחיד שהיא תכיר במקומה החדש, הוא צריך למלא את תפקיד הגבר במשפחה ולהגן עליה כפי שאצלן מקובל בתרבות הרוסית ומצפה מהגבר שלה להיות ראש המשפחה ותפקידה לנהל את משק הבית ולדאוג שבעלה יהיה המאושר באדם.

החשש הגדול שנשאר הוא מה יקרה אם הקשר לא יעלה טוב, אם יעזוב אותה, הרי היא עזבה הכל בשבילו, היא לא מכירה אדם מלבדו, מה תגיד למשפחתה, איך תחזור הביתה בבושת פנים ובתחושת כישלון לחיים הקודמים ללא עבודה ועליה להתחיל הכל מחדש.

למרות הסיכון הרב האישה הרוסיה מוכנה לנסות ולהכיר גברים ממדינות המערב ולעזוב את ארצה לצמיתות ,הדרך היחידה שנשארה להכרות היא דרך הצטרפות לאתרי הכרויות אמינים ועושה זאת מסיבה אחת: היא רוצה להתחתן.

אלפי נשים יפות מתקשות למצוא בעל ואת חלקן תוכל לראות באתר הכרויות זה!

בהצלחה!