רישום לאתר התחברות לאתר טלגרם אינסטגרם פייסבוק

!כלות מאוקראינה - הבחורות היפות בעולם

הכרויות בשיטה אמריקאית

הכרויות נוסח אמריקה

תאר לעצמך שאתה סגור בחדר עם 100 בחורות צעירות ויפות ברמה המעוניינות להכיר רק אותך!

פנטזיה? בכלל לא?

זוהי השיטה האמריקאית במיטבה!

מארגנים נסיעת הכרויות באוקראינה ל20 גברים בשנות 40-50 לחייהם, דוחסים אותם באולם מפואר באחת הערים הגדולות עם כ1000 בחורות יפיפיות שנאספו מהערים הקרובות וסוגרים למספר שעות ומה שיצא יצא.

יפות מאוקראינה

הבחורות מגיעות באוטובוסים מפוארים שנשלחו ע''י המארגנים זוכות לכיבוד קל עד להגעתן למלון שם יחכו להן הגברים, אוכל ושתייה בשפע ומוזיקה מערבית, הפקה בגדול כמו שהאמריקאים אוהבים ויודעים לעשות העיקר שכולם ייהנו.

מפגש הזוי כזה מתרחש פעמיים בשנה, הבחורות זוכות לאירוח ברמת וי איי פי ונגיעה בחלום האמריקאי והגברים זוכים לראות כמויות אדירות של בחורות שבאו לבלות בעיקר ואולי להכיר גבר אם יצא.

בדרך כלל מפגשים המוניים כאלה לא מיועדים להכרות אלא להגביר את המוניטין של משרד הכרויות המביא את הגברים ונותן תמורה לטיול וכן הרגשה ללקוח שלו הגבר האמריקאי המזדקן שהוא מחוזר ע''י בחורות צעירות.

טיול הכרויות כזה נגמר בדרך כלל בקשר עם מספר בחורות והזמנת אחת מהן לאמריקה.

גבר אמריקאי יכול להזמין בחורה להכרות בארצו ללא הצורך להתחתן בניגוד לנו הישראלים החייבים להתחתן עם תושבת זרה כדי שתחייה בארץ.

תהליך זה נקרא Fiancé Visa (ויזת כלה) בו יכול הגבר האמריקאי להזמין את חברתו לשלושה חודשים, במידה ויתחתנו היא נשארת באמריקה אם לאו היא חייבת לעזוב ולחזור לארצה.

הלוואי עלינו!!!