טיפים אודות משרדי הכרויות - להכיר לבד או באמצעות משרד הכרויות

טיפים להכרויות

להכיר לבד או באמצעות משרד הכרויות

משרדי הכרויות בארץ

משרדי הכרויות בעולם

טיפים לבחירת המשרד הנכון

בתקופה האחרונה גברה המגמה לנסוע להכרות באוקראינה שלא באמצעות משרדי השידוכים כדי לחסוך בעלויות.

נשאלת השאלה האם זה כדאי והאם באמת יש חסכון באמת.

בעשר השנים שאני מתעסק בהכרויות ראיתי מאות גברים שהגיעו לאוקראינה באופן עצמאי לאחר שליקטו מידע מהסוכנויות ומאתרי האינטרנט.

רוב הגברים האלה מצאו עצמם נוסעים שוב ושוב לאוקראינה בתקווה למצוא את הבחורה המתאימה ולהתחתן,

הסיבות רבות ואנסה לתאר אותן בקצרה.

אז אפוא ניתן להכיר בחורות?

הרשם עכשיו!

הכרות ברחוב?
באוקראינה לא מקובל להתחיל עם בחורות ברחוב ובייחוד אם אתה תייר.

הכרות דיסקוטק?
הבחורות באוקראינה אוהבות לרקוד, הגיל הממוצע הוא 16-22 ופי 3 ממספר הגברים המבלים במקום, בדרך כלל הבנות רוקדות בקבוצות כשהגברים יושבים שותים וצופים בבנות.
דיסקוטק זה המקום שבו תוכל לראות את הבחורות הכי יפות שראית מעודך, לבוש חושפני שלא משאיר מקום לדמיון מפזזות בכישרון ובחושניות כאילו שנולדו ל"נולד לרקוד". אל תטעה ואל תסיק מסקנות, ככה זה באוקראינה.
לבלות בדיסקוטק זה בסדר אך למצוא שם אישה לא בדיוק המקום, רוב הבנות לא יתנו לך להתקרב אליהן ואלו שכן פשוט מחפשות גוד טים או כסף.
הבעיה היא ששיקול הדעת משתבש בפגישה עם הבחורות האלה.

במשרדי הכרויות מקומיים?
במשרדים אלה תוכל לקבל פגישה עם בחורה תמורת 25-50 דולר כולל מתורגמנית, הבעיה שלעולם לא תדע מי הבחורה, מה העבר שלה והאם שילמו לה כדי להיפגש איתך,
מכיוון שהתשלום הוא עבור כל פגישה יש אינטרס למשרד להפגיש אותך עם הרבה בחורות אפילו לא פנויות, הרי אתה לעולם לא תדע.

השפה!
רוב הבחורות באוקראינה לא יודעות אנגלית, באוקראינה לא מלמדים אנגלית ורוב הבנות הטובות לא יודעות ומי שכן נחשבת כמתוחכמת, איני רוצה לעשות הכללות אך תמיד יעצתי לגבר לא להתעקש להכיר רק בחורות המדברות אנגלית, אני מניח שההחלטה להכיר בחורה לא מהארץ היתה בגלל הקושי להכיר בארץ או בגלל בררנות אז אין סיבה לחפש בחורות כאלה באוקראינה, עובדה שרוב הזוגות שחיתנתי ואני מדבר על מאות מחזיקים מעמד בנישואין יותר מבנות שדיברו אנגלית.

החלטה!
אז נפגשת עם כמה בנות, התלהבת מהיופי ומהגיל, אתה מרגיש שמצאת את הבחורה המתאימה ומעוניין בה אז מה הצעד הבא, חתונה, אולי להזמין אותה לארץ? רגע כמה זמן אתה מכיר אותה, יום יומיים, אולי שבוע, לא יותר, מה אתה יודע עליה, מי היא, אתה נמצא בארץ זרה לא מדבר את השפה אך מרגיש שזה הדבר הנכון לעשות, להתחתן!!!

חתונה!
בכל עיר באוקראינה מבקשים מסמכי חתונה אחרים וללא קשרים קשה להתחתן מהר, המקומיים נרשמים ומתחתנים לאחר מספר חודשים, להתחתן מהר תזדקק לקשרים וכסף.
החתונה נערכת בבנין העריה בנוכחות משפחה וחברים, לאחר החתונה תצטרך מסמכים בהתאם לדרישות משרד הפנים, גם כאן נחוצים קשרים וכסף להאצת התהליך.
פרק הזמן הממוצע להגעת האשה לארץ הוא בין חודשיים לשלשה במידה ונציג מקצועי מנהל בשבילך את כל המהלך, באופן אישי יקח לפחות זמן כפול.

לסיכום
אם אתה לא מוגבל בכסף וזמן והחלטת לנסוע קח איתך חבר, לפחות תהנו מהטיול.

בהצלחה!!!


  • קישורים
  • המייל שלנו: beautifuladies@gmail.com

כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved