רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

נהירת האוקראיניות לארץ

האם בקרוב נראה צעירות יפיפיות מאוקראינה מטיילות בחוצות העיר ומשתכשכות בחופי ת''א?

בשנת 2008 בוטלה הויזה לרוסיה ובחודש פברואר 2011 אמורה להתבטל גם לאוקראינה.

האם אנו צפויים לנהירה הגדולה של נשים אוקראיניות יפות ארצה?

האם נזכה לראות גדודים של בחורות בהירות שיער ויפיפיות מציפות את הארץ?

היכרויות

פתיחת הגבול בין המדינות תשרת יותר את אלו שיחפצו לבקר קרובי משפחה וחברים ללא ברוקרטיה ובקלות, אך כנראה לא תשנה את כמות הבחורות שיגיעו לארץ למטרת אחרת.

אוקראינה מדינה ענייה יותר מרוסיה ולהגיע לארץ עולה הרבה כסף, מחיר כרטיס טיסה והוצאות יכול להגיע ל500 דולר ואף יותר, יתכן שמחירי הטיסות יוזלו עם הזמן אך עדיין זו הוצאה ניכרת עבור האישה האוקראינית המשתכרת 100 דולר בקושי.

מי שיזכו לעדנה הם הגברים הישראלים שיתחילו לצאת ולבלות באודסה שבאוקראינה הנמצאת במרחק שעתיים וחצי מהארץ כדי לראות מקרוב בבחורות האוקראיניות הנחשבות לדעת רבים כנשים היפות בעולם.

אודסה נמצאת לחופי הים השחור ומציעה בהחלט מוקדי בילוי מצוינים לתיירים הפוקדים אותה, מרכז העיר מטופח, מסעדות ובתי קפה במחירים סבירים דיסקוטקים ומועדוני לילה עם כמות בחורות שלא נגמרת.

אוקראינה בשבילנו הישראלים נאמרת בסמיכות אחת עם כלות מאוקראינה, ואכן הינה יעד מרכזי שאליו נסעו גברים ישראלים למצוא בחורה לנישואין, ואציין שרוב הגברים שהתחתנו עם בחורות הינן מאוקראינה ומקצתן מרוסיה.

לאודסה מגיעים גברים מכל העולם בעיקר אמריקאים אך ורק למטרת הכרות עם הבחורות המקומיות ומקבלים שירותים ממשרדי הכרויות מקומיים הרבים שבעיר, הנהירה של הגברים הישראליים תיצור הכנסה למשרדי הכרויות אלו אך בספק אם הבחורות יעדיפו גבר ישראלי על גבר אמריקאי.

יהיה מעניין לראות איך יגיבו המקומיים לנהירת הגברים הישראלים לעיר, אוקראינה היא מדינה עם תרבות אירופאית, האנשים תמימים ולא מבינים את התחכום של הישראלים, התנהגות לא במקום תטופל מיד ולא בסלחנות, כי עדיין לא התנערו מהמשטר הקומוניסטי.

התמקדתי באודסה כיוון שהיא קרובה אלינו ומהווה יעד מרכזי לתיירות לשם הכרויות, קייב עיר הבירה המשמשת גם יעד לגבר האמריקאי אך לא תתאים לתקציב של הגבר הישראלי אך היא יעד תיירותי מעניין למי שמעוניין להכיר ולראות מקומות חדשים.

ביטול הויזה ישפר ויקל על הגברים המעוניינים להתחתן עם בחורות מאוקראינה, יחסוך לנו הרבה כסף וזמן המתנה, וייתן אפשרות לנשים מאוקראינה לרצות להגיע אלינו, ולהשתזף בחופינו,

הללויה!

כתבות נוספות

לגברים הישראליים מצפה חוויה השונה מכל דבר שראו במדינות אחרות, מדינה עניה עם בחורות יפיפיות בכל מקום, מרכזי הערים מטופחים בעוד השכונות די מוזנחות, מי שיגיע דרך משרדי הכרויות ידע למצוא את הנשים המתאימות השאר ימצאו עצמם מסתובבים במועדונים ובדיסקוטקים ולבלות.

אודסה מציעה מרכז עיר מטופח עם הרבה בתי קפה ומסעדות, חוף ים סביר אך לא ברמה כמו בארץ, הרבה תיירים מאמריקה ומאירופה ובכלל מכל העולם, רובם גברים, התושבים המקומיים התרגלו כבר לתיירות הגואה אך עדיין מדובר בתירות לשם הכרויות עם הבחורות המקומיות שלהם.

מרכזי הבילוי העיקריים הם הדיסקוטקים ומועדוני הלילה עם המון בחורות אך לצערנו גם עם הרבה גברים טורקים ששמעו על הבחורות האוקראיניות ובאו לנסות את מזלם, למרות שהבחורה האוקראינית לא תעלה על דעתה להתחתן עם גבר מוסלמי למעט בודדות.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved