רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

נהירת האוקראיניות לארץ

האם בקרוב נראה צעירות יפיפיות מאוקראינה מטיילות בחוצות העיר ומשתכשכות בחופי ת''א?

ביטול הויזה לרוסיה האיץ את תהליך ביטול הויזה לאוקראינה ועכשיו אנו צפויים לביטול הויזה גם לאוקראינה.

האם תתחיל הנהירה הגדולה של בחורות אוקראיניות לארץ?

האם נצפה בגדודי נשים בלונדיניות יפיפיות מציפים את מרכזי הערים?

היכרויות

פתיחת הגבולות תשרת יותר את המשפחות שירצו לבוא ולבקר בארץ את קרוביהם ביתר קלות וללא בקשת ויזה, אך לא תשנה את מאזן הבחורות המגיעות לארץ הקודש.

אוקראינה מדינה לא עשירה ונסיעה למדינה אחרת נחשבת למותרות, כרטיס טיסה לארץ יכול לעלות כ600 דולר ללא הוצאות נילוות, יתכן שמחירי הטיסות יוזלו עם הזמן אך עדיין זו הוצאה ניכרת עבור האישה האוקראינית המשתכרת 100 דולר בקושי.

מי שיזכו לעדנה הם הגברים הישראלים שיחלו לצאת לסופי שבוע באודסה שבאוקראינה הנמצאת במרחק שעתיים וחצי טיסה מהארץ כדי לחזות מקרוב בבחורות האוקראיניות הנחשבות לדעת רבים כנשים היפות בעולם.

העיר אודסה מציעה לתייר המערבי אפשרויות מגוונות לסיור וטיול, מרכז העיר מציע אפשרויות בילוי אטרקטיביים לתיירים דיסקוטקים ומועדוני לילה עם כמות בחורות שלא נגמרת.

כשאומרים אוקראינה מיד חושבים על בחורות יפות, הכרויות שידוכים, ואכן הינה יעד מרכזי שאליו נסעו גברים ישראלים למצוא בחורה לנישואין, ואציין שרוב הגברים שהתחתנו עם בחורות מקורן באוקראינה ומיעוטן מרוסיה.

לאודסה מגיעים גברים מכל העולם בעיקר אמריקאים למטרת יצירת קשר עם בנות מקומיות ומקבלים תמיכה מסוכנויות נישואין הרבות בעיר, הנהירה של הגברים הישראליים תיצור הכנסה למשרדי הכרויות אלו אך יש ספק גדול אם הנשים המקומיות יעדיפו אותנו על פני הגברים האמריקאים.

יהיה מעניין לראות איך יגיבו המקומיים לנהירת הגברים הישראלים לעיר, התרבות באוקראינה אירופאית, אנשים שקטים ותמימים ולא רגילים לתחכום הישראלי, התנהגות לא סבירה של תייר שתטופל בסלחנות באירופה לא תעבור בקלות באוקראינה, כי המשטר הקומוניסטי עדיין שולט במקום.

יש ערים נוספות מלבד אודסה המשמשות להכרויות, קייב עיר הבירה מאוד יקרה ולא תתאים לתקציב של הגבר הישראלי אך היא יעד תיירותי מעניין למי שמעוניין לראות ולהכיר את ההיסטוריה האוקראינית.

אין ספק שביטול הוויזה יקל על הגברים למצוא כלה באוקראינה, יחסוך כ120 דולר וזמן המתנה ארוך, וכן ייתן אפשרות לבחורות האוקראיניות היפות להגיע לארצנו הקטנה ולתת לגופן הצחור להשתזף בשמש הישראלית,

הללויה!

כתבות נוספות

לגברים הישראליים מצפה חוויה השונה מכל דבר שראו במדינות אחרות, מדינה עניה עם בחורות יפיפיות בכל מקום, מרכזי הערים מטופחים בעוד השכונות די מוזנחות, מי שיגיע דרך משרדי הכרויות ידע למצוא את הנשים המתאימות השאר ימצאו עצמם מסתובבים במועדונים ובדיסקוטקים ולבלות.

אודסה מציעה מרכז עיר מטופח עם הרבה בתי קפה ומסעדות, חוף ים סביר אך לא ברמה כמו בארץ, הרבה תיירים מאמריקה ומאירופה ובכלל מכל העולם, רובם גברים, התושבים המקומיים התרגלו כבר לתיירות הגואה אך עדיין מדובר בתירות לשם הכרויות עם הבחורות המקומיות שלהם.

מרכזי הבילוי העיקריים הם הדיסקוטקים ומועדוני הלילה עם המון בחורות אך לצערנו גם עם הרבה גברים טורקים ששמעו על הבחורות האוקראיניות ובאו לנסות את מזלם, למרות שהבחורה האוקראינית לא תעלה על דעתה להתחתן עם גבר מוסלמי למעט בודדות.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved