רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

נהירת האוקראיניות לארץ

האם בקרוב נראה צעירות יפיפיות מאוקראינה מטיילות בחוצות העיר ומשתכשכות בחופי ת''א?

ביטול הויזה לרוסיה האיץ את תהליך ביטול הויזה לאוקראינה ועכשיו אנו צפויים לביטול הויזה גם לאוקראינה.

האם אנו צפויים לנהירה הגדולה של בחורות אוקראיניות לארץ?

האם נזכה לראות גדודים של בחורות בלונדיניות יפיפיות מציפים את מרכזי הערים?

היכרויות

ביטול הוויזות תאפשר לתושבים מאוקראינה שיחפצו לבקר קרובי משפחה וחברים ללא ברוקרטיה ובקלות, אך כמות הבחורות שיגיעו לארץ לא תשתנה כלל וכלל.

אוקראינה מדינה לא עשירה ונסיעה למדינה אחרת נחשבת למותרות, מחיר כרטיס טיסה והוצאות יכול להגיע ל500 דולר ואף יותר, יתכן שמחירי הטיסות יוזלו עם הזמן אך עדיין זו הוצאה ניכרת עבור הבחורה הרוסיה שמשתכרת בקושי 100 דולר.

מי שיזכו לעדנה הם הגברים הישראלים שיתחילו לצאת ולבלות באודסה שבאוקראינה הנמצאת במרחק שעתיים וחצי טיסה מהארץ כדי לחזות מקרוב בנשים האוקראיניות הידועות לדעת כולם כבחורות היפות בעולם.

העיר אודסה מציעה מוקדי בילוי מצוינים לתיירים הפוקדים אותה, מרכז העיר מציע אפשרויות בילוי אטרקטיביים לתיירים ודיסקוטקים עם בחורות יפיפיות שלא נגמרות.

אוקראינה בשבילנו זה בחורות לנישואין, כלות מאוקראינה, הכרויות, בעשור האחרון היתה יעד מרכזי לגברים ישראלים שחפצו למצוא כלה, ואציין שרוב הנשים שנישאו לגברים ישראלים מקורן באוקראינה ומיעוטן מרוסיה.

לאודסה מגיעים תיירים מאירופה ומאמריקה בעיקר למטרת הכרויות עם הנשים המקומיות ומקבלים שירות מסוכנויות נישואין הרבות בעיר, הנהירה של הגברים הישראליים תיצור הכנסה למשרדי הכרויות אלו אך יש ספק גדול אם הנשים המקומיות יעדיפו אותנו על פני הגברים האמריקאים.

יהיה מעניין לראות איך יגיבו המקומיים לנהירת הגברים הישראלים לעיר, התרבות באוקראינה אירופאית, האנשים תמימים ולא מבינים את התחכום של הישראלים, התנהגות לא במקום תטופל מיד ולא בסלחנות, כי עדיין לא התנערו מהמשטר הקומוניסטי.

התמקדתי באודסה כיוון שהיא קרובה אלינו ומהווה יעד מרכזי לתיירות לשם הכרויות, עיר נוספת היא קייב עיר הבירה היקרה יותר שלא תתאים לתקציב של הגבר הישראלי אך היא יעד תיירותי מעניין למי שמעוניין לראות ולהכיר את ההיסטוריה האוקראינית.

אין כל ספק שביטול הויזה לאוקראינה יקל על מציאת כלה באוקראינה יחסוך כ120 דולר וזמן המתנה ארוך, וייתן אפשרות לנשים מאוקראינה להגיע ולהשתזף בחופי ארצנו,

הללויה!

כתבות נוספות

לגברים הישראליים מצפה חוויה השונה מכל דבר שראו במדינות אחרות, מדינה עניה עם בחורות יפיפיות בכל מקום, מרכזי הערים מטופחים בעוד השכונות די מוזנחות, מי שיגיע דרך משרדי הכרויות ידע למצוא את הנשים המתאימות השאר ימצאו עצמם מסתובבים במועדונים ובדיסקוטקים ולבלות.

אודסה מציעה מרכז עיר מטופח עם הרבה בתי קפה ומסעדות, חוף ים סביר אך לא ברמה כמו בארץ, הרבה תיירים מאמריקה ומאירופה ובכלל מכל העולם, רובם גברים, התושבים המקומיים התרגלו כבר לתיירות הגואה אך עדיין מדובר בתירות לשם הכרויות עם הבחורות המקומיות שלהם.

מרכזי הבילוי העיקריים הם הדיסקוטקים ומועדוני הלילה עם המון בחורות אך לצערנו גם עם הרבה גברים טורקים ששמעו על הבחורות האוקראיניות ובאו לנסות את מזלם, למרות שהבחורה האוקראינית לא תעלה על דעתה להתחתן עם גבר מוסלמי למעט בודדות.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved