רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

נהירת האוקראיניות לארץ

האם בקרוב נראה צעירות יפיפיות מאוקראינה מטיילות בחוצות העיר ומשתכשכות בחופי ת''א?

בשנת 2008 בוטלה הויזה לרוסיה ובתחילת פברואר 2010 תבוטל גם הויזה לאוקראניה.

האם יש לצפות לנהירה הגדולה של נשים אוקראיניות יפות ארצה?

האם נצפה בגדודי נשים צעירות בלונדיניות ויפיפיות מסתובבות בארצנו הקטנה?

היכרויות

ביטול הוויזות תאפשר לתושבים מאוקראינה שיחפצו לבקר קרובי משפחה וחברים ללא ברוקרטיה ובקלות, אך לא תשנה את מאזן הבחורות המגיעות לארץ הקודש.

אוקראינה מדינה לא עשירה ונסיעה למדינה אחרת נחשבת למותרות, כרטיס טיסה לארץ יכול לעלות כ600 דולר ללא הוצאות נילוות, יתכן שמחירי הטיסות יוזלו עם הזמן אך עדיין זו הוצאה ניכרת עבור האישה האוקראינית המשתכרת 100 דולר בקושי.

מי שיזכו לעדנה הם גברברי ישראל שיתחילו לצאת ולבלות באודסה שבאוקראינה הנמצאת במרחק שעתיים וחצי טיסה מהארץ כדי לחזות מקרוב בבחורות האוקראיניות הכי יפות בעולם.

העיר אודסה מציעה מוקדי בילוי מצוינים לתיירים הפוקדים אותה, מרכז העיר מציע אפשרויות בילוי אטרקטיביים לתיירים דיסקוטקים ומועדוני לילה עם כמות בחורות שלא נגמרת.

אוקראינה בשבילנו הישראלים נאמרת בסמיכות אחת עם כלות מאוקראינה, ואכן הינה יעד מרכזי שאליו נסעו גברים ישראלים למצוא בחורה לנישואין, ואציין שרוב הגברים שהתחתנו עם בחורות מקורן באוקראינה ומיעוטן מרוסיה.

לאודסה מגיעים תיירים מאירופה ומאמריקה בעיקר למטרת הכרויות עם הנשים המקומיות ומקבלים שירות ממשרדי הכרויות הרבים הפזורים בעיר, הנהירה של הגברים שלנו תייצב את מקומם בעיר אך מסופק אני אם הבחורות האוקראיניות יעדיפו את הגבר הישראלי יותר מהגבר האירופאי או האמריקאי.

יהיה מעניין איך תתקבל בעיר נהירת הגברים מהארץ, התרבות באוקראינה אירופאית, אנשים שקטים ותמימים ולא רגילים לתחכום הישראלי, התנהגות לא ראויה תטופל בנוקשות ולא כמו במדינות אחרות באירופה, כי המשטר הקומוניסטי עדיין שולט במקום.

ישנם עוד ערים חוץ מאודסה המשמשות כיעד לגברים הישראלים, עיר נוספת היא קייב עיר הבירה היקרה יותר שלא תתאים לכיסם של הגברים הישראלים אך מהווה יעד תיירותי חשוב למי שמעוניין לטייל בעולם ולהכיר את התרבות האוקראינית.

ביטול הויזה ישפר ויקל על הגברים המעוניינים להתחתן עם בחורות מאוקראינה, יחסוך זמן וכסף, ויגרום לבחורות יפות מאוקראינה להגיע ולהשתזף בחופי ארצנו,

הללויה!

כתבות נוספות

לגברים הישראליים מצפה חוויה השונה מכל דבר שראו במדינות אחרות, מדינה עניה עם בחורות יפיפיות בכל מקום, מרכזי הערים מטופחים בעוד השכונות די מוזנחות, מי שיגיע דרך משרדי הכרויות ידע למצוא את הנשים המתאימות השאר ימצאו עצמם מסתובבים במועדונים ובדיסקוטקים ולבלות.

אודסה מציעה מרכז עיר מטופח עם הרבה בתי קפה ומסעדות, חוף ים סביר אך לא ברמה כמו בארץ, הרבה תיירים מאמריקה ומאירופה ובכלל מכל העולם, רובם גברים, התושבים המקומיים התרגלו כבר לתיירות הגואה אך עדיין מדובר בתירות לשם הכרויות עם הבחורות המקומיות שלהם.

מרכזי הבילוי העיקריים הם הדיסקוטקים ומועדוני הלילה עם המון בחורות אך לצערנו גם עם הרבה גברים טורקים ששמעו על הבחורות האוקראיניות ובאו לנסות את מזלם, למרות שהבחורה האוקראינית לא תעלה על דעתה להתחתן עם גבר מוסלמי למעט בודדות.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved