רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

נהירת האוקראיניות לארץ

האם בקרוב נראה צעירות יפיפיות מאוקראינה מטיילות בחוצות העיר ומשתכשכות בחופי ת''א?

בשנת 2008 בוטלה הויזה לרוסיה ועכשיו אנו צפויים לביטול הויזה גם לאוקראינה.

האם תתחיל הנהירה הגדולה של בחורות אוקראיניות לארץ?

האם נוכל לראות גדודי בחורות בלונדיניות יפיפיות מציפים את מרכזי הערים?

היכרויות

פתיחת הגבולות תשרת יותר את המשפחות שירצו לבוא ולבקר בארץ את קרוביהם ביתר קלות וללא בקשת ויזה, אך כמות הבחורות שיגיעו לארץ לא תשתנה כלל וכלל.

אוקראינה מדינה ענייה יותר מרוסיה ולהגיע לארץ עולה הרבה כסף, כרטיס טיסה ממוצע עולה כ500 דולר לא כולל הוצאות שהיה ובזבוזים, למרות שעם הזמן יתכן ומחיר הכרטיסים יוזל אך זה עדיין יקר עבור האישה האוקראינית המשתכרת 100 דולר בקושי.

מי שיזכו לעדנה הם גברברי ישראל שיתחילו לצאת ולבלות באודסה שבאוקראינה הנמצאת במרחק שעתיים וחצי טיסה מהארץ כדי לחזות מקרוב בבחורות האוקראיניות הנחשבות לדעת רבים כנשים היפות בעולם.

אודסה נמצאת לחופי הים השחור ומציעה בהחלט לתייר המערבי אפשרויות מגוונות לסיור וטיול, מרכז העיר מושקע ויפה, מסעדות ומקומות בילוי ברמה גבוהה ודיסקוטקים עם בחורות יפיפיות שלא נגמרות.

אוקראינה בשבילנו הישראלים נאמרת בסמיכות אחת עם כלות מאוקראינה, ואכן הינה יעד מרכזי עבור ישראליים שיחפצו למצוא בחורה כלה לנישואין, ואציין שרוב הנשים שנישאו לגברים ישראלים הינן מאוקראינה ומקצתן מרוסיה.

לאודסה מגיעים גברים מכל העולם בעיקר אמריקאים אך ורק למטרת הכרות עם הבחורות המקומיות ומקבלים שירותים ממשרדי הכרויות מקומיים הרבים שבעיר, הנהירה של הגברים הישראליים תיצור הכנסה למשרדי הכרויות אלו אך בספק אם הבחורות יעדיפו גבר ישראלי על גבר אמריקאי.

יהיה מעניין לראות איך יגיבו המקומיים לנהירת הגברים הישראלים לעיר, המנטליות באוקראינה היא אירופאית, אנשים שקטים ותמימים ולא רגילים לתחכום הישראלי, התנהגות לא סבירה של תייר שתטופל בסלחנות באירופה לא תעבור בקלות באוקראינה, כיוון שהמשטר הקומוניסטי עדיין בדמם.

יש ערים נוספות מלבד אודסה המשמשות להכרויות, קייב עיר הבירה מאוד יקרה ולא תתאים לגבר הישראלי למרות שהיא יעד חשוב למי שמעוניין להכיר ולראות מקומות חדשים.

אין ספק שביטול הוויזה יקל על הגברים למצוא כלה באוקראינה, יחסוך כ120 דולר וזמן המתנה ארוך, ויגרום לבחורות יפות מאוקראינה להגיע ולהשתזף בחופי ארצנו,

הללויה!

כתבות נוספות

לגברים הישראליים מצפה חוויה השונה מכל דבר שראו במדינות אחרות, מדינה עניה עם בחורות יפיפיות בכל מקום, מרכזי הערים מטופחים בעוד השכונות די מוזנחות, מי שיגיע דרך משרדי הכרויות ידע למצוא את הנשים המתאימות השאר ימצאו עצמם מסתובבים במועדונים ובדיסקוטקים ולבלות.

אודסה מציעה מרכז עיר מטופח עם הרבה בתי קפה ומסעדות, חוף ים סביר אך לא ברמה כמו בארץ, הרבה תיירים מאמריקה ומאירופה ובכלל מכל העולם, רובם גברים, התושבים המקומיים התרגלו כבר לתיירות הגואה אך עדיין מדובר בתירות לשם הכרויות עם הבחורות המקומיות שלהם.

מרכזי הבילוי העיקריים הם הדיסקוטקים ומועדוני הלילה עם המון בחורות אך לצערנו גם עם הרבה גברים טורקים ששמעו על הבחורות האוקראיניות ובאו לנסות את מזלם, למרות שהבחורה האוקראינית לא תעלה על דעתה להתחתן עם גבר מוסלמי למעט בודדות.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved