רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

נהירת האוקראיניות לארץ

האם בקרוב נראה צעירות יפיפיות מאוקראינה מטיילות בחוצות העיר ומשתכשכות בחופי ת''א?

בשנת 2008 בוטלה הויזה לרוסיה ועכשיו אנו צפויים לביטול הויזה גם לאוקראינה.

האם תתחיל הנהירה הגדולה של בחורות יפות מאוקראינה לארץ?

האם נזכה לראות גדודים של בחורות בלונדיניות יפיפיות מציפים את מרכזי הערים?

היכרויות

פתיחת הגבול בין המדינות תשרת יותר את אלו שירצו לבקר בארץ את קרובי המשפחה שלהם וחברים בקלי קלות, אך כמות הבחורות שיגיעו לארץ לא תשתנה כלל וכלל.

אוקראינה מדינה לא עשירה ונסיעה למדינה אחרת נחשבת למותרות, כרטיס טיסה לארץ יכול לעלות כ600 דולר ללא הוצאות נילוות, למרות שעם הזמן יתכן ומחיר הכרטיסים יוזל אך זה עדיין יקר עבור האישה האוקראינית המשתכרת 100 דולר בקושי.

מי שיזכו לעדנה הם הגברים הישראלים שיזמינו סופי שבוע לעיר אודסה שבאוקראינה במרחק שעתיים וחצי זמן טיסה כדי לצפות מקרוב בבחורות האוקראיניות הכי יפות בעולם.

העיר אודסה שלחופי הים השחור מציעה לתייר המערבי אפשרויות מגוונות לסיור וטיול, מרכז העיר מציע אפשרויות בילוי אטרקטיביים לתיירים דיסקוטקים ומועדוני לילה עם כמות בחורות שלא נגמרת.

כשאומרים אוקראינה מיד חושבים על בחורות יפות, הכרויות שידוכים, בעשור האחרון היתה יעד מרכזי לגברים ישראלים שחפצו למצוא כלה, ואציין שרוב הגברים שהתחתנו עם בחורות הינן מאוקראינה ומקצתן מרוסיה.

לאודסה מגיעים תיירים מאירופה ומאמריקה אך ורק למטרת הכרות עם הבחורות המקומיות ומקבלים שירותים מסוכנויות נישואין הרבות בעיר, הנהירה של הגברים הישראליים תיצור הכנסה למשרדי הכרויות אלו אך מסופק אני אם הבחורות האוקראיניות יעדיפו את הגבר הישראלי יותר מהגבר האירופאי או האמריקאי.

יהיה מעניין איך תתקבל בעיר נהירת הגברים מהארץ, אוקראינה היא מדינה עם תרבות אירופאית, האנשים פשוטים שלא יבינו את התחכום של הגברים הישראלים, התנהגות לא ראויה תטופל בנוקשות ולא כמו במדינות אחרות באירופה, כי המשטר הקומוניסטי עדיין שולט במקום.

יש ערים נוספות מלבד אודסה המשמשות להכרויות, קייב עיר הבירה מאוד יקרה ולא תתאים לתקציב של הגבר הישראלי אך היא יעד תיירותי מעניין למי שמעוניין להכיר ולראות מקומות חדשים.

אין ספק שביטול הוויזה יקל על הגברים למצוא כלה באוקראינה, יחסוך לנו הרבה כסף וזמן המתנה, ויגרום לבחורות יפות מאוקראינה להגיע ולהשתזף בחופי ארצנו,

הללויה!

כתבות נוספות

לגברים הישראליים מצפה חוויה השונה מכל דבר שראו במדינות אחרות, מדינה עניה עם בחורות יפיפיות בכל מקום, מרכזי הערים מטופחים בעוד השכונות די מוזנחות, מי שיגיע דרך משרדי הכרויות ידע למצוא את הנשים המתאימות השאר ימצאו עצמם מסתובבים במועדונים ובדיסקוטקים ולבלות.

אודסה מציעה מרכז עיר מטופח עם הרבה בתי קפה ומסעדות, חוף ים סביר אך לא ברמה כמו בארץ, הרבה תיירים מאמריקה ומאירופה ובכלל מכל העולם, רובם גברים, התושבים המקומיים התרגלו כבר לתיירות הגואה אך עדיין מדובר בתירות לשם הכרויות עם הבחורות המקומיות שלהם.

מרכזי הבילוי העיקריים הם הדיסקוטקים ומועדוני הלילה עם המון בחורות אך לצערנו גם עם הרבה גברים טורקים ששמעו על הבחורות האוקראיניות ובאו לנסות את מזלם, למרות שהבחורה האוקראינית לא תעלה על דעתה להתחתן עם גבר מוסלמי למעט בודדות.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved