רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

נהירת האוקראיניות לארץ

האם בקרוב נראה צעירות יפיפיות מאוקראינה מטיילות בחוצות העיר ומשתכשכות בחופי ת''א?

בשנת 2008 בוטלה הויזה לרוסיה ובחודש פברואר 2011 אמורה להתבטל גם לאוקראינה.

האם תתחיל הנהירה הגדולה של בחורות אוקראיניות לארץ?

האם נוכל לראות גדודי בחורות צעירות בלונדיניות ויפיפיות מסתובבות בארצנו הקטנה?

היכרויות

פתיחת הגבולות תשרת יותר את המשפחות שיחפצו לבקר קרובי משפחה וחברים ללא ברוקרטיה ובקלות, אך כמות הבחורות שיגיעו לארץ לא תשתנה כלל וכלל.

אוקראינה מדינה ענייה יותר מרוסיה ולהגיע לארץ עולה הרבה כסף, כרטיס טיסה לארץ יכול לעלות כ600 דולר ללא הוצאות נילוות, יתכן שמחירי הטיסות יוזלו עם הזמן אך עדיין זו הוצאה ניכרת עבור האישה האוקראינית המשתכרת 100 דולר בקושי.

מי שיזכו לעדנה הם גברברי ישראל שיתחילו לצאת ולבלות באודסה שבאוקראינה הנמצאת במרחק שעתיים וחצי מהארץ כדי לראות מקרוב בנשים האוקראיניות הידועות לדעת כולם כבחורות היפות בעולם.

העיר אודסה שלחופי הים השחור מציעה מוקדי בילוי מצוינים לתיירים הפוקדים אותה, מרכז העיר מושקע ויפה, מסעדות ומקומות בילוי ברמה גבוהה ומועדוני לילה עם בחורות יפות שלא מהעולם הזה.

אוקראינה בשבילנו זה בחורות לנישואין, כלות מאוקראינה, הכרויות, בעשור האחרון היתה יעד מרכזי לגברים ישראלים שחפצו למצוא כלה, ואציין שרוב הגברים שהתחתנו עם בחורות מקורן באוקראינה ומיעוטן מרוסיה.

לאודסה מגיעים גברים מכל העולם בעיקר אמריקאים אך ורק למטרת הכרות עם הבחורות המקומיות ומקבלים שירותים ממשרדי הכרויות הרבים הפזורים בעיר, הנהירה של הגברים שלנו תייצב את מקומם בעיר אך יש ספק גדול אם הנשים המקומיות יעדיפו אותנו על פני הגברים האמריקאים.

יהיה מעניין איך תתקבל בעיר נהירת הגברים מהארץ, המנטליות באוקראינה היא אירופאית, אנשים שקטים ותמימים ולא רגילים לתחכום הישראלי, התנהגות לא ראויה תטופל בנוקשות ולא כמו במדינות אחרות באירופה, כי עדיין לא התנערו מהמשטר הקומוניסטי.

התמקדתי באודסה כיוון שהיא קרובה אלינו ומהווה יעד מרכזי לתיירות לשם הכרויות, עיר נוספת היא קייב עיר הבירה היקרה יותר שלא תתאים לכיסם של הגברים הישראלים אך מהווה יעד תיירותי חשוב למי שמעוניין לראות ולהכיר את ההיסטוריה האוקראינית.

אין כל ספק שביטול הויזה לאוקראינה יקל על מציאת כלה באוקראינה יחסוך לנו הרבה כסף וזמן המתנה, וייתן אפשרות לנשים מאוקראינה להגיע ולהשתזף בחופי ארצנו,

הללויה!

כתבות נוספות

לגברים הישראליים מצפה חוויה השונה מכל דבר שראו במדינות אחרות, מדינה עניה עם בחורות יפיפיות בכל מקום, מרכזי הערים מטופחים בעוד השכונות די מוזנחות, מי שיגיע דרך משרדי הכרויות ידע למצוא את הנשים המתאימות השאר ימצאו עצמם מסתובבים במועדונים ובדיסקוטקים ולבלות.

אודסה מציעה מרכז עיר מטופח עם הרבה בתי קפה ומסעדות, חוף ים סביר אך לא ברמה כמו בארץ, הרבה תיירים מאמריקה ומאירופה ובכלל מכל העולם, רובם גברים, התושבים המקומיים התרגלו כבר לתיירות הגואה אך עדיין מדובר בתירות לשם הכרויות עם הבחורות המקומיות שלהם.

מרכזי הבילוי העיקריים הם הדיסקוטקים ומועדוני הלילה עם המון בחורות אך לצערנו גם עם הרבה גברים טורקים ששמעו על הבחורות האוקראיניות ובאו לנסות את מזלם, למרות שהבחורה האוקראינית לא תעלה על דעתה להתחתן עם גבר מוסלמי למעט בודדות.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved