רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

נהירת האוקראיניות לארץ

האם בקרוב נראה צעירות יפיפיות מאוקראינה מטיילות בחוצות העיר ומשתכשכות בחופי ת''א?

בשנת 2008 בוטלה הויזה לרוסיה ועכשיו אנו צפויים לביטול הויזה גם לאוקראינה.

האם תתחיל הנהירה הגדולה של בחורות יפות מאוקראינה לארץ?

האם נזכה לראות גדודים של בחורות בהירות שיער ויפיפיות מציפות את הארץ?

היכרויות

ביטול הוויזות תאפשר לתושבים מאוקראינה שירצו לבקר בארץ את קרובי המשפחה שלהם וחברים בקלי קלות, אך לא תשנה את מאזן הבחורות המגיעות לארץ הקודש.

אוקראינה עדיין מדינה ענייה ונסיעה לחול יקרה מדי עבור רוב האנשים, כרטיס טיסה לארץ יכול לעלות כ600 דולר ללא הוצאות נילוות, יתכן שמחירי הטיסות יוזלו עם הזמן אך עדיין זו הוצאה ניכרת עבור האישה האוקראינית המשתכרת 100 דולר בקושי.

מי שיזכו לעדנה הם גברברי ישראל שיתחילו לצאת ולבלות באודסה שבאוקראינה הנמצאת במרחק שעתיים וחצי מהארץ כדי לראות מקרוב בבחורות האוקראיניות הנחשבות לדעת רבים כנשים היפות בעולם.

אודסה נמצאת לחופי הים השחור ומציעה בהחלט מוקדי בילוי מצוינים לתיירים הפוקדים אותה, מרכז העיר מושקע ויפה, מסעדות ומקומות בילוי ברמה גבוהה ומועדוני לילה עם בחורות יפות שלא מהעולם הזה.

כשאומרים אוקראינה מיד חושבים על בחורות יפות, הכרויות שידוכים, בעשור האחרון היתה יעד מרכזי לגברים ישראלים שחפצו למצוא כלה, ואציין שרוב הנשים שנישאו לגברים ישראלים מאוקראינה ולא מרוסיה.

לאודסה מגיעים תיירים מאירופה ומאמריקה בעיקר למטרת הכרויות עם הנשים המקומיות ומקבלים שירות מסוכנויות נישואין הרבות בעיר, הנהירה של הגברים הישראליים תיצור הכנסה למשרדי הכרויות אלו אך בספק אם הבחורות יעדיפו גבר ישראלי על גבר אמריקאי.

יהיה מעניין איך תתקבל בעיר נהירת הגברים מהארץ, המנטליות באוקראינה היא אירופאית, האנשים פשוטים שלא יבינו את התחכום של הגברים הישראלים, התנהגות לא ראויה תטופל בנוקשות ולא כמו במדינות אחרות באירופה, כי המשטר הקומוניסטי עדיין שולט במקום.

ישנם עוד ערים חוץ מאודסה המשמשות כיעד לגברים הישראלים, עיר נוספת היא קייב עיר הבירה היקרה יותר שלא תתאים לכיסם של הגברים הישראלים אך מהווה יעד תיירותי חשוב למי שמעוניין לראות ולהכיר את ההיסטוריה האוקראינית.

אין ספק שביטול הוויזה יקל על הגברים למצוא כלה באוקראינה, יחסוך זמן וכסף, וכן ייתן אפשרות לבחורות האוקראיניות היפות לרצות להגיע אלינו, ולהשתזף בחופינו,

הללויה!

כתבות נוספות

לגברים הישראליים מצפה חוויה השונה מכל דבר שראו במדינות אחרות, מדינה עניה עם בחורות יפיפיות בכל מקום, מרכזי הערים מטופחים בעוד השכונות די מוזנחות, מי שיגיע דרך משרדי הכרויות ידע למצוא את הנשים המתאימות השאר ימצאו עצמם מסתובבים במועדונים ובדיסקוטקים ולבלות.

אודסה מציעה מרכז עיר מטופח עם הרבה בתי קפה ומסעדות, חוף ים סביר אך לא ברמה כמו בארץ, הרבה תיירים מאמריקה ומאירופה ובכלל מכל העולם, רובם גברים, התושבים המקומיים התרגלו כבר לתיירות הגואה אך עדיין מדובר בתירות לשם הכרויות עם הבחורות המקומיות שלהם.

מרכזי הבילוי העיקריים הם הדיסקוטקים ומועדוני הלילה עם המון בחורות אך לצערנו גם עם הרבה גברים טורקים ששמעו על הבחורות האוקראיניות ובאו לנסות את מזלם, למרות שהבחורה האוקראינית לא תעלה על דעתה להתחתן עם גבר מוסלמי למעט בודדות.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved