רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

נהירת האוקראיניות לארץ

האם בקרוב נראה צעירות יפיפיות מאוקראינה מטיילות בחוצות העיר ומשתכשכות בחופי ת''א?

בתחילת שנת 2008 בוטלה חובת הוצאת וויזת הכניסה לרוסיה ועכשיו אנו צפויים לביטול הויזה גם לאוקראינה.

האם תתחיל הנהירה הגדולה של בחורות יפות מאוקראינה לארץ?

האם נזכה לראות גדודים של בחורות בלונדיניות יפיפיות מציפים את מרכזי הערים?

היכרויות

ביטול הוויזות תאפשר לתושבים מאוקראינה שירצו לבקר בארץ את קרובי המשפחה שלהם וחברים בקלי קלות, אך כמות הבחורות שיגיעו לארץ לא תשתנה כלל וכלל.

אוקראינה מדינה לא עשירה ונסיעה למדינה אחרת נחשבת למותרות, כרטיס טיסה לארץ יכול לעלות כ600 דולר ללא הוצאות נילוות, יתכן ובעתיד המחירים יוזלו אך ספק אם תוכל לממש זאת כי האישה האוקראינית המשתכרת 100 דולר בקושי.

מי שיזכו לעדנה הם הבחורים הישראליים שיחלו לצאת לסופי שבוע באודסה שבאוקראינה הנמצאת במרחק שעתיים וחצי מהארץ כדי לראות מקרוב בבחורות האוקראיניות הכי יפות בעולם.

העיר אודסה מציעה מוקדי בילוי מצוינים לתיירים הפוקדים אותה, מרכז העיר מושקע ויפה, מסעדות ומקומות בילוי ברמה גבוהה דיסקוטקים ומועדוני לילה עם כמות בחורות שלא נגמרת.

אוקראינה בשבילנו זה בחורות לנישואין, כלות מאוקראינה, הכרויות, בעשור האחרון היתה יעד מרכזי לגברים ישראלים שחפצו למצוא כלה, ואציין שרוב הבחורות שהתחתנו עם גברים ישראלים מאוקראינה ולא מרוסיה.

לאודסה מגיעים תיירים מאירופה ומאמריקה בעיקר למטרת הכרויות עם הנשים המקומיות ומקבלים שירות ממשרדי הכרויות מקומיים הרבים שבעיר, הנהירה של הגברים הישראליים תיצור הכנסה למשרדי הכרויות אלו אך מסופק אני אם הבחורות האוקראיניות יעדיפו את הגבר הישראלי יותר מהגבר האירופאי או האמריקאי.

יהיה מעניין איך תתקבל בעיר נהירת הגברים מהארץ, התרבות באוקראינה אירופאית, האנשים תמימים ולא מבינים את התחכום של הישראלים, התנהגות לא ראויה תטופל בנוקשות ולא כמו במדינות אחרות באירופה, כיוון שהמשטר הקומוניסטי עדיין בדמם.

יש ערים נוספות מלבד אודסה המשמשות להכרויות, קייב עיר הבירה מאוד יקרה ולא תתאים לכיסם של הגברים הישראלים אך מהווה יעד תיירותי חשוב למי שמעוניין לטייל בעולם ולהכיר את התרבות האוקראינית.

אין ספק שביטול הוויזה יקל על הגברים למצוא כלה באוקראינה, יחסוך כ120 דולר וזמן המתנה ארוך, וייתן אפשרות לנשים מאוקראינה להגיע ולהשתזף בחופי ארצנו,

הללויה!

כתבות נוספות

לגברים הישראליים מצפה חוויה השונה מכל דבר שראו במדינות אחרות, מדינה עניה עם בחורות יפיפיות בכל מקום, מרכזי הערים מטופחים בעוד השכונות די מוזנחות, מי שיגיע דרך משרדי הכרויות ידע למצוא את הנשים המתאימות השאר ימצאו עצמם מסתובבים במועדונים ובדיסקוטקים ולבלות.

אודסה מציעה מרכז עיר מטופח עם הרבה בתי קפה ומסעדות, חוף ים סביר אך לא ברמה כמו בארץ, הרבה תיירים מאמריקה ומאירופה ובכלל מכל העולם, רובם גברים, התושבים המקומיים התרגלו כבר לתיירות הגואה אך עדיין מדובר בתירות לשם הכרויות עם הבחורות המקומיות שלהם.

מרכזי הבילוי העיקריים הם הדיסקוטקים ומועדוני הלילה עם המון בחורות אך לצערנו גם עם הרבה גברים טורקים ששמעו על הבחורות האוקראיניות ובאו לנסות את מזלם, למרות שהבחורה האוקראינית לא תעלה על דעתה להתחתן עם גבר מוסלמי למעט בודדות.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved