רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

נהירת האוקראיניות לארץ

האם בקרוב נראה צעירות יפיפיות מאוקראינה מטיילות בחוצות העיר ומשתכשכות בחופי ת''א?

ביטול הויזה לרוסיה האיץ את תהליך ביטול הויזה לאוקראינה ובחודש פברואר 2011 אמורה להתבטל גם לאוקראינה.

האם אנו צפויים לנהירה הגדולה של נשים אוקראיניות יפות ארצה?

האם נוכל לראות גדודי בחורות צעירות בלונדיניות ויפיפיות מסתובבות בארצנו הקטנה?

היכרויות

ביטול הוויזות תאפשר לתושבים מאוקראינה שיחפצו לבקר קרובי משפחה וחברים ללא ברוקרטיה ובקלות, אך לא תשנה את מאזן הבחורות המגיעות לארץ הקודש.

אוקראינה מדינה ענייה יותר מרוסיה ולהגיע לארץ עולה הרבה כסף, כרטיס טיסה לארץ יכול לעלות כ600 דולר ללא הוצאות נילוות, יתכן שמחירי הטיסות יוזלו עם הזמן אך עדיין זו הוצאה ניכרת עבור הבחורה הרוסיה שמשתכרת בקושי 100 דולר.

מי שיזכו לעדנה הם גברברי ישראל שיתחילו לצאת ולבלות באודסה שבאוקראינה הנמצאת במרחק שעתיים וחצי טיסה מהארץ כדי לחזות מקרוב בנשים האוקראיניות הידועות לדעת כולם כבחורות היפות בעולם.

העיר אודסה מציעה אפשרויות בילוי מגוונים לתיירים המערביים, מרכז העיר מושקע ויפה, מסעדות ומקומות בילוי ברמה גבוהה דיסקוטקים ומועדוני לילה עם כמות בחורות שלא נגמרת.

אוקראינה בשבילנו הישראלים נאמרת בסמיכות אחת עם כלות מאוקראינה, ואכן הינה יעד מרכזי שאליו נסעו גברים ישראלים למצוא בחורה לנישואין, ואציין שרוב הנשים שנישאו לגברים ישראלים מאוקראינה ולא מרוסיה.

לאודסה מגיעים גברים מכל העולם בעיקר אמריקאים למטרת יצירת קשר עם בנות מקומיות ומקבלים תמיכה ממשרדי הכרויות מקומיים הרבים שבעיר, הנהירה של הגברים הישראליים תיצור הכנסה למשרדי הכרויות אלו אך מסופק אני אם הבחורות האוקראיניות יעדיפו את הגבר הישראלי יותר מהגבר האירופאי או האמריקאי.

יהיה מעניין איך תתקבל בעיר נהירת הגברים מהארץ, אוקראינה היא מדינה עם תרבות אירופאית, אנשים שקטים ותמימים ולא רגילים לתחכום הישראלי, התנהגות לא סבירה של תייר שתטופל בסלחנות באירופה לא תעבור בקלות באוקראינה, כיוון שהמשטר הקומוניסטי עדיין בדמם.

יש ערים נוספות מלבד אודסה המשמשות להכרויות, קייב עיר הבירה מאוד יקרה ולא תתאים לתקציב של הגבר הישראלי אך היא יעד תיירותי מעניין למי שמעוניין לראות ולהכיר את ההיסטוריה האוקראינית.

אין ספק שביטול הוויזה יקל על הגברים למצוא כלה באוקראינה, יחסוך לנו הרבה כסף וזמן המתנה, וכן ייתן אפשרות לבחורות האוקראיניות היפות להגיע לארצנו הקטנה ולתת לגופן הצחור להשתזף בשמש הישראלית,

הללויה!

כתבות נוספות

לגברים הישראליים מצפה חוויה השונה מכל דבר שראו במדינות אחרות, מדינה עניה עם בחורות יפיפיות בכל מקום, מרכזי הערים מטופחים בעוד השכונות די מוזנחות, מי שיגיע דרך משרדי הכרויות ידע למצוא את הנשים המתאימות השאר ימצאו עצמם מסתובבים במועדונים ובדיסקוטקים ולבלות.

אודסה מציעה מרכז עיר מטופח עם הרבה בתי קפה ומסעדות, חוף ים סביר אך לא ברמה כמו בארץ, הרבה תיירים מאמריקה ומאירופה ובכלל מכל העולם, רובם גברים, התושבים המקומיים התרגלו כבר לתיירות הגואה אך עדיין מדובר בתירות לשם הכרויות עם הבחורות המקומיות שלהם.

מרכזי הבילוי העיקריים הם הדיסקוטקים ומועדוני הלילה עם המון בחורות אך לצערנו גם עם הרבה גברים טורקים ששמעו על הבחורות האוקראיניות ובאו לנסות את מזלם, למרות שהבחורה האוקראינית לא תעלה על דעתה להתחתן עם גבר מוסלמי למעט בודדות.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved