רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

נהירת האוקראיניות לארץ

האם בקרוב נראה צעירות יפיפיות מאוקראינה מטיילות בחוצות העיר ומשתכשכות בחופי ת''א?

בתחילת שנת 2008 בוטלה חובת הוצאת וויזת הכניסה לרוסיה ובתחילת פברואר 2010 תבוטל גם הויזה לאוקראניה.

האם תתחיל הנהירה הגדולה של בחורות אוקראיניות לארץ?

האם נוכל לראות גדודי בחורות בלונדיניות יפיפיות מציפים את מרכזי הערים?

היכרויות

פתיחת הגבולות תשרת יותר את המשפחות שיחפצו לבקר קרובי משפחה וחברים ללא ברוקרטיה ובקלות, אך כנראה לא תשנה את כמות הבחורות שיגיעו לארץ למטרת אחרת.

אוקראינה עדיין מדינה ענייה ונסיעה לחול יקרה מדי עבור רוב האנשים, כרטיס טיסה לארץ יכול לעלות כ600 דולר ללא הוצאות נילוות, למרות שעם הזמן יתכן ומחיר הכרטיסים יוזל אך זה עדיין יקר עבור האישה האוקראינית המשתכרת 100 דולר בקושי.

מי שיזכו לעדנה הם הבחורים הישראליים שיחלו לצאת לסופי שבוע באודסה שבאוקראינה הנמצאת במרחק שעתיים וחצי טיסה מהארץ כדי לחזות מקרוב בנשים האוקראיניות הידועות לדעת כולם כבחורות היפות בעולם.

העיר אודסה מציעה לתייר המערבי אפשרויות מגוונות לסיור וטיול, מרכז העיר מציע אפשרויות בילוי אטרקטיביים לתיירים דיסקוטקים ומועדוני לילה עם כמות בחורות שלא נגמרת.

אוקראינה בשבילנו הישראלים נאמרת בסמיכות אחת עם כלות מאוקראינה, בעשור האחרון היתה יעד מרכזי לגברים ישראלים שחפצו למצוא כלה, ואציין שרוב הבחורות שהתחתנו עם גברים ישראלים מקורן באוקראינה ומיעוטן מרוסיה.

לאודסה מגיעים גברים מכל העולם בעיקר אמריקאים אך ורק למטרת הכרות עם הבחורות המקומיות ומקבלים שירותים מסוכנויות נישואין הרבות בעיר, הנהירה של הישראלים לעיר תטיב עם ההכנסה של משרדי הכרויות אלה אך יש ספק גדול אם הנשים המקומיות יעדיפו אותנו על פני הגברים האמריקאים.

יהיה מעניין לראות איך יגיבו המקומיים לנהירת הגברים הישראלים לעיר, המנטליות באוקראינה היא אירופאית, האנשים פשוטים שלא יבינו את התחכום של הגברים הישראלים, התנהגות לא ראויה תטופל בנוקשות ולא כמו במדינות אחרות באירופה, כיוון שהמשטר הקומוניסטי עדיין בדמם.

ישנם עוד ערים חוץ מאודסה המשמשות כיעד לגברים הישראלים, קייב עיר הבירה מאוד יקרה ולא תתאים לגבר הישראלי למרות שהיא יעד חשוב למי שמעוניין להכיר ולראות מקומות חדשים.

ביטול הויזה ישפר ויקל על הגברים המעוניינים להתחתן עם בחורות מאוקראינה, יחסוך כ120 דולר וזמן המתנה ארוך, וכן ייתן אפשרות לבחורות האוקראיניות היפות להגיע לארצנו הקטנה ולתת לגופן הצחור להשתזף בשמש הישראלית,

הללויה!

כתבות נוספות

לגברים הישראליים מצפה חוויה השונה מכל דבר שראו במדינות אחרות, מדינה עניה עם בחורות יפיפיות בכל מקום, מרכזי הערים מטופחים בעוד השכונות די מוזנחות, מי שיגיע דרך משרדי הכרויות ידע למצוא את הנשים המתאימות השאר ימצאו עצמם מסתובבים במועדונים ובדיסקוטקים ולבלות.

אודסה מציעה מרכז עיר מטופח עם הרבה בתי קפה ומסעדות, חוף ים סביר אך לא ברמה כמו בארץ, הרבה תיירים מאמריקה ומאירופה ובכלל מכל העולם, רובם גברים, התושבים המקומיים התרגלו כבר לתיירות הגואה אך עדיין מדובר בתירות לשם הכרויות עם הבחורות המקומיות שלהם.

מרכזי הבילוי העיקריים הם הדיסקוטקים ומועדוני הלילה עם המון בחורות אך לצערנו גם עם הרבה גברים טורקים ששמעו על הבחורות האוקראיניות ובאו לנסות את מזלם, למרות שהבחורה האוקראינית לא תעלה על דעתה להתחתן עם גבר מוסלמי למעט בודדות.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved