רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

נהירת האוקראיניות לארץ

האם בקרוב נראה צעירות יפיפיות מאוקראינה מטיילות בחוצות העיר ומשתכשכות בחופי ת''א?

ביטול הויזה לרוסיה האיץ את תהליך ביטול הויזה לאוקראינה ועכשיו אנו צפויים לביטול הויזה גם לאוקראינה.

האם יש לצפות לנהירה הגדולה של בחורות אוקראיניות לארץ?

האם נצפה בגדודי נשים בלונדיניות יפיפיות מציפים את מרכזי הערים?

היכרויות

ביטול הוויזות תאפשר לתושבים מאוקראינה שיחפצו לבקר קרובי משפחה וחברים ללא ברוקרטיה ובקלות, אך כנראה לא תשנה את כמות הבחורות שיגיעו לארץ למטרת אחרת.

אוקראינה עדיין מדינה ענייה ונסיעה לחול יקרה מדי עבור רוב האנשים, כרטיס טיסה ממוצע עולה כ500 דולר לא כולל הוצאות שהיה ובזבוזים, יתכן שמחירי הטיסות יוזלו עם הזמן אך עדיין זו הוצאה ניכרת עבור הבחורה הרוסיה שמשתכרת בקושי 100 דולר.

מי שיזכו לעדנה הם הגברים הישראלים שיזמינו סופי שבוע לעיר אודסה שבאוקראינה הנמצאת במרחק שעתיים וחצי טיסה מהארץ כדי לחזות מקרוב בבחורות האוקראיניות הנחשבות לדעת רבים כנשים היפות בעולם.

העיר אודסה מציעה מוקדי בילוי מצוינים לתיירים הפוקדים אותה, מרכז העיר מציע אפשרויות בילוי אטרקטיביים לתיירים דיסקוטקים ומועדוני לילה עם כמות בחורות שלא נגמרת.

אוקראינה בשבילנו הישראלים נאמרת בסמיכות אחת עם כלות מאוקראינה, ואכן הינה יעד מרכזי עבור ישראליים שיחפצו למצוא בחורה כלה לנישואין, ואציין שרוב הבחורות שהתחתנו עם גברים ישראלים הינן מאוקראינה ומקצתן מרוסיה.

לאודסה מגיעים תיירים מאירופה ומאמריקה בעיקר למטרת הכרויות עם הנשים המקומיות ומקבלים שירות מסוכנויות נישואין הרבות בעיר, הנהירה של הישראלים לעיר תטיב עם ההכנסה של משרדי הכרויות אלה אך בספק אם הבחורות יעדיפו גבר ישראלי על גבר אמריקאי.

יהיה מעניין איך תתקבל בעיר נהירת הגברים מהארץ, המנטליות באוקראינה היא אירופאית, אנשים שקטים ותמימים ולא רגילים לתחכום הישראלי, התנהגות לא סבירה של תייר שתטופל בסלחנות באירופה לא תעבור בקלות באוקראינה, כי עדיין לא התנערו מהמשטר הקומוניסטי.

יש ערים נוספות מלבד אודסה המשמשות להכרויות, קייב עיר הבירה מאוד יקרה ולא תתאים לגבר הישראלי למרות שהיא יעד חשוב למי שמעוניין לטייל בעולם ולהכיר את התרבות האוקראינית.

אין כל ספק שביטול הויזה לאוקראינה יקל על מציאת כלה באוקראינה יחסוך כ120 דולר וזמן המתנה ארוך, וייתן אפשרות לנשים מאוקראינה להגיע ולהשתזף בחופי ארצנו,

הללויה!

כתבות נוספות

לגברים הישראליים מצפה חוויה השונה מכל דבר שראו במדינות אחרות, מדינה עניה עם בחורות יפיפיות בכל מקום, מרכזי הערים מטופחים בעוד השכונות די מוזנחות, מי שיגיע דרך משרדי הכרויות ידע למצוא את הנשים המתאימות השאר ימצאו עצמם מסתובבים במועדונים ובדיסקוטקים ולבלות.

אודסה מציעה מרכז עיר מטופח עם הרבה בתי קפה ומסעדות, חוף ים סביר אך לא ברמה כמו בארץ, הרבה תיירים מאמריקה ומאירופה ובכלל מכל העולם, רובם גברים, התושבים המקומיים התרגלו כבר לתיירות הגואה אך עדיין מדובר בתירות לשם הכרויות עם הבחורות המקומיות שלהם.

מרכזי הבילוי העיקריים הם הדיסקוטקים ומועדוני הלילה עם המון בחורות אך לצערנו גם עם הרבה גברים טורקים ששמעו על הבחורות האוקראיניות ובאו לנסות את מזלם, למרות שהבחורה האוקראינית לא תעלה על דעתה להתחתן עם גבר מוסלמי למעט בודדות.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved