רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

רוסיות ודעות קדומות

האם נכונות השמועות על הנשים הרוסיות או שמא עלינו הישראלים?

כתבות רבות נכתבו בתקופה האחרונה על דיעות קדומות כלפי הבחורות הרוסיות על ידי מגזרים שלמים ממקומות שונים בעולם המושפעים מכל מיני שמועות על הנשים מרוסיה ואוקראינה הנירשמות לסוכנויות להכרויות כדי לצאת מארצן, רק מחפשות לנצל, שהן בחורות מסכנות, הן עניות, כולן זונ-ת.

מקומם של הבחורים הישראלים והאמריקאים לא נפקד מהדעות המוטעות כפי שנראה בעיניהן של הנשים הרוסיות.

הן מניחות שכל הבחורים באמריקה אמידים מאוד, מבחינתן אין ספק שארצות הברית היא הארץ הגדולה והמוצלחת ביותר, ישנם הרבה תיאורים בטלוויזיה ובאינטרנט, בסרטים נראה אורח חיים מאוד מפואר ועשיר של הבחורים האמריקאים, נתפסים כמשפחות גדולות כפי שנראה בסדרות טלויזיוניות, ולבחורות הרוסיות קוסם להיות חלק ממשפחה אמריקאית מורחבת.

לבחורות הרוסיות יש ראיה לא נכונה על החיים האמריקאים, מתארות כי כל הגברים האמריקאים מטיילים בעולם, תמיד בתנועה, למרות כי פחות ממחצית מכל האמריקאים יצאו אי פעם מארצם.

עצם המחשבה שאפשר לנסוע ולטייל באמריקה בחופשיות וללא הגבלה מהשלטון כפי שהן עדיין מרגישות במדינות שלהן יוצרת העדפה להכיר גבר אמריקאי למרות שרוב הגברים המגיעים ממשרדי הכרויות ממעמד הביניים.

הבחור האמריקאי מצטייר כמו בסרטים שראו, נאה תמיר וחסון בעוד שבפועל רוב הגברים המגיעים לביקור להכרות הם קשישים ומבוגרים.

מקומנו בתקשורת המקומית לא בכי טוב, ישראל מתקשרת למאות סיפורים וכתבות בעיתונים ובטלויזיה על סחר בנשים, בדרך כלל הכתבות מסתמכות בסיפורים ששמעו מחברים על נשים שנשלחו בעורמה והוכרחו לעבוד בזנות, למרות שמספר במקרים הם בודדים אך הוא ידוע לכולם והנזק עצום.

לא פעם נתקלנו אצלנו במשרד הכרויות בשאלות מביכות מאם הכלה שצריכה להתארס עם גבר ישראלי ושואלים בפחד: איך תבטיחו לי שהבת שלי לא תימכר לזנות?

מעטים מאוד יודעים באמת עלינו ועדיין חושבים שהארץ שלנו מדבר, ויש לנו גמלים ואוהלים.

הדעות הם גם אצלנו ואצלם אך ומציגות מציאות לא נכונה, לנשים הרוסיות החושבות לעצמן שהגבר האמריקאי הוא הגבר המושלם והן נצלניות ולא ישרות ואצלנו המדינה נמצאת במלחמה אי שם במדבר.

בהצלחה!

כתבות נוספות

גברים הישראליים המגיעים אלינו לפגישה שואלים לפעמים על הבחורות הרוסיות, ואם היא תברח לי ואיך אני יודע שהיא לא באה לנצל אותי ואיך אני יודע שהיא לא כזאת, התשובה שלי פשוטה, איך אני אדע שאתה לא כזה ולא תנצל אותה, ואיך היא תדע שלא תתעלל בה ואיך היא תדע שהכוונות שלך רצינות כלפיה לאחר שהיא עוזבת את הארץ שלה.

הבחורות שמגיעות לארץ עוזבות אחריהן הכל בעקבות הגבר הישראלי, הגבר הישראלי אולי משקיע קצת כסף עבור כל תהליך ההכרות, הנסיעה לאוקראינה והחתונה שם, הבחורה האוקראינית לעומת זאת הרשומה אצלנו במשרד הכרויות עוזבת את החיים שלה ובמקרה של כשלון תצטרך לחזור בבושת פנים לארצה לאחר שאיבדה את עבודתה וכל מה שבנתה במשך חייה.

לפעמים העיתונות המקומית לוקחת כתבות שונות ישנות ומפרסמת אותם במתכונת חדשה כדי ליצור רושם שזה קרה עכשיות, בכלל בערים הקטנות אין אהדה למשרדי הכרויות שמחתנות את הבחורות המקומיות עם גברים זרים ואין פרגון מצידם כלל וכלל.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved