רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

רוסיות ודעות קדומות

האם נכונות השמועות על הנשים הרוסיות או שמא עלינו הישראלים?

כתבות רבות נכתבו בתקופה האחרונה על דיעות קדומות כלפי הבחורות הרוסיות על ידי מגזרים שלמים ממקומות שונים בעולם המושפעים מסוג כלשהו של סטריאוטיפ על הבחורות הרוסיות המצטרפות למשרדי היכרויות רק כדי לצאת ולברוח מהמדינה שלהן, מחפשות רק כסף, שהן מסכנות, ללא מוסר, והן זונ-ת.

מקומם של הגברים האירופאים, הישראלים והאמריקאים לא נפקד מהדעות המוטעות כפי שנראה בעיניהן של הנשים הרוסיות.

הן חושבות שכל הגברים באמריקה אמידים מאוד, וללא ספק רק אמריקה היא הארץ הגדולה והמוצלחת ביותר, בסדרות טלוויזיה וכן בסרטים אורח החיים הוא מאוד מפואר ועשיר של הבחורים האמריקאים, משפחות מושלמות כפי שאפשר לראות בסדרות בטלביזיה, לנשים הרוסיות קוסם הרעיון להגשים חלום ולהיות כאלה.

לבחורות הרוסיות יש תמונה לא נכונה על אמריקה, חושבות כי כל האמריקאים מטיילים בעולם, תמיד בתנועה, למרות שבפועל פחות משליש מכלל האמריקנים הם בעלי הדרכונים.

עצם המחשבה שאפשר לגור ולחיות באמריקה בחופשיות וללא הגבלה מהשלטונות כפי שהן חוות עדיין בארץ שלהן ממריצות אותן להכיר גבר אמריקאי למרות שרוב הגברים המגיעים להכרויות איתן הם ממעמד הביניים.

הגבר האמריקאי מצטייר בעיניהן כפי שצפו בסרטים, מושך, גבוה ומרשים למרות שרוב הגברים ממשרדי הכרויות הם שמנים וקשישים.

מקומנו בתקשורת המקומית לא בכי טוב, ישראל מצוטטת בעשרות עדויות וכתבות בעיתונים ובטלויזיה על סחר בנשים, בדרך כלל הכתבות מסתמכות בסיפורים ששמעו מחברים על נשים שנשלחו בעורמה והוכרחו לעבוד בזנות, אולי היו אלו מקרים בודדים אך הוא ידוע לכולם והנזק עצום.

לא אחת במשרד הכרויות שלנו נשאלנו שאלות מאמא דואגת שבתה צריכה להתחתן עם בחור ישראלי ושואלת בתמימות: לא תמכרו את הבת שלי?

מעבר לזנות מעט מאוד יודעים עלינו ועדיין חושבים שאנחנו גרים במדבר, וגרים באוהלים עם גמלים.

הסטיגמות מצויות אצל כולם אך ומציגות מציאות לא נכונה, לבחורות הרוסיות המשלות את עצמן שבאמריקה הכי טוב עבורן והן רוצות לנצל את הגברים וארץ ישראל ניראת כמדינה במדבר ובמלחמה מתמדת.

בהצלחה!

כתבות נוספות

גברים הישראליים המגיעים אלינו לפגישה שואלים לפעמים על הבחורות הרוסיות, ואם היא תברח לי ואיך אני יודע שהיא לא באה לנצל אותי ואיך אני יודע שהיא לא כזאת, התשובה שלי פשוטה, איך אני אדע שאתה לא כזה ולא תנצל אותה, ואיך היא תדע שלא תתעלל בה ואיך היא תדע שהכוונות שלך רצינות כלפיה לאחר שהיא עוזבת את הארץ שלה.

הבחורות שמגיעות לארץ עוזבות אחריהן הכל בעקבות הגבר הישראלי, הגבר הישראלי אולי משקיע קצת כסף עבור כל תהליך ההכרות, הנסיעה לאוקראינה והחתונה שם, הבחורה האוקראינית לעומת זאת הרשומה אצלנו במשרד הכרויות עוזבת את החיים שלה ובמקרה של כשלון תצטרך לחזור בבושת פנים לארצה לאחר שאיבדה את עבודתה וכל מה שבנתה במשך חייה.

לפעמים העיתונות המקומית לוקחת כתבות שונות ישנות ומפרסמת אותם במתכונת חדשה כדי ליצור רושם שזה קרה עכשיות, בכלל בערים הקטנות אין אהדה למשרדי הכרויות שמחתנות את הבחורות המקומיות עם גברים זרים ואין פרגון מצידם כלל וכלל.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved