רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

רוסיות ודעות קדומות

האם נכונות השמועות על הנשים הרוסיות או שמא עלינו הישראלים?

הרבה כבר נכתב ונאמר על הנשים מאוקראינה ורוסיה על ידי מגזרים שלמים ממקומות שונים בעולם המושפעים מכל מיני שמועות על הבחורות הרוסיות המצטרפות למשרדי היכרויות רק כדי לברוח מארצן, הן מחפשות כסף, שהן מסכנות, עניות מאוד, והן זונ-ת.

מקומם של הגברים הישראלים והאמריקאים לא נפקד מהדעות הקדומות כלפיהם כפי שנראה בעיניהן של הנשים הרוסיות.

הן חושבות שכל הגברים באמריקה אמידים מאוד, ואין ספק שאמריקה היא מדינה גדולה ומוצלחת מאוד, ישנם הרבה תיאורים בטלוויזיה ובאינטרנט, בסרטים נראה אורח חיים מפואר והעושר המופלג של הגברים מאמריקה, בעלי משפחות גדולות כפי שנראה בסדרות טלויזיוניות, לנשים הרוסיות קוסם הרעיון להיות חלק ממשפחה אמריקאית מורחבת.

הנשים הרוסיות מקבלות תמונה לא נכונה על אמריקה, נוצר הרושם כי מרבית האמריקאים מטיילים בעולם, תמיד בתנועה, למרות כי פחות ממחצית מכל האמריקנים הם בעלי הדרכונים.

עצם בעובדה שאפשר לגור ולחיות באמריקה בחופשיות וללא פחד מהשלטונות כפי שהן חוות עדיין בארץ שלהן ממריצות אותן להכיר בחור אמריקני ולא מודעות שרוב המגיעים ממשרדי הכרויות ממעמד הביניים.

הגבר היאנקי מצטייר ונראה כמו בסרטים, נאה תמיר וחסון בעוד שבפועל רוב הבחורים מסוכנויות להכרויות הם קשישים ומבוגרים.

אנחנו בתקשורת אצלם בכי רע, ישראל מתקשרת למאות סיפורים וכתבות בעיתונים ובטלויזיה בסחר בבנות המקומיות לזנות, בדרך כלל הכתבות מסתמכות בסיפורים ששמעו מחברים על נשים שהגיעו לארץ ונשלחו לזנות, למרות שמספר במקרים הם בודדים אך ההד התקשורתי הוא עצום.

לא אחת במשרד הכרויות שלנו נשאלנו שאלות מאם הכלה שצריכה להתארס עם גבר ישראלי ושואלים בפחד: איך תבטיחו לי שהבת שלי לא תימכר לזנות?

הרבה לא ממש יודעים עלינו ועדיין חושבים שהארץ שלנו מדבר, וגרים באוהלים עם גמלים.

הדעות הם גם אצלנו ואצלם אך ומציגות מציאות לא נכונה, לבחורות מאוקראינה ורוסיה שקיבלו רושם מוטעה שבאמריקה הכי טוב עבורן והן מנסות לנצל את כולם ולנו הישראלים הנראים כמדינה במלחמה אי שם במדבר.

בהצלחה!

כתבות נוספות

גברים הישראליים המגיעים אלינו לפגישה שואלים לפעמים על הבחורות הרוסיות, ואם היא תברח לי ואיך אני יודע שהיא לא באה לנצל אותי ואיך אני יודע שהיא לא כזאת, התשובה שלי פשוטה, איך אני אדע שאתה לא כזה ולא תנצל אותה, ואיך היא תדע שלא תתעלל בה ואיך היא תדע שהכוונות שלך רצינות כלפיה לאחר שהיא עוזבת את הארץ שלה.

הבחורות שמגיעות לארץ עוזבות אחריהן הכל בעקבות הגבר הישראלי, הגבר הישראלי אולי משקיע קצת כסף עבור כל תהליך ההכרות, הנסיעה לאוקראינה והחתונה שם, הבחורה האוקראינית לעומת זאת הרשומה אצלנו במשרד הכרויות עוזבת את החיים שלה ובמקרה של כשלון תצטרך לחזור בבושת פנים לארצה לאחר שאיבדה את עבודתה וכל מה שבנתה במשך חייה.

לפעמים העיתונות המקומית לוקחת כתבות שונות ישנות ומפרסמת אותם במתכונת חדשה כדי ליצור רושם שזה קרה עכשיות, בכלל בערים הקטנות אין אהדה למשרדי הכרויות שמחתנות את הבחורות המקומיות עם גברים זרים ואין פרגון מצידם כלל וכלל.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved