רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

רוסיות ודעות קדומות

האם נכונות השמועות על הנשים הרוסיות או שמא עלינו הישראלים?

הרבה כבר נכתב ונאמר על הנשים מאוקראינה ורוסיה על ידי מגזרים שלמים ממדינות ותרבויות שונות המושפעים מכל מיני שמועות שהנשים הרוסיות נרשמות לסוכנויות להכרויות רק כדי לצאת ולברוח מהמדינה שלהן, רק מחפשות לנצל, שהן מסכנות, ללא מוסר, ומתנהגות כמו זונ-ת.

מקומם של הבחורים הישראלים והאמריקאים לא נפקד מהדעות הקדומות כלפיהם כפי שנראה בעיניהן של בחורות מאוקראינה ורוסיה.

ההנחה היא כי כל הגברים באמריקה אמידים מאוד, מבחינתן אין ספק שארצות הברית היא מדינה גדולה ומוצלחת מאוד, בסדרות טלוויזיה וכן בסרטים נראה אורח חיים מאוד מפואר ועשיר של הבחורים האמריקאים, נתפסים כמשפחות גדולות כפי שנראה בסדרות טלויזיוניות, ולבחורות הרוסיות קוסם להיות כמו המשפחות האלה.

הנשים הרוסיות מקבלות ראיה לא נכונה על החיים האמריקאים, מתארות כי כל הגברים האמריקאים מטיילים בעולם, תמיד בנסיעות, למרות שאחוז קטן יחסית מכל האמריקאים יצאו אי פעם מארצם.

עצם המחשבה שאפשר לגור ולחיות באמריקה בחופשיות וללא פחד מהחוק ומהשלטונות באוקראינה ורוסיה כבר נותנת עדיפות להכיר בחור אמריקני ולא מודעות שרוב המגיעים ממשרדי הכרויות ממעמד הביניים.

הבחור האמריקאי מצטייר ונראה כמו בסרטים, נאה תמיר וחסון בעוד שבפועל רוב הגברים המגיעים לביקור להכרות הם שמנים וקשישים.

מקומנו בתקשורת המקומית לא בכי טוב, ישראל מצוטטת בעשרות עדויות וכתבות תחקיר על סחר בבחורות שלהן לזנות, רוב רובן של הידיעות מסתמכות בסיפורים ששמעו משכנים על נערות שהגיעו לארץ ונשלחו לזנות, למרות המקרים הבודדים אך זאת הדיעה כלפנו ונזק אדיר.

בסוכנות הכרויות שלנו נתקלנו בשאלות לא נעימות מאחת ממשפחת הכלה שבתם התחתנה עם בחור ישראלי ושואלת בתמימות: לא תמכרו את הבת שלי?

מעבר לזנות מעט מאוד יודעים על ארצנו ויש החושבים שישראל היא מדבר, שאנו גרים באוהלים ולכולנו יש גמלים.

הדעות הם גם אצלנו ואצלם אך גורמות עוול לכולם, לבחורות הרוסיות שקיבלו רושם מוטעה שהגבר האמריקאי הוא הגבר המושלם והן מנסות לנצל את כולם ואצלנו המדינה נמצאת במדבר ובמלחמה מתמדת.

בהצלחה!

כתבות נוספות

גברים הישראליים המגיעים אלינו לפגישה שואלים לפעמים על הבחורות הרוסיות, ואם היא תברח לי ואיך אני יודע שהיא לא באה לנצל אותי ואיך אני יודע שהיא לא כזאת, התשובה שלי פשוטה, איך אני אדע שאתה לא כזה ולא תנצל אותה, ואיך היא תדע שלא תתעלל בה ואיך היא תדע שהכוונות שלך רצינות כלפיה לאחר שהיא עוזבת את הארץ שלה.

הבחורות שמגיעות לארץ עוזבות אחריהן הכל בעקבות הגבר הישראלי, הגבר הישראלי אולי משקיע קצת כסף עבור כל תהליך ההכרות, הנסיעה לאוקראינה והחתונה שם, הבחורה האוקראינית לעומת זאת הרשומה אצלנו במשרד הכרויות עוזבת את החיים שלה ובמקרה של כשלון תצטרך לחזור בבושת פנים לארצה לאחר שאיבדה את עבודתה וכל מה שבנתה במשך חייה.

לפעמים העיתונות המקומית לוקחת כתבות שונות ישנות ומפרסמת אותם במתכונת חדשה כדי ליצור רושם שזה קרה עכשיות, בכלל בערים הקטנות אין אהדה למשרדי הכרויות שמחתנות את הבחורות המקומיות עם גברים זרים ואין פרגון מצידם כלל וכלל.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved