רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

רוסיות ודעות קדומות

האם נכונות השמועות על הנשים הרוסיות או שמא עלינו הישראלים?

כתבות רבות נכתבו בתקופה האחרונה על הנשים מאוקראינה ורוסיה על ידי אנשים שונים ממקומות שונים בעולם המושפעים מסטראוטיפים שהנשים הרוסיות נרשמות למשרדי היכרויות רק כדי לצאת ולברוח מהמדינה שלהן, מחפשות רק כסף, שהן מסכנות, הן עניות, והן זונ-ת.

מקומם של הגברים הישראלים והאמריקאים לא נפקד מהדעות המוטעות כפי שנראה בעיניהן של בחורות מאוקראינה ורוסיה.

הן מניחות שכל הבחורים באמריקה אמידים מאוד, ואין ספק שאמריקה היא מדינה גדולה ומוצלחת מאוד, בטלויזיה ובאינטרנט אפשר לראות בסרטים מציגים אורח חיים מאוד מפואר ועשיר של הגברים מאמריקה, נתפסים כמשפחות גדולות כפי שמוצגות בסדרות טלוויזיה, ולנשים מאוקראינה ורוסיה יש עניין להיות כמו המשפחות האלה.

לנשים מאוקראינה ורוסיה יש תמונה מעוותת על החיים באמריקה, חושבות כי כל האמריקאים מטיילים בעולם, תמיד בתנועה, למרות שבפועל פחות משליש מכלל האמריקאים יצאו אי פעם מארצם.

רק הידיעה שאפשר לגור ולחיות באמריקה בחופשיות וללא פחד מהשלטונות כפי שהן חוות עדיין בארץ שלהן ממריצות אותן להכיר גבר מהמערב למרות שרוב המגיעים להכרויות איתן הם ממעמד הביניים.

הגבר היאנקי מצטייר ונראה כמו בסרטים, חתיך גבוה ושרירי למרות שרוב הגברים ממשרדי הכרויות הם מבוגרים ושמנים.

מקומנו הישראלים לא נפקד, ארצנו מככבת בעשרות סיפורים המופצים בציבור המקומי על סחר בנשים, רוב הכתבות מתמקדות בסיפורים ששמעו מחברים על נשים שהוברחו לארץ ונשלחו לברדלים, אולי היו אלו מקרים בודדים אך הוא ידוע לכולם והנזק עצום.

לא אחת במשרד הכרויות שלנו נשאלנו שאלות מאחת ממשפחת הכלה שבתם התחתנה עם גבר מהארץ ושואלת: מי מבטיח לי שלא תמכרו את הילדה שלי?

מעטים מאוד יודעים באמת עלינו ועדיין חושבים שהארץ שלנו מדבר, שאנו גרים באוהלים ולכולנו יש גמלים.

הסטיגמות מצויות אצל כולם אך הם גורמות לעוול, לבחורות מאוקראינה ורוסיה החושבות לעצמן שהגבר האמריקאי הוא הגבר המושלם והן נצלניות ולא ישרות ואצלנו המדינה נמצאת באמצע המדבר ושרויה במלחמה.

בהצלחה!

כתבות נוספות

גברים הישראליים המגיעים אלינו לפגישה שואלים לפעמים על הבחורות הרוסיות, ואם היא תברח לי ואיך אני יודע שהיא לא באה לנצל אותי ואיך אני יודע שהיא לא כזאת, התשובה שלי פשוטה, איך אני אדע שאתה לא כזה ולא תנצל אותה, ואיך היא תדע שלא תתעלל בה ואיך היא תדע שהכוונות שלך רצינות כלפיה לאחר שהיא עוזבת את הארץ שלה.

הבחורות שמגיעות לארץ עוזבות אחריהן הכל בעקבות הגבר הישראלי, הגבר הישראלי אולי משקיע קצת כסף עבור כל תהליך ההכרות, הנסיעה לאוקראינה והחתונה שם, הבחורה האוקראינית לעומת זאת הרשומה אצלנו במשרד הכרויות עוזבת את החיים שלה ובמקרה של כשלון תצטרך לחזור בבושת פנים לארצה לאחר שאיבדה את עבודתה וכל מה שבנתה במשך חייה.

לפעמים העיתונות המקומית לוקחת כתבות שונות ישנות ומפרסמת אותם במתכונת חדשה כדי ליצור רושם שזה קרה עכשיות, בכלל בערים הקטנות אין אהדה למשרדי הכרויות שמחתנות את הבחורות המקומיות עם גברים זרים ואין פרגון מצידם כלל וכלל.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved