רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

רוסיות ודעות קדומות

האם נכונות השמועות על הנשים הרוסיות או שמא עלינו הישראלים?

כתבות רבות נכתבו בתקופה האחרונה על הנשים מאוקראינה ורוסיה על ידי אנשים שונים ממקומות שונים בעולם המושפעים מסטראוטיפים שהנשים הרוסיות נרשמות למשרדי היכרויות כדי לצאת מארצן, מחפשות רק כסף, שהן בחורות מסכנות, עניות מאוד, ומתנהגות כמו זונ-ת.

מקומם של הגברים האמריקניים והישראלים לא נפקד מהדעות המוטעות כפי שנראה בעיניהן של בחורות מאוקראינה ורוסיה.

הן חושבות שכל הגברים באמריקה אמידים מאוד, ואין ספק שאמריקה היא הארץ הגדולה והמוצלחת ביותר, בטלויזיה ובאינטרנט אפשר לראות בסרטים אורח החיים הוא מפתה ונוצץ של הגברים מאמריקה, משפחות מושלמות כפי שנראה בסדרות טלויזיוניות, ולנשים מאוקראינה ורוסיה יש עניין להגשים חלום ולהיות כאלה.

לבחורות הרוסיות יש ראיה לא נכונה על החיים האמריקאים, נוצר הרושם כי מרבית מאמריקה תרים בעולם, תמיד בטיולים, למרות כי פחות ממחצית מכל האמריקאים יצאו אי פעם מארצם.

עצם המחשבה שאפשר להתפתח במקום מרתק כמו אמריקה עם חופש כלכלי מוחלט וללא חשש מהחוק ומהשלטונות באוקראינה ורוסיה כבר נותנת עדיפות להכיר בחור אמריקני ולא מודעות שרוב המגיעים להכרויות איתן הם ממעמד הביניים.

הבחור האמריקאי מצטייר כמו בסרטים שראו, חתיך גבוה ושרירי למרות שרוב הבחורים מסוכנויות להכרויות הם מבוגרים ושמנים.

מקומנו בתקשורת המקומית לא בכי טוב, ישראל מתקשרת למאות סיפורים וכתבות בעיתונים ובטלויזיה על סחר בנשים, רוב רובן של הידיעות מסתמכות בסיפורים ששמעו משכנים על נערות שנשלחו בעורמה והוכרחו לעבוד בזנות, אולי היו אלו מקרים בודדים אך הוא ידוע לכולם והנזק עצום.

לא אחת במשרד הכרויות שלנו נשאלנו שאלות מאם הכלה שצריכה להתארס עם בחור ישראלי ושואלת בתמימות: לא תמכרו את הבת שלי?

מעבר לזנות מעט מאוד יודעים עלינו ועדיין חושבים שישראל היא מדבר, שאנו גרים באוהלים ולכולנו יש גמלים.

דעות קדומות אלו משני עברי המתרס ומציגות מציאות לא נכונה, לנשים הרוסיות החושבות לעצמן שאמריקה טובה יותר והן מנסות לנצל את כולם ולנו הישראלים הנראים כמדינה במדבר ובמלחמה מתמדת.

בהצלחה!

כתבות נוספות

גברים הישראליים המגיעים אלינו לפגישה שואלים לפעמים על הבחורות הרוסיות, ואם היא תברח לי ואיך אני יודע שהיא לא באה לנצל אותי ואיך אני יודע שהיא לא כזאת, התשובה שלי פשוטה, איך אני אדע שאתה לא כזה ולא תנצל אותה, ואיך היא תדע שלא תתעלל בה ואיך היא תדע שהכוונות שלך רצינות כלפיה לאחר שהיא עוזבת את הארץ שלה.

הבחורות שמגיעות לארץ עוזבות אחריהן הכל בעקבות הגבר הישראלי, הגבר הישראלי אולי משקיע קצת כסף עבור כל תהליך ההכרות, הנסיעה לאוקראינה והחתונה שם, הבחורה האוקראינית לעומת זאת הרשומה אצלנו במשרד הכרויות עוזבת את החיים שלה ובמקרה של כשלון תצטרך לחזור בבושת פנים לארצה לאחר שאיבדה את עבודתה וכל מה שבנתה במשך חייה.

לפעמים העיתונות המקומית לוקחת כתבות שונות ישנות ומפרסמת אותם במתכונת חדשה כדי ליצור רושם שזה קרה עכשיות, בכלל בערים הקטנות אין אהדה למשרדי הכרויות שמחתנות את הבחורות המקומיות עם גברים זרים ואין פרגון מצידם כלל וכלל.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved