רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

רוסיות ודעות קדומות

האם נכונות השמועות על הנשים הרוסיות או שמא עלינו הישראלים?

מאמרים רבים נכתבו בשנים האחרונות על הנשים מאוקראינה ורוסיה על ידי אנשים שונים ומתרבויות זרות המושפעים לפעמים מכל מיני שמועות שהנשים הרוסיות נרשמות לאתרי הכרויות רק כדי לברוח מארצן, רק מחפשות לנצל, שהן נשים מסוכנות, ללא מוסר, ומתנהגות כמו זונ-ת.

מקומם של הגברים האירופאים, הישראלים והאמריקאים לא נפקד מהדעות הקדומות כלפיהם כפי שנראה בעיניהן של הנשים הרוסיות.

ההנחה היא כי כל הגברים האמריקאים מאוד עשירים, מבחינתן אין ספק שארצות הברית היא הארץ הגדולה והמוצלחת ביותר, ישנם הרבה תיאורים בטלוויזיה ובאינטרנט, בסרטים נראה אורח חיים מפתה ונוצץ של הבחורים האמריקאים, משפחות מושלמות כפי שנראה בסדרות טלויזיוניות, ולבחורות הרוסיות קוסם להגשים חלום ולהיות כאלה.

לנשים מאוקראינה ורוסיה יש ראיה לא נכונה על החיים האמריקאים, נוצר הרושם כי מרבית האמריקאים מטיילים בעולם, תמיד בטיולים, למרות שאחוז קטן יחסית מכל האמריקנים הם בעלי הדרכונים.

עצם בעובדה שאפשר לנסוע ולטייל באמריקה עם חופש כלכלי מוחלט וללא חשש מהחוק ומהשלטונות במדינות שלהן יוצרת העדפה להכיר בחור אמריקני ולא מודעות שרוב המגיעים ממשרדי הכרויות ממעמד הביניים.

הגבר היאנקי מצטייר כפי שצפו בסרטים, חתיך גבוה ושרירי למרות שרוב הבחורים מסוכנויות להכרויות הם שמנים וקשישים.

מקומנו בתקשורת המקומית לא בכי טוב, ישראל מתקשרת למאות סיפורים וכתבות בעיתונים ובטלויזיה על סחר בנשים, בדרך כלל הכתבות מסתמכות בסיפורים אישיים של בנות העיר שנשלחו בעורמה והוכרחו לעבוד בזנות, אולי היו אלו מקרים בודדים אך ההד התקשורתי הוא עצום.

לא פעם נתקלנו אצלנו במשרד הכרויות בשאלות מביכות מאם הכלה שצריכה להתארס עם גבר מהארץ ושואלת: לא תמכרו את הבת שלי?

מעבר לזנות מעט מאוד יודעים עלינו ולא מעט חושבים שישראל היא מדבר, שאנו גרים באוהלים ולכולנו יש גמלים.

הדעות הם גם אצלנו ואצלם אך גורמות עוול לכולם, לבחורות הרוסיות החושבות לעצמן שבאמריקה הכי טוב עבורן והן נצלניות ולא ישרות וארץ ישראל ניראת כמדינה במלחמה אי שם במדבר.

בהצלחה!

כתבות נוספות

גברים הישראליים המגיעים אלינו לפגישה שואלים לפעמים על הבחורות הרוסיות, ואם היא תברח לי ואיך אני יודע שהיא לא באה לנצל אותי ואיך אני יודע שהיא לא כזאת, התשובה שלי פשוטה, איך אני אדע שאתה לא כזה ולא תנצל אותה, ואיך היא תדע שלא תתעלל בה ואיך היא תדע שהכוונות שלך רצינות כלפיה לאחר שהיא עוזבת את הארץ שלה.

הבחורות שמגיעות לארץ עוזבות אחריהן הכל בעקבות הגבר הישראלי, הגבר הישראלי אולי משקיע קצת כסף עבור כל תהליך ההכרות, הנסיעה לאוקראינה והחתונה שם, הבחורה האוקראינית לעומת זאת הרשומה אצלנו במשרד הכרויות עוזבת את החיים שלה ובמקרה של כשלון תצטרך לחזור בבושת פנים לארצה לאחר שאיבדה את עבודתה וכל מה שבנתה במשך חייה.

לפעמים העיתונות המקומית לוקחת כתבות שונות ישנות ומפרסמת אותם במתכונת חדשה כדי ליצור רושם שזה קרה עכשיות, בכלל בערים הקטנות אין אהדה למשרדי הכרויות שמחתנות את הבחורות המקומיות עם גברים זרים ואין פרגון מצידם כלל וכלל.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved