רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

רוסיות ודעות קדומות

האם נכונות השמועות על הנשים הרוסיות או שמא עלינו הישראלים?

הרבה כבר נכתב ונאמר על דיעות קדומות כלפי הבחורות הרוסיות על ידי אנשים שונים ממדינות ותרבויות שונות המושפעים מסטראוטיפים על הבחורות הרוסיות המצטרפות לאתרי הכרויות רק כדי לצאת ולברוח מהמדינה שלהן, מחפשות רק כסף, שהן מסכנות, ללא מוסר, כולן זונ-ת.

מקומם של הבחורים האמריקניים והישראלים לא נפקד מהדעות המוטעות כפי שנראה בעיניהן של הנשים הרוסיות.

ההנחה היא כי כל הגברים באמריקה עשירים מאוד, ואין ספק שאמריקה היא הארץ הגדולה והמוצלחת ביותר, בטלויזיה ובאינטרנט אפשר לראות בסרטים אורח החיים הוא מפואר והעושר המופלג של הגברים מאמריקה, נתפסים כמשפחות גדולות כפי שמוצגות בסדרות טלוויזיה, לנשים הרוסיות קוסם הרעיון להיות חלק ממשפחה אמריקאית מורחבת.

לבחורות הרוסיות יש תמונה מעוותת על החיים באמריקה, נוצר הרושם כי מרבית האמריקאיים מסתובבים בעולם, תמיד בנסיעות, למרות כי פחות ממחצית מכל האמריקאים יצאו אי פעם מארצם.

עצם המחשבה שאפשר להתפתח במקום מרתק כמו אמריקה עם חופש כלכלי מוחלט וללא חשש מהשלטונות כפי שהן חוות עדיין באוקראינה ורוסיה כבר נותנת עדיפות להכיר גבר אמריקאי למרות שרוב הגברים המגיעים ממשרדי הכרויות ממעמד הביניים.

הגבר האמריקאי מצטייר בעיניהן כמו בסרטים שראו, מושך, גבוה ומרשים למרות שרוב הגברים המגיעים לביקור להכרות הם קשישים ומבוגרים.

אנחנו בתקשורת אצלם בכי רע, ארצנו מככבת בעשרות סיפורים וכתבות תחקיר על סחר בבחורות שלהן לזנות, רוב רובן של הידיעות מסתמכות בסיפורים אישיים של בנות העיר שנשלחו בעורמה והוכרחו לעבוד בזנות, למרות המקרים הבודדים אך זאת הדיעה כלפנו ונזק אדיר.

לא פעם נתקלנו אצלנו במשרד הכרויות בשאלות מביכות מאחת ממשפחת הכלה שבתם התחתנה עם גבר מהארץ ושואלת: איך תבטיחו לי שהבת שלי לא תימכר לזנות?

הרבה לא ממש יודעים עלינו ולא מעט חושבים שישראל היא מדבר, ויש לנו גמלים ואוהלים.

הסטיגמות מצויות אצל כולם אך ומציגות מציאות לא נכונה, לבחורות מאוקראינה ורוסיה המשלות את עצמן שאמריקה טובה יותר והן נצלניות ולא ישרות ואצלנו המדינה נמצאת במלחמה אי שם במדבר.

בהצלחה!

כתבות נוספות

גברים הישראליים המגיעים אלינו לפגישה שואלים לפעמים על הבחורות הרוסיות, ואם היא תברח לי ואיך אני יודע שהיא לא באה לנצל אותי ואיך אני יודע שהיא לא כזאת, התשובה שלי פשוטה, איך אני אדע שאתה לא כזה ולא תנצל אותה, ואיך היא תדע שלא תתעלל בה ואיך היא תדע שהכוונות שלך רצינות כלפיה לאחר שהיא עוזבת את הארץ שלה.

הבחורות שמגיעות לארץ עוזבות אחריהן הכל בעקבות הגבר הישראלי, הגבר הישראלי אולי משקיע קצת כסף עבור כל תהליך ההכרות, הנסיעה לאוקראינה והחתונה שם, הבחורה האוקראינית לעומת זאת הרשומה אצלנו במשרד הכרויות עוזבת את החיים שלה ובמקרה של כשלון תצטרך לחזור בבושת פנים לארצה לאחר שאיבדה את עבודתה וכל מה שבנתה במשך חייה.

לפעמים העיתונות המקומית לוקחת כתבות שונות ישנות ומפרסמת אותם במתכונת חדשה כדי ליצור רושם שזה קרה עכשיות, בכלל בערים הקטנות אין אהדה למשרדי הכרויות שמחתנות את הבחורות המקומיות עם גברים זרים ואין פרגון מצידם כלל וכלל.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved