רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

רוסיות ודעות קדומות

האם נכונות השמועות על הנשים הרוסיות או שמא עלינו הישראלים?

כתבות רבות נכתבו בתקופה האחרונה על מיתוסים הנפוצים לגבי הנשים הרוסיות, על ידי מגזרים שלמים ממדינות ותרבויות שונות המושפעים מסטראוטיפים על הנשים מרוסיה ואוקראינה הנירשמות למשרדי היכרויות כדי לצאת מארצן, הן מחפשות כסף, שהן מסכנות, ללא מוסר, ומתנהגות כמו זונ-ת.

מקומם של הגברים האמריקניים והישראלים לא נפקד מהסטיגמות לגביהם כפי שזה נראה בעיניהן של הנשים הרוסיות.

הן חושבות שכל הגברים באמריקה אמידים מאוד, וללא ספק רק אמריקה היא הארץ הגדולה והמוצלחת ביותר, ישנם הרבה תיאורים בטלוויזיה ובאינטרנט, בסרטים נראה אורח חיים מפתה ונוצץ של הגברים האמריקאים, בעלי משפחות גדולות כפי שאפשר לראות בסדרות בטלביזיה, ולנשים מאוקראינה ורוסיה יש עניין להגשים חלום ולהיות כאלה.

לנשים מאוקראינה ורוסיה יש ראיה לא נכונה על החיים האמריקאים, מתארות כי כל הגברים האמריקאים מטיילים בעולם, תמיד בטיולים, למרות כי פחות ממחצית מכל האמריקאים יצאו אי פעם מארצם.

רק הידיעה שאפשר לנסוע ולטייל באמריקה עם חופש כלכלי מוחלט וללא חשש מהחוק ומהשלטונות באוקראינה ורוסיה כבר נותנת עדיפות להכיר גבר מהמערב למרות שרוב המגיעים ממשרדי הכרויות ממעמד הביניים.

הגבר היאנקי מצטייר ונראה כמו בסרטים, מושך, גבוה ומרשים למרות שרוב הגברים ממשרדי הכרויות הם מבוגרים ושמנים.

אנחנו בתקשורת אצלם בכי רע, ארצנו מככבת בעשרות סיפורים וכתבות תחקיר על סחר בנשים, רוב רובן של הידיעות מסתמכות בסיפורים אישיים של בנות העיר שהגיעו לארץ ונשלחו לזנות, אולי היו אלו מקרים בודדים אך הוא ידוע לכולם והנזק עצום.

לא פעם נתקלנו אצלנו במשרד הכרויות בשאלות מביכות מאם הכלה שצריכה להתארס עם בחור ישראלי ושואלת בתמימות: לא תמכרו את הבת שלי?

מעטים מאוד יודעים באמת עלינו ולא מעט חושבים שאנחנו גרים במדבר, שאנו גרים באוהלים ולכולנו יש גמלים.

הסטיגמות מצויות אצל כולם אך גורמות עוול לכולם, לנשים הרוסיות שקיבלו רושם מוטעה שבאמריקה הכי טוב עבורן והן רוצות לנצל את הגברים ואצלנו המדינה נמצאת במדבר ובמלחמה מתמדת.

בהצלחה!

כתבות נוספות

גברים הישראליים המגיעים אלינו לפגישה שואלים לפעמים על הבחורות הרוסיות, ואם היא תברח לי ואיך אני יודע שהיא לא באה לנצל אותי ואיך אני יודע שהיא לא כזאת, התשובה שלי פשוטה, איך אני אדע שאתה לא כזה ולא תנצל אותה, ואיך היא תדע שלא תתעלל בה ואיך היא תדע שהכוונות שלך רצינות כלפיה לאחר שהיא עוזבת את הארץ שלה.

הבחורות שמגיעות לארץ עוזבות אחריהן הכל בעקבות הגבר הישראלי, הגבר הישראלי אולי משקיע קצת כסף עבור כל תהליך ההכרות, הנסיעה לאוקראינה והחתונה שם, הבחורה האוקראינית לעומת זאת הרשומה אצלנו במשרד הכרויות עוזבת את החיים שלה ובמקרה של כשלון תצטרך לחזור בבושת פנים לארצה לאחר שאיבדה את עבודתה וכל מה שבנתה במשך חייה.

לפעמים העיתונות המקומית לוקחת כתבות שונות ישנות ומפרסמת אותם במתכונת חדשה כדי ליצור רושם שזה קרה עכשיות, בכלל בערים הקטנות אין אהדה למשרדי הכרויות שמחתנות את הבחורות המקומיות עם גברים זרים ואין פרגון מצידם כלל וכלל.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved