רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

רוסיות ודעות קדומות

האם נכונות השמועות על הנשים הרוסיות או שמא עלינו הישראלים?

הרבה כבר נכתב ונאמר על מיתוסים הנפוצים לגבי הנשים הרוסיות, על ידי מגזרים שלמים ממדינות ותרבויות שונות המושפעים מסטראוטיפים על הנשים מרוסיה ואוקראינה הנירשמות לאתרי הכרויות כדי לצאת מארצן, רק מחפשות לנצל, שהן מסכנות, ללא מוסר, והן זונ-ת.

מקומם של הגברים האמריקניים והישראלים לא נפקד מהסטיגמות לגביהם כפי שזה נראה בעיניהן של הבחורות הרוסיות.

ההנחה היא כי כל הגברים באמריקה אמידים מאוד, וללא ספק רק אמריקה היא הארץ הגדולה והמוצלחת ביותר, בטלויזיה ובאינטרנט אפשר לראות בסרטים מציגים אורח חיים מאוד מפואר ועשיר של הגברים האמריקאים, נתפסים כמשפחות גדולות כפי שמוצגות בסדרות טלוויזיה, ולנשים מאוקראינה ורוסיה יש עניין להגשים חלום ולהיות כאלה.

לנשים מאוקראינה ורוסיה יש תמונה לא נכונה על אמריקה, מתארות כי כל הגברים מאמריקה תרים בעולם, תמיד בנסיעות, למרות כי פחות ממחצית מכל האמריקאים יש בכלל דרכון.

עצם המחשבה שאפשר לנסוע ולטייל באמריקה בחופשיות וללא פחד מהשלטון כפי שהן עדיין מרגישות במדינות שלהן יוצרת העדפה להכיר גבר מהמערב למרות שרוב המגיעים למטרת היכרויות ממעמד בינוני ומטה.

הגבר היאנקי מצטייר ונראה כמו בסרטים, חתיך גבוה ושרירי למרות שרוב הגברים ממשרדי הכרויות הם שמנים וקשישים.

אנחנו בתקשורת אצלם בכי רע, ישראל מצוטטת בעשרות עדויות המופצים בציבור המקומי על סחר בנשים, רוב הכתבות מתמקדות בסיפורים אישיים של בנות העיר שהוברחו לארץ ונשלחו לברדלים, למרות המקרים הבודדים אך הוא ידוע לכולם והנזק עצום.

בסוכנות הכרויות שלנו נתקלנו בשאלות לא נעימות מאמא דואגת שבתה צריכה להתחתן עם בחור ישראלי ושואלת בתמימות: איך תבטיחו לי שהבת שלי לא תימכר לזנות?

מעבר לזנות מעט מאוד יודעים עלינו ולא מעט חושבים שהארץ שלנו מדבר, שאנו גרים באוהלים ולכולנו יש גמלים.

דעות קדומות אלו משני עברי המתרס גורמות עוול לכולם, לנשים הרוסיות שקיבלו רושם מוטעה שבאמריקה הכי טוב עבורן והן מנסות לנצל את כולם ולנו הישראלים הנראים כמדינה במדבר ובמלחמה מתמדת.

בהצלחה!

כתבות נוספות

גברים הישראליים המגיעים אלינו לפגישה שואלים לפעמים על הבחורות הרוסיות, ואם היא תברח לי ואיך אני יודע שהיא לא באה לנצל אותי ואיך אני יודע שהיא לא כזאת, התשובה שלי פשוטה, איך אני אדע שאתה לא כזה ולא תנצל אותה, ואיך היא תדע שלא תתעלל בה ואיך היא תדע שהכוונות שלך רצינות כלפיה לאחר שהיא עוזבת את הארץ שלה.

הבחורות שמגיעות לארץ עוזבות אחריהן הכל בעקבות הגבר הישראלי, הגבר הישראלי אולי משקיע קצת כסף עבור כל תהליך ההכרות, הנסיעה לאוקראינה והחתונה שם, הבחורה האוקראינית לעומת זאת הרשומה אצלנו במשרד הכרויות עוזבת את החיים שלה ובמקרה של כשלון תצטרך לחזור בבושת פנים לארצה לאחר שאיבדה את עבודתה וכל מה שבנתה במשך חייה.

לפעמים העיתונות המקומית לוקחת כתבות שונות ישנות ומפרסמת אותם במתכונת חדשה כדי ליצור רושם שזה קרה עכשיות, בכלל בערים הקטנות אין אהדה למשרדי הכרויות שמחתנות את הבחורות המקומיות עם גברים זרים ואין פרגון מצידם כלל וכלל.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved