רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

רוסיות ודעות קדומות

האם נכונות השמועות על הנשים הרוסיות או שמא עלינו הישראלים?

כתבות רבות נכתבו בתקופה האחרונה על הנשים מאוקראינה ורוסיה למעשה, אנשים מקבוצות אתניות ממקומות שונים בעולם המושפעים מסוג כלשהו של סטריאוטיפ שהנשים הרוסיות נרשמות לאתרי הכרויות כדי לצאת מארצן, מחפשות רק כסף, שהן בחורות מסכנות, עניות מאוד, ומתנהגות כמו זונ-ת.

מקומם של הגברים האירופאים, הישראלים והאמריקאים לא נפקד מהסטיגמות לגביהם כפי שזה נראה בעיניהן של בחורות מאוקראינה ורוסיה.

הן מניחות שכל הבחורים באמריקה עשירים מאוד, ואין ספק שאמריקה היא הארץ הגדולה והמוצלחת ביותר, בטלויזיה ובאינטרנט אפשר לראות בסרטים אורח החיים הוא מפתה ונוצץ של הגברים מאמריקה, נתפסים כמשפחות גדולות כפי שאפשר לראות בסדרות בטלביזיה, ולבחורות הרוסיות קוסם להיות חלק ממשפחה אמריקאית מורחבת.

לבחורות הרוסיות יש תמונה לא נכונה על אמריקה, חושבות כי כל מאמריקה תרים בעולם, תמיד בנסיעות, למרות שאחוז קטן יחסית מכל האמריקאים יש בכלל דרכון.

רק הידיעה שאפשר לגור ולחיות באמריקה בחופשיות וללא פחד מהשלטונות כפי שהן חוות עדיין במדינות שלהן יוצרת העדפה להכיר גבר אמריקאי למרות שרוב הגברים המגיעים ממשרדי הכרויות ממעמד הביניים.

הגבר האמריקאי מצטייר בעיניהן כפי שצפו בסרטים, חתיך גבוה ושרירי למרות שרוב הבחורים מסוכנויות להכרויות הם שמנים וקשישים.

מקומנו הישראלים לא נפקד, ישראל מצוטטת בעשרות עדויות וכתבות תחקיר על סחר בבחורות שלהן לזנות, בדרך כלל הכתבות מסתמכות בסיפורים ששמעו מחברים על נשים שהוברחו לארץ ונשלחו לברדלים, למרות שמספר במקרים הם בודדים אך ההד התקשורתי הוא עצום.

לא פעם נתקלנו אצלנו במשרד הכרויות בשאלות מביכות מאחת ממשפחת הכלה שבתם התחתנה עם בחור ישראלי ושואלת בתמימות: מי מבטיח לי שלא תמכרו את הילדה שלי?

מעבר לזנות מעט מאוד יודעים על ארצנו ויש החושבים שישראל היא מדבר, וגרים באוהלים עם גמלים.

דעות קדומות אלו משני עברי המתרס ומציגות מציאות לא נכונה, לנשים הרוסיות שקיבלו רושם מוטעה שבאמריקה הכי טוב עבורן והן רוצות לנצל את הגברים ולנו הישראלים הנראים כמדינה באמצע המדבר ושרויה במלחמה.

בהצלחה!

כתבות נוספות

גברים הישראליים המגיעים אלינו לפגישה שואלים לפעמים על הבחורות הרוסיות, ואם היא תברח לי ואיך אני יודע שהיא לא באה לנצל אותי ואיך אני יודע שהיא לא כזאת, התשובה שלי פשוטה, איך אני אדע שאתה לא כזה ולא תנצל אותה, ואיך היא תדע שלא תתעלל בה ואיך היא תדע שהכוונות שלך רצינות כלפיה לאחר שהיא עוזבת את הארץ שלה.

הבחורות שמגיעות לארץ עוזבות אחריהן הכל בעקבות הגבר הישראלי, הגבר הישראלי אולי משקיע קצת כסף עבור כל תהליך ההכרות, הנסיעה לאוקראינה והחתונה שם, הבחורה האוקראינית לעומת זאת הרשומה אצלנו במשרד הכרויות עוזבת את החיים שלה ובמקרה של כשלון תצטרך לחזור בבושת פנים לארצה לאחר שאיבדה את עבודתה וכל מה שבנתה במשך חייה.

לפעמים העיתונות המקומית לוקחת כתבות שונות ישנות ומפרסמת אותם במתכונת חדשה כדי ליצור רושם שזה קרה עכשיות, בכלל בערים הקטנות אין אהדה למשרדי הכרויות שמחתנות את הבחורות המקומיות עם גברים זרים ואין פרגון מצידם כלל וכלל.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved