רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

רוסיות ודעות קדומות

האם נכונות השמועות על הנשים הרוסיות או שמא עלינו הישראלים?

כתבות רבות נכתבו בתקופה האחרונה על מיתוסים הנפוצים לגבי הנשים הרוסיות, על ידי אנשים שונים ממקומות שונים בעולם המושפעים מסטראוטיפים על הנשים מרוסיה ואוקראינה הנירשמות למשרדי היכרויות רק כדי לברוח מארצן, רק מחפשות לנצל, שהן מסכנות, עניות מאוד, והן זונ-ת.

מקומם של הגברים האירופאים, הישראלים והאמריקאים לא נפקד מהדעות הקדומות כלפיהם כפי שנראה בעיניהן של הבחורות הרוסיות.

הן חושבות שכל הגברים באמריקה עשירים מאוד, וללא ספק רק אמריקה היא הארץ הגדולה והמוצלחת ביותר, בטלויזיה ובאינטרנט אפשר לראות בסרטים מציגים אורח חיים מפתה ונוצץ של הבחורים האמריקאים, משפחות מושלמות כפי שאפשר לראות בסדרות בטלביזיה, ולנשים מאוקראינה ורוסיה יש עניין להגשים חלום ולהיות כאלה.

לבחורות הרוסיות יש ראיה לא נכונה על החיים האמריקאים, נוצר הרושם כי מרבית האמריקאים מטיילים בעולם, תמיד בתנועה, למרות שאחוז קטן יחסית מכל האמריקאים יצאו אי פעם מארצם.

רק הידיעה שאפשר לגור ולחיות באמריקה עם חופש כלכלי מוחלט וללא חשש מהשלטון כפי שהן עדיין מרגישות במדינות שלהן יוצרת העדפה להכיר גבר מהמערב למרות שרוב המגיעים להכרויות איתן הם ממעמד הביניים.

הבחור האמריקאי מצטייר כפי שצפו בסרטים, מושך, גבוה ומרשים למרות שרוב הגברים המגיעים לביקור להכרות הם קשישים ומבוגרים.

אנחנו בתקשורת אצלם בכי רע, ישראל מתקשרת למאות סיפורים וכתבות תחקיר על סחר בנשים, רוב רובן של הידיעות מסתמכות בסיפורים ששמעו משכנים על נערות שנשלחו בעורמה והוכרחו לעבוד בזנות, למרות המקרים הבודדים אך הוא ידוע לכולם והנזק עצום.

בסוכנות הכרויות שלנו נתקלנו בשאלות לא נעימות מאמא דואגת שבתה צריכה להתחתן עם בחור ישראלי ושואלת בתמימות: מי מבטיח לי שלא תמכרו את הילדה שלי?

הרבה לא ממש יודעים עלינו ועדיין חושבים שאנחנו גרים במדבר, וגרים באוהלים עם גמלים.

הסטיגמות מצויות אצל כולם אך הם גורמות לעוול, לנשים הרוסיות החושבות לעצמן שבאמריקה הכי טוב עבורן והן מנסות לנצל את כולם וארץ ישראל ניראת כמדינה במדבר ובמלחמה מתמדת.

בהצלחה!

כתבות נוספות

גברים הישראליים המגיעים אלינו לפגישה שואלים לפעמים על הבחורות הרוסיות, ואם היא תברח לי ואיך אני יודע שהיא לא באה לנצל אותי ואיך אני יודע שהיא לא כזאת, התשובה שלי פשוטה, איך אני אדע שאתה לא כזה ולא תנצל אותה, ואיך היא תדע שלא תתעלל בה ואיך היא תדע שהכוונות שלך רצינות כלפיה לאחר שהיא עוזבת את הארץ שלה.

הבחורות שמגיעות לארץ עוזבות אחריהן הכל בעקבות הגבר הישראלי, הגבר הישראלי אולי משקיע קצת כסף עבור כל תהליך ההכרות, הנסיעה לאוקראינה והחתונה שם, הבחורה האוקראינית לעומת זאת הרשומה אצלנו במשרד הכרויות עוזבת את החיים שלה ובמקרה של כשלון תצטרך לחזור בבושת פנים לארצה לאחר שאיבדה את עבודתה וכל מה שבנתה במשך חייה.

לפעמים העיתונות המקומית לוקחת כתבות שונות ישנות ומפרסמת אותם במתכונת חדשה כדי ליצור רושם שזה קרה עכשיות, בכלל בערים הקטנות אין אהדה למשרדי הכרויות שמחתנות את הבחורות המקומיות עם גברים זרים ואין פרגון מצידם כלל וכלל.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved