רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

הכרויות או תעסוקה

האמריקאים פיתחו את נושא ההכרות והפכו אותו לעסק מכניס, הכרויות יזומות עם בחורות יפות המקבלות משכורת חודשית?

משרדי הכרות אמריקאיים גרמו בשנים האחרונות לשינוי התדמית של קשר והכרות שהיה נהוג בכל העולם ובחבר העמים לשעבר וגרם להפיכתם לביזנס מצליח.

היכרויות

אם בעבר משרדי הכרויות באוקראינה או ברוסיה התהדרו בבחורות המחפשות קשר עם גבר זר או מקומי היום עסקי הכרויות נחשבים לתעשיה.

יזמים אמריקאיים קלטו שמצב האבטלה במדינות אלו פועל לטובתם והחלו להציע פתרונות עבודה בתחום ההכרות, לא בדיוק מכובד אך עם רווחים עצומים.

סוכניות להכרויות מאמריקה השתלטו על כל אתרי הכרות מקומיים והוסיפו עוד אלפי משרדים נוספים למטרת עבודה בתחום הכרויות.

הסוכניות האמריקאיות מאגדות סביבן מאות סניפי משנה בתחום השידוכים שתפקידם לחפש בחורות צעירות ויפות למטרת עבודה, בנות אלו ישבו במשמרות סביב השעון, יתקשרו עם בחורים אמריקאיים שבאתר וישתכרו בהתאם לכמות הדואר ששלחו ועבור הצאט.

בחורה מקומית תוכל להרוויח בחודש פי כמה יותר מכל בחורה אחרת שעובדת כמורה בבית הספר ומכאן הנהירה הגדולה של בחורות להשתלב במשרדי הכרויות עם אמריקאיים.

כמובן שהכרות לא נוצרת במשרדים האלה הגברים המערביים לא משערים כלל וכלל שהם מתכתבים עם בחורות המקבלות שכר, ההתחשבנות מול המשרדים בסניפים פשוטה ביותר, אחת לחודש מסכמים את כמות המכתבים שנכתבו ומוסיפים את זמן שיחות הצאט ושולחים לסניפים והם מתחשבנים עם הבחורות שלהם, כך המשרדים האמריקאיים ומוגנים משפטית ותמיד ויוכלו לטעון שאין להם קשר ישיר עם הבחורות.

כיום עשרות ערים ברוסיה ואוקראינה עם מאות משרדי הכרויות שונים המעסיקות אלפי בחורות בכל הגילאים מקומיות המתפרנסות מהתכתבות עם גברים אמריקאים וגם מקבלות בונוסים במאות דולרים ומאושרות בחלקן.

השליטה של הסוכנויות מאמריקה על נתח ההכרות מכניס לקופתם מליוני דולרים לקופתם מגברים פנויים המנויים אצלם ומתקשרים עם הבחורות הרוסיות היפות המתכתבות איתם ולא משערים בכלל שלא יזכו לפגוש אותן לעולם.

המצב במדינות חבר העמים לשעבר השתפר כבר ורוב הן מאושרות במדינות שלהם ולא מעוניינות לעזוב בכלל, אך לעבוד במשרד הכרויות מהנה ומספקת פרנסה ועזרה בלימודים לפחות עד החתונה.

בפעם הבאתה שתרצה לצמוא בחורה יפה באתר הכרויות התרחק מאתרים בבעלות אמריקאית כי בחורות להכרות לא נמצאות שם, לעומת זאת תוכל עדיין למצוא משרדי הכרויות אמיתיים לקשר עם נשים רוסיות יפות לקשר רציני.

בהצלחה!

כתבות נוספות

ישנם מספר סוכניות להכרות המרכזות יותר מחמישים אחוז מתחום ההכרויות באינטרנט ונשלטים כמובן על ידי האמריקאים, הסוכנות הגדולה ביותר עוסקת בשליחת וקבלת מכתבים מגברים, תרגומם לאנגלית והשבת תשובה מהבחורות, כל הפעולות האלה משולמות על ידי המינויים ואחוז מסויים משולם לבחורות ואפילו לגברים היושבים ומשיבים למכתבים כאילו היו הבחורות עצמן.

בחורות רבות המעוניינות להשתלב בתעשיה רווחית זאת עוזבות את משרדי ההכרויות שם הן עובדות, אוספות מספר חברות ופותחות משרדי הכרויות נוספים ומציעים עצמן לעבודה מול האמריקאים, העבר הסוכנות הראשית באמריקה העדיפה לעבוד על משרד אחד בכל עיר אך כיום אפשר לראות עשרות משרדים המתחרים ביניהם מאותה העיר.

הצצה באתרים אלו תגלה לך עודף של בחורות מגברים, בחורות אלו מתחרות על קשר עם כל גבר הנמצא און ליין כדי לתקשר איתו ולהרוויח יותר, לשם כך הן מצטלמות בצורה פרובוקטיבית כדי למשוך את תשומת הלב של הגברים באתר ולזכות ביתר התקשרות עם הגברים.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved