רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

הכרויות או תעסוקה

האמריקאים פיתחו את נושא ההכרות והפכו אותו לעסק מכניס, הכרויות יזומות עם בחורות יפות המקבלות משכורת חודשית?

משרדי היכרויות בבעלות אמריקאית גרמו לשינוי התדמית המסורתית של משרדים להכרויות שהיו נהוגים בעולם בכלל ובמדינות מזרח אירופה בפרט וגרם להפיכתם לביזנס מצליח.

היכרויות

עד לא מזמן סוכניות להכרויות ממזרח אירופה התהדרו במגוון בחורות יפות לקשר שיוביל לחתונה היום הכל נהפך לתעשיה.

האמריקאיים הבינו שחוסר התעסוקה במדינות מזרח אירופה במדינות עניות אלו יוכל לשרת את מטרתם ומצאו פתרון יצירתי בתחום השידוכים, לא בדיוק מכובד אך עם רווחים עצומים.

סוכניות להכרויות מאמריקה השתלטו על כל אתרי הכרות מקומיים והוסיפו עוד עשרות אלפי משרדי נוספים כשהמטרה היא עבודה בתחום הכרויות.

המשרדים האמריקאיים מאגדים סביבם מאות סניפים קטנים של משרדי הכרויות האוספים בחורות ומספקים להם תעסוקה, בנות אלו ישבו במשמרות סביב השעון, יתקשרו עם בחורים אמריקאיים שבאתר וישתכרו בהתאם לכמות הדואר ששלחו ועבור הצאט.

בחורה רוסיה יכולה להתפרנס במשרד הכרויות פי 10 מחברתה העובדת למשל כאחות בית חולים או מוכרת בחנות ולכן מובנת רצונן של הבחורות להיות חלק מהמכונה המשומנת לעשיית כסף.

כמובן ששום הכרות אמיתית לא מתפתחת, הגברים המערביים לא משערים כלל וכלל שהם מתקשרים עם נשים המתפרנסות מכך, ההתחשבנות מול המשרדים בסניפים פשוטה ביותר, בסוף כל חודש מסכמים סך הפעילות מול הגברים, מכתבים וצאטים ושולחים לסניפים והם משלמים לבחורות כפי שסוכם, כך המשרדים האמריקאיים ומוגנים משפטית ותמיד ומבחינתם הם עובדים מול המשרדים ולא מול הבחורות.

כיום ישנן ערים שלמות באוקראינה וברוסיה עם מאות משרדי הכרויות שונים המעסיקות עשרות אלפי נשים רוסיות צעירות המוצאות את לחמן מהכרות עם גברים בעיקר מאמריקה וגם זוכות במתנות במאות דולרים לחודש ושמחות בחלקן.

השליטה של המשרדים האמריקאיים על שוק הדייטינג ברשת מכניס לכיסן מליוני דולרים כל שנה מבחורים אמריקאים פנויים המתלהבים משלל הנשים הרוסיות היפות ולא משערים שלעולם לא יהיה להם הכבוד לראות אותם.

המצב באוקראינה ורוסיה השתפר ורוב הנשים הרוסיות מאושרות ולא חושבות בכלל לעזוב, לעומת זאת עבודה במשרד הכרויות רווחית ומשתלמת ומספקת פרנסה ועזרה בלימודים לפחות עד החתונה.

בפעם הבאה שתחפש בחורות באתרי הכרויות התרחק מאתרים בבעלות אמריקאית כי אין סיכוי למצוא בחורה לקשר, למרות זאת יש עדיין אתרי הכרויות אמינים עם נשים יפייפיות מרוסיה ואוקראינה לקשר אמיתי.

בהצלחה!

כתבות נוספות

ישנם מספר סוכניות להכרות המרכזות יותר מחמישים אחוז מתחום ההכרויות באינטרנט ונשלטים כמובן על ידי האמריקאים, הסוכנות הגדולה ביותר עוסקת בשליחת וקבלת מכתבים מגברים, תרגומם לאנגלית והשבת תשובה מהבחורות, כל הפעולות האלה משולמות על ידי המינויים ואחוז מסויים משולם לבחורות ואפילו לגברים היושבים ומשיבים למכתבים כאילו היו הבחורות עצמן.

בחורות רבות המעוניינות להשתלב בתעשיה רווחית זאת עוזבות את משרדי ההכרויות שם הן עובדות, אוספות מספר חברות ופותחות משרדי הכרויות נוספים ומציעים עצמן לעבודה מול האמריקאים, העבר הסוכנות הראשית באמריקה העדיפה לעבוד על משרד אחד בכל עיר אך כיום אפשר לראות עשרות משרדים המתחרים ביניהם מאותה העיר.

הצצה באתרים אלו תגלה לך עודף של בחורות מגברים, בחורות אלו מתחרות על קשר עם כל גבר הנמצא און ליין כדי לתקשר איתו ולהרוויח יותר, לשם כך הן מצטלמות בצורה פרובוקטיבית כדי למשוך את תשומת הלב של הגברים באתר ולזכות ביתר התקשרות עם הגברים.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved