הכרויות אמריקאיות ברוסיה ואוקראינה 

רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

הכרויות או תעסוקה

האמריקאים פיתחו את נושא ההכרות והפכו אותו לעסק מכניס, הכרויות יזומות עם בחורות יפות המקבלות משכורת חודשית?

משרדי היכרויות בבעלות אמריקאית גרמו לשינוי התדמית של קשר והכרות שהיו נהוגים בעולם בכלל ובמדינות מזרח אירופה בפרט וגרם להפיכתם לביזנס מצליח.

היכרויות

עד לא מזמן סוכניות להכרויות ממזרח אירופה התהדרו במגוון בחורות יפות לקשר שיוביל לחתונה היום המילה הכרויות נהפכה לתעשיה.

האמריקאיים הבינו שחוסר התעסוקה במדינות מזרח אירופה בעיקר ברוסיה ואוקראינה יוכל לשרת אותם לתועלתם והחלו להציע פתרונות עבודה בתחום ההכרות, לא מכובד אך מכניס ביותר.

סוכניות להכרויות מאמריקה השתלטו על כל אתרי הכרות מקומיים והוסיפו עוד אלפי משרדים נוספים למטרת עבודה בתחום הכרויות.

המשרדים האמריקאים צירפו מאות סניפי משנה בתחום השידוכים שתפקידם למצוא בחורות ולספק להן עבודה, הבחורות הללו יעבדו בזמנן הפנוי במשמרות, יתכתבו עם גברים אמריקאיים תמימים וישתכרו בהתאם לכמות הדואר ששלחו ועבור הצאט.

בחורה ממוצעת יכולה להתפרנס פי 10 מכל בחורה אחרת בגילה שעובדת כמוכרת בחנות או עבודה אחרת ולכן הרצון של הנשים הרוסיות להיות חלק ממשרדי ההכרות האמריקאים.

כמובן ששום הכרות אמיתית לא מתפתחת, הבחורים האמריקאים התמימים לא מעלים בדעתם שהם מתכתבים עם בחורות המקבלות שכר, צורת התשלום מול המשרדים הרוסיים פשוט ביותר, בסוף כל חודש מסכמים סך הפעילות מול הגברים, מכתבים וצאטים ושולחים להם כסף מזומן והם מתחשבנים עם הבחורות שלהם, ככה הסוכנויות האמריקאיות עובדות כחוק ומבחינתם הם עובדים מול המשרדים ולא מול הבחורות.

נכול להיום ערים שלמות במזרח אירופה עם אלפי משרדי היכרות מעסיקים עשרות אלפי נשים רוסיות צעירות המוצאות את לחמן מהכרות עם גברים אמריקאים וגם מקבלות בונוסים במאות דולרים ומאושרות בחלקן.

השליטה של המשרדים הללו על שוק ההכרות מכניס לקופתם מליוני דולרים לקופתם מבחורים אמריקאים פנויים המתלהבים משלל הבחורות הרוסיות היפות המתכתבות איתם ולא משערים בכלל שלא יזכו לפגוש אותן לעולם.

המצב הכלכלי כיום טוב מבעבר ורוב הן מאושרות במדינות שלהם ולא מעוניינות לעזוב בכלל, אך כעבודה במשרד הכרויות קוסמת ומשתלמת ומפרנסת יותר מכל עבודה אחרת.

בפעם הבאה שתחפש בחורות באתרי הכרויות התרחק מאתרים בבעלות אמריקאית כי הסיכוי להכיר שם בחורה שואף לאפס, למרות זאת יש עדיין משרדי הכרויות אמיתיים לקשר עם נשים רוסיות יפות לקשר רציני.

בהצלחה!

כתבות נוספות

ישנם מספר סוכניות להכרות המרכזות יותר מחמישים אחוז מתחום ההכרויות באינטרנט ונשלטים כמובן על ידי האמריקאים, הסוכנות הגדולה ביותר עוסקת בשליחת וקבלת מכתבים מגברים, תרגומם לאנגלית והשבת תשובה מהבחורות, כל הפעולות האלה משולמות על ידי המינויים ואחוז מסויים משולם לבחורות ואפילו לגברים היושבים ומשיבים למכתבים כאילו היו הבחורות עצמן.

בחורות רבות המעוניינות להשתלב בתעשיה רווחית זאת עוזבות את משרדי ההכרויות שם הן עובדות, אוספות מספר חברות ופותחות משרדי הכרויות נוספים ומציעים עצמן לעבודה מול האמריקאים, העבר הסוכנות הראשית באמריקה העדיפה לעבוד על משרד אחד בכל עיר אך כיום אפשר לראות עשרות משרדים המתחרים ביניהם מאותה העיר.

הצצה באתרים אלו תגלה לך עודף של בחורות מגברים, בחורות אלו מתחרות על קשר עם כל גבר הנמצא און ליין כדי לתקשר איתו ולהרוויח יותר, לשם כך הן מצטלמות בצורה פרובוקטיבית כדי למשוך את תשומת הלב של הגברים באתר ולזכות ביתר התקשרות עם הגברים.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved