רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

הכרויות או תעסוקה

האמריקאים פיתחו את נושא ההכרות והפכו אותו לעסק מכניס, הכרויות יזומות עם בחורות יפות המקבלות משכורת חודשית?

משרדי הכרות אמריקאיים גרמו בשנים האחרונות לשינוי התדמית העולמית המסורתית של משרדי ההכרויות הנהוגים בעולם ההכרויות באוקראינה ורוסיה וגרם להפיכתם לעסק המבוסס המטיל ביצי זהב.

היכרויות

אם בעבר הלא רחוק משרדי שידוכין התהדרו בנשים לקשר רציני וחתונה עם גברים מהמערב היום המילה הכרויות נהפכה לתעשיה.

בעלי עסקים אמריקאים מבינים שהמחסור בתעסוקה במדינות אלו פועל לטובתם ומצאו פתרון יצירתי בתחום השידוכים, לא בדיוק מכובד אך עם רווחים עצומים.

משרדי הכרויות אמריקאיים השתלטו על רוב אתרי הכרות מקומיים והוסיפו עוד עשרות אלפי משרדי נוספים כשהמטרה היא עבודה בתחום הכרויות.

הסוכניות האמריקאיות מאגדות סביבן מאות סניפים קטנים של משרדי הכרויות שתפקידם לחפש בחורות צעירות ויפות למטרת עבודה, בנות אלו ישבו במשמרות סביב השעון, יתכתבו עם גברים אמריקאיים תמימים ויתוגמלו עבור כמות המכתבים שכתבו וכן עבור זמן צאט.

בחורה מקומית תוכל להרוויח בחודש במשרד הכרויות פי 10 מחברתה העובדת למשל כאחות בית חולים או מוכרת בחנות ולכן מובנת רצונן של הנשים הרוסיות להיות חלק ממשרדי ההכרות האמריקאים.

כמובן ששום הכרות אמיתית לא מתפתחת, הגברים האמריקאיים הנאיבים לא מתארים לעצמם שהם מתכתבים עם בחורות המקבלות שכר, צורת ההתחשבנות מול המשרדים המקומיים הוא פשוט, כל חודש מסכמים את זמן הצאטים ומספר המכתבים שנשלחו ושולחים למשרדים המקומיים והם משלמים לבחורות כפי שסוכם, ככה הסוכנויות האמריקאיות עובדות כחוק ויוכלו לטעון שאין להם קשר ישיר עם הבחורות.

כיום עשרות ערים ברוסיה ואוקראינה עם מאות משרדי הכרויות שונים המעסיקות עשרות אלפי נשים רוסיות צעירות המוצאות את לחמן מהכרות עם האמריקאיים ובנוסף מקבלות מתנות במאות דולרים לחודש ושמחות בחלקן.

השליטה של המשרדים האמריקאיים על שוק ההכרות מכניס לקופתם מליוני דולרים לקופתם מבחורים אמריקאים פנויים המתלהבים משלל הבחורות הרוסיות היפות המתכתבות איתם ולא משערים שלעולם לא יהיה להם הכבוד לראות אותם.

המצב באוקראינה ורוסיה השתפר ורוב הבחורות כבר לא רוצות לעזוב את המדינה שלהם, לעומת זאת עבודה במשרד הכרויות רווחית ומשתלמת ומספקת ועוזרת להסתדר כלכלית.

בפעם הבאתה שתרצה לצמוא בחורה יפה באתר הכרויות התרחק מאתרים בבעלות אמריקאית כי אין סיכוי למצוא בחורה לקשר, למרות זאת יש עדיין משרדי הכרויות אמיתיים לקשר עם נשים יפייפיות מרוסיה ואוקראינה לקשר אמיתי.

בהצלחה!

כתבות נוספות

ישנם מספר סוכניות להכרות המרכזות יותר מחמישים אחוז מתחום ההכרויות באינטרנט ונשלטים כמובן על ידי האמריקאים, הסוכנות הגדולה ביותר עוסקת בשליחת וקבלת מכתבים מגברים, תרגומם לאנגלית והשבת תשובה מהבחורות, כל הפעולות האלה משולמות על ידי המינויים ואחוז מסויים משולם לבחורות ואפילו לגברים היושבים ומשיבים למכתבים כאילו היו הבחורות עצמן.

בחורות רבות המעוניינות להשתלב בתעשיה רווחית זאת עוזבות את משרדי ההכרויות שם הן עובדות, אוספות מספר חברות ופותחות משרדי הכרויות נוספים ומציעים עצמן לעבודה מול האמריקאים, העבר הסוכנות הראשית באמריקה העדיפה לעבוד על משרד אחד בכל עיר אך כיום אפשר לראות עשרות משרדים המתחרים ביניהם מאותה העיר.

הצצה באתרים אלו תגלה לך עודף של בחורות מגברים, בחורות אלו מתחרות על קשר עם כל גבר הנמצא און ליין כדי לתקשר איתו ולהרוויח יותר, לשם כך הן מצטלמות בצורה פרובוקטיבית כדי למשוך את תשומת הלב של הגברים באתר ולזכות ביתר התקשרות עם הגברים.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved