רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

הכרויות או תעסוקה

האמריקאים פיתחו את נושא ההכרות והפכו אותו לעסק מכניס, הכרויות יזומות עם בחורות יפות המקבלות משכורת חודשית?

משרדי הכרויות אמריקאיים שינו בשנים האחרונות את התדמית המסורתית של משרדים להכרויות שהיה נהוג בכל העולם ובחבר העמים לשעבר וגרם להפיכתם למקח וממכר המניב רווחים נאים.

היכרויות

אם בעבר משרדי הכרויות באוקראינה או ברוסיה התהדרו במגוון בחורות יפות לקשר שיוביל לחתונה היום הכל נהפך לתעשיה.

האמריקאיים הבינו שחוסר התעסוקה במדינות מזרח אירופה במדינות אלו פועל לטובתם ומצאו פיתרונות לעבודה בתחום הזה, לא מכובד אך מכניס ביותר.

משרדי הכרויות אמריקאיים השתלטו על רוב משרדי הכרויות מקומיים והקימו עוד אלפי משרדים נוספים למטרת עבודה נטו עבור הכרויות.

המשרדים האמריקאיים מאגדים סביבם מאות סניפי משנה בתחום השידוכים שתפקידם לחפש בחורות צעירות ויפות למטרת עבודה, בנות אלו ישבו במשמרות סביב השעון, יתקשרו עם בחורים אמריקאיים שבאתר וישתכרו בהתאם לכמות הדואר ששלחו ועבור הצאט.

בחורה מקומית תוכל להרוויח בחודש פי כמה יותר מכל בחורה אחרת שעובדת כאחות בית חולים או מוכרת בחנות ולכן מובנת רצונן של הבחורות להיות חלק מהמכונה המשומנת לעשיית כסף.

כמובן ששום הכרות אמיתית לא מתפתחת, הגברים המערביים לא משערים כלל וכלל שהבחורות שאתם הם מתקשרים מקבלות משכורת, צורת ההתחשבנות מול המשרדים המקומיים הוא פשוט, בסוף כל חודש מסכמים סך הפעילות מול הגברים, מכתבים וצאטים ושולחים למשרדים המקומיים והם משלמים לבחורות כפי שסוכם, כך המשרדים האמריקאיים ומוגנים משפטית ותמיד ותמיד יוכלו לטעון שהקשר עם המשרדים ולא עם הבחורות.

כיום ישנן ערים שלמות באוקראינה וברוסיה עם אלפי משרדי היכרות מעסיקים עשרות אלפי נשים רוסיות צעירות המוצאות את לחמן מהכרות עם גברים בעיקר מאמריקה וגם זוכות במתנות במאות דולרים כל חודש.

השליטה של המשרדים האמריקאיים על שוק ההכרויות באינטרנט מכניס להם עשרות מליוני דולרים בשנה מבחורים אמריקאים פנויים המתלהבים משלל הבחורות הרוסיות היפות המתכתבות איתם ולא משערים בכלל שלא יזכו לפגוש אותן לעולם.

המצב באוקראינה ורוסיה השתפר ורוב הנשים הרוסיות מאושרות ולא חושבות בכלל לעזוב, אך לעבוד במשרד הכרויות מהנה ומספקת פרנסה ועזרה בלימודים לפחות עד החתונה.

בפעם הבאה שתחפש בחורות באתרי הכרויות התרחק מאתרים בבעלות אמריקאית כי אין סיכוי למצוא בחורה לקשר, למרות זאת יש עדיין משרדי שידוכים אמינים עם נשים רוסיות יפות לקשר רציני.

בהצלחה!

כתבות נוספות

ישנם מספר סוכניות להכרות המרכזות יותר מחמישים אחוז מתחום ההכרויות באינטרנט ונשלטים כמובן על ידי האמריקאים, הסוכנות הגדולה ביותר עוסקת בשליחת וקבלת מכתבים מגברים, תרגומם לאנגלית והשבת תשובה מהבחורות, כל הפעולות האלה משולמות על ידי המינויים ואחוז מסויים משולם לבחורות ואפילו לגברים היושבים ומשיבים למכתבים כאילו היו הבחורות עצמן.

בחורות רבות המעוניינות להשתלב בתעשיה רווחית זאת עוזבות את משרדי ההכרויות שם הן עובדות, אוספות מספר חברות ופותחות משרדי הכרויות נוספים ומציעים עצמן לעבודה מול האמריקאים, העבר הסוכנות הראשית באמריקה העדיפה לעבוד על משרד אחד בכל עיר אך כיום אפשר לראות עשרות משרדים המתחרים ביניהם מאותה העיר.

הצצה באתרים אלו תגלה לך עודף של בחורות מגברים, בחורות אלו מתחרות על קשר עם כל גבר הנמצא און ליין כדי לתקשר איתו ולהרוויח יותר, לשם כך הן מצטלמות בצורה פרובוקטיבית כדי למשוך את תשומת הלב של הגברים באתר ולזכות ביתר התקשרות עם הגברים.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved