רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

הכרויות או תעסוקה

האמריקאים פיתחו את נושא ההכרות והפכו אותו לעסק מכניס, הכרויות יזומות עם בחורות יפות המקבלות משכורת חודשית?

משרדי הכרויות אמריקאיים שינו בשנים האחרונות את התדמית של קשר והכרות שהיה נהוג בכל העולם ובחבר העמים לשעבר וגרם להפיכתם לעסק המבוסס המטיל ביצי זהב.

היכרויות

אם בעבר משרדי הכרויות באוקראינה או ברוסיה התהדרו במגוון בחורות יפות לקשר שיוביל לחתונה היום המילה הכרויות נהפכה לתעשיה.

האמריקאיים הבינו שחוסר התעסוקה במדינות מזרח אירופה במדינות אלו פועל לטובתם ומצאו פתרון יצירתי בתחום השידוכים, אולי לא מכובד אך הדולרים זורמים.

אתרי הכרויות מערבים ואמריקאים נטלו תחת חסותם אתרי הכרות מקומיים והוסיפו עוד עשרות אלפי משרדי נוספים כשהמטרה היא עבודה בתחום הכרויות.

הסוכניות האמריקאיות מאגדות סביבן מאות סניפים קטנים של משרדי הכרויות שתפקידם לחפש בחורות צעירות ויפות למטרת עבודה, בחורות אלו ישבו ויעבדו במשמרות, ישוחחו עם בחורים פנויים מאמריקה בעיקר ויתוגמלו עבור כמות המכתבים שכתבו וכן עבור זמן צאט.

בחורה מקומית תוכל להרוויח בחודש במשרד הכרויות פי 10 מחברתה העובדת למשל כמורה בבית הספר ומכאן הנהירה הגדולה של בחורות להשתלב במשרדי הכרויות עם אמריקאיים.

כמובן שהכרות לא נוצרת במשרדים האלה הגברים המערביים לא משערים כלל וכלל שהבחורות שאתם הם מתקשרים מקבלות משכורת, ההתחשבנות מול המשרדים בסניפים פשוטה ביותר, כל חודש מסכמים את זמן הצאטים ומספר המכתבים שנשלחו ושולחים להם כסף מזומן והם מתחשבנים עם הבחורות שלהם, כך הם מוגנים מפני החוק ותמיד יוכלו לטעון שהקשר עם המשרדים ולא עם הבחורות.

כיום ישנן ערים שלמות באוקראינה וברוסיה עם מאות משרדי שידוכין מעסיקים אלפי בחורות בכל הגילאים מקומיות המתפרנסות מהתכתבות עם גברים אמריקאים וגם מקבלות בונוסים במאות דולרים כל חודש.

השליטה של המשרדים הללו על שוק ההכרויות באינטרנט מכניס להם עשרות מליוני דולרים בשנה מגברים תמימים המחפשים קשר עם הנשים הללו ולא משערים שלעולם לא יהיה להם הכבוד לראות אותם.

המצב באוקראינה ורוסיה השתפר ורוב הבחורות כבר לא רוצות לעזוב את המדינה שלהם, אך כעבודה במשרד הכרויות קוסמת ומשתלמת ומספקת ועוזרת להסתדר כלכלית.

בפעם הבאתה שתרצה לצמוא בחורה יפה באתר הכרויות התרחק כמו מאש מאתרים אמריקאים כי אין סיכוי למצוא בחורה לקשר, למרות זאת יש עדיין משרדי שידוכים אמינים עם נשים רוסיות יפות לקשר רציני.

בהצלחה!

כתבות נוספות

ישנם מספר סוכניות להכרות המרכזות יותר מחמישים אחוז מתחום ההכרויות באינטרנט ונשלטים כמובן על ידי האמריקאים, הסוכנות הגדולה ביותר עוסקת בשליחת וקבלת מכתבים מגברים, תרגומם לאנגלית והשבת תשובה מהבחורות, כל הפעולות האלה משולמות על ידי המינויים ואחוז מסויים משולם לבחורות ואפילו לגברים היושבים ומשיבים למכתבים כאילו היו הבחורות עצמן.

בחורות רבות המעוניינות להשתלב בתעשיה רווחית זאת עוזבות את משרדי ההכרויות שם הן עובדות, אוספות מספר חברות ופותחות משרדי הכרויות נוספים ומציעים עצמן לעבודה מול האמריקאים, העבר הסוכנות הראשית באמריקה העדיפה לעבוד על משרד אחד בכל עיר אך כיום אפשר לראות עשרות משרדים המתחרים ביניהם מאותה העיר.

הצצה באתרים אלו תגלה לך עודף של בחורות מגברים, בחורות אלו מתחרות על קשר עם כל גבר הנמצא און ליין כדי לתקשר איתו ולהרוויח יותר, לשם כך הן מצטלמות בצורה פרובוקטיבית כדי למשוך את תשומת הלב של הגברים באתר ולזכות ביתר התקשרות עם הגברים.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved