רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

הכרויות או תעסוקה

האמריקאים פיתחו את נושא ההכרות והפכו אותו לעסק מכניס, הכרויות יזומות עם בחורות יפות המקבלות משכורת חודשית?

משרדי הכרויות אמריקאיים שינו בשנים האחרונות את התדמית של קשר והכרות הנהוגים בעולם ההכרויות באוקראינה ורוסיה וגרם להפיכתם לעסק המבוסס המטיל ביצי זהב.

היכרויות

עד לא מזמן סוכניות להכרויות ממזרח אירופה התהדרו בבחורות המחפשות קשר עם גבר זר או מקומי היום המילה הכרויות נהפכה לתעשיה.

יזמים אמריקאיים קלטו שמצב האבטלה בעיקר ברוסיה ואוקראינה יוכל לשרת אותם לתועלתם והחלו להציע פתרונות עבודה בתחום ההכרות, לא בדיוק מכובד אך עם רווחים עצומים.

אתרי הכרויות מערבים ואמריקאים נטלו תחת חסותם משרדי הכרויות מקומיים והקימו עוד אלפי משרדים נוספים למטרת עבודה בתחום הכרויות.

המשרדים האמריקאיים מאגדים סביבם אלפי סניפים מקומיים של משרדי הכרות האוספים בחורות ומספקים להם תעסוקה, בנות אלו ישבו במשמרות סביב השעון, יתכתבו עם גברים אמריקאיים תמימים ויתוגמלו עבור כמות המכתבים שכתבו וכן עבור זמן צאט.

בחורה מקומית תוכל להרוויח בחודש במשרד הכרויות פי 10 מחברתה העובדת למשל כמורה בבית הספר ומכאן הנהירה הגדולה של בחורות להשתלב במשרדי הכרויות עם אמריקאיים.

כמובן שהכרות לא נוצרת במשרדים האלה הגברים המערביים לא משערים כלל וכלל שהם מתקשרים עם נשים המתפרנסות מכך, צורת ההתחשבנות מול המשרדים המקומיים הוא פשוט, כל חודש מסכמים את זמן הצאטים ומספר המכתבים שנשלחו ושולחים לסניפים והם משלמים לבחורות כפי שסוכם, כך הם מוגנים מפני החוק ותמיד יוכלו לטעון שהקשר עם המשרדים ולא עם הבחורות.

כיום עשרות ערים ברוסיה ואוקראינה עם מאות משרדי הכרויות שונים המעסיקות אלפי בחורות צעירות שזה פרנסתם מהכרות עם האמריקאיים ובנוסף מקבלות מתנות במאות דולרים כל חודש.

השליטה של המשרדים הללו על שוק ההכרויות באינטרנט מכניס להם עשרות מליוני דולרים בשנה מגברים תמימים המחפשים קשר עם הנשים הללו ולא משערים בכלל שלא יזכו לפגוש אותן לעולם.

המצב במדינות חבר העמים לשעבר השתפר כבר ורוב הנשים הרוסיות מאושרות ולא חושבות בכלל לעזוב, אך כעבודה במשרד הכרויות קוסמת ומשתלמת ומספקת פרנסה ועזרה בלימודים לפחות עד החתונה.

בפעם הבאתה שתרצה לצמוא בחורה יפה באתר הכרויות זכור להתרחק מאתרים כאלה כי אין סיכוי למצוא בחורה לקשר, לעומת זאת תוכל עדיין למצוא משרדי הכרויות אמיתיים לקשר עם נשים יפייפיות מרוסיה ואוקראינה לקשר אמיתי.

בהצלחה!

כתבות נוספות

ישנם מספר סוכניות להכרות המרכזות יותר מחמישים אחוז מתחום ההכרויות באינטרנט ונשלטים כמובן על ידי האמריקאים, הסוכנות הגדולה ביותר עוסקת בשליחת וקבלת מכתבים מגברים, תרגומם לאנגלית והשבת תשובה מהבחורות, כל הפעולות האלה משולמות על ידי המינויים ואחוז מסויים משולם לבחורות ואפילו לגברים היושבים ומשיבים למכתבים כאילו היו הבחורות עצמן.

בחורות רבות המעוניינות להשתלב בתעשיה רווחית זאת עוזבות את משרדי ההכרויות שם הן עובדות, אוספות מספר חברות ופותחות משרדי הכרויות נוספים ומציעים עצמן לעבודה מול האמריקאים, העבר הסוכנות הראשית באמריקה העדיפה לעבוד על משרד אחד בכל עיר אך כיום אפשר לראות עשרות משרדים המתחרים ביניהם מאותה העיר.

הצצה באתרים אלו תגלה לך עודף של בחורות מגברים, בחורות אלו מתחרות על קשר עם כל גבר הנמצא און ליין כדי לתקשר איתו ולהרוויח יותר, לשם כך הן מצטלמות בצורה פרובוקטיבית כדי למשוך את תשומת הלב של הגברים באתר ולזכות ביתר התקשרות עם הגברים.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved