רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

הכרויות או תעסוקה

האמריקאים פיתחו את נושא ההכרות והפכו אותו לעסק מכניס, הכרויות יזומות עם בחורות יפות המקבלות משכורת חודשית?

משרדי היכרויות בבעלות אמריקאית גרמו לשינוי התדמית העולמית המסורתית של משרדי ההכרויות שהיו נהוגים בעולם בכלל ובמדינות מזרח אירופה בפרט וגרם להפיכתם למקח וממכר המניב רווחים נאים.

היכרויות

אם בעבר הלא רחוק משרדי שידוכין התהדרו בבחורות המחפשות קשר עם גבר זר או מקומי היום עסקי הכרויות נחשבים לתעשיה.

בעלי עסקים אמריקאים מבינים שהמחסור בתעסוקה במדינות אלו פועל לטובתם ומצאו פתרון יצירתי בתחום השידוכים, אולי לא מכובד אך הדולרים זורמים.

אתרי הכרויות מערבים ואמריקאים נטלו תחת חסותם משרדי הכרויות מקומיים והקימו עוד אלפי משרדים נוספים למטרת עבודה נטו עבור הכרויות.

המשרדים האמריקאים צירפו מאות סניפי משנה בתחום השידוכים האוספים בחורות ומספקים להם תעסוקה, הבחורות הללו יעבדו בזמנן הפנוי במשמרות, ישוחחו עם בחורים פנויים מאמריקה בעיקר וישתכרו בהתאם לכמות הדואר ששלחו ועבור הצאט.

בחורה רוסיה יכולה להתפרנס פי כמה יותר מכל בחורה אחרת שעובדת כאחות בית חולים או מוכרת בחנות ולכן מובנת רצונן של בחורות להשתלב במשרדי הכרויות עם אמריקאיים.

כמובן שאין כל הכרות במשרדי אלה הגברים האמריקאיים הנאיבים לא מתארים לעצמם שהבחורות שאתם הם מתקשרים מקבלות משכורת, צורת התשלום מול המשרדים הרוסיים פשוט ביותר, בסוף כל חודש מסכמים סך הפעילות מול הגברים, מכתבים וצאטים ושולחים לסניפים והם משלמים לבחורות כפי שסוכם, כך המשרדים האמריקאיים ומוגנים משפטית ותמיד ומבחינתם הם עובדים מול המשרדים ולא מול הבחורות.

כיום ישנן ערים שלמות באוקראינה וברוסיה עם אלפי משרדי היכרות מעסיקים אלפי בחורות צעירות שזה פרנסתם מהכרות עם גברים בעיקר מאמריקה וגם זוכות במתנות במאות דולרים ומאושרות בחלקן.

השליטה של המשרדים האמריקאיים על שוק הדייטינג ברשת מכניס לכיסן מליוני דולרים כל שנה מגברים פנויים המנויים אצלם ומתקשרים עם הבחורות הרוסיות היפות המתכתבות איתם ולא משערים שלעולם לא יהיה להם הכבוד לראות אותם.

המצב במדינות חבר העמים לשעבר השתפר כבר ורוב הן מאושרות במדינות שלהם ולא מעוניינות לעזוב בכלל, אך כעבודה במשרד הכרויות קוסמת ומשתלמת ומספקת פרנסה ועזרה בלימודים לפחות עד החתונה.

בפעם הבאה שאתה גולש באתר הכרויות התרחק מאתרים בבעלות אמריקאית כי הסיכוי להכיר שם בחורה שואף לאפס, למרות זאת יש עדיין משרדי שידוכים אמינים עם נשים יפייפיות מרוסיה ואוקראינה לקשר אמיתי.

בהצלחה!

כתבות נוספות

ישנם מספר סוכניות להכרות המרכזות יותר מחמישים אחוז מתחום ההכרויות באינטרנט ונשלטים כמובן על ידי האמריקאים, הסוכנות הגדולה ביותר עוסקת בשליחת וקבלת מכתבים מגברים, תרגומם לאנגלית והשבת תשובה מהבחורות, כל הפעולות האלה משולמות על ידי המינויים ואחוז מסויים משולם לבחורות ואפילו לגברים היושבים ומשיבים למכתבים כאילו היו הבחורות עצמן.

בחורות רבות המעוניינות להשתלב בתעשיה רווחית זאת עוזבות את משרדי ההכרויות שם הן עובדות, אוספות מספר חברות ופותחות משרדי הכרויות נוספים ומציעים עצמן לעבודה מול האמריקאים, העבר הסוכנות הראשית באמריקה העדיפה לעבוד על משרד אחד בכל עיר אך כיום אפשר לראות עשרות משרדים המתחרים ביניהם מאותה העיר.

הצצה באתרים אלו תגלה לך עודף של בחורות מגברים, בחורות אלו מתחרות על קשר עם כל גבר הנמצא און ליין כדי לתקשר איתו ולהרוויח יותר, לשם כך הן מצטלמות בצורה פרובוקטיבית כדי למשוך את תשומת הלב של הגברים באתר ולזכות ביתר התקשרות עם הגברים.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved