רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

הכרויות או תעסוקה

האמריקאים פיתחו את נושא ההכרות והפכו אותו לעסק מכניס, הכרויות יזומות עם בחורות יפות המקבלות משכורת חודשית?

משרדי הכרויות אמריקאיים שינו בשנים האחרונות את התדמית העולמית המסורתית של משרדי ההכרויות הנהוגים בעולם ההכרויות באוקראינה ורוסיה וגרם להפיכתם לביזנס מצליח.

היכרויות

אם בעבר הלא רחוק משרדי שידוכין התהדרו בבחורות המחפשות קשר עם גבר זר או מקומי היום המילה הכרויות נהפכה לתעשיה.

האמריקאיים הבינו שחוסר התעסוקה במדינות מזרח אירופה במדינות עניות אלו יוכל לשרת את מטרתם ומצאו פיתרונות לעבודה בתחום הזה, אולי לא מכובד אך הדולרים זורמים.

אתרי הכרויות מערבים ואמריקאים נטלו תחת חסותם משרדי הכרויות מקומיים והקימו עוד עשרות אלפי משרדי נוספים כשהמטרה היא עבודה נטו עבור הכרויות.

המשרדים האמריקאיים מאגדים סביבם מאות סניפי משנה בתחום השידוכים שתפקידם לחפש בחורות צעירות ויפות למטרת עבודה, בחורות אלו ישבו ויעבדו במשמרות, יתקשרו עם בחורים אמריקאיים שבאתר וישתכרו בהתאם לכמות הדואר ששלחו ועבור הצאט.

בחורה ממוצעת יכולה להתפרנס פי כמה יותר מכל בחורה אחרת שעובדת כאחות בית חולים או מוכרת בחנות ולכן מובנת רצונן של הנשים הרוסיות להיות חלק ממשרדי ההכרות האמריקאים.

כמובן שאין כל הכרות במשרדי אלה הבחורים האמריקאים התמימים לא מעלים בדעתם שהם מתקשרים עם נשים המתפרנסות מכך, צורת ההתחשבנות מול המשרדים המקומיים הוא פשוט, בסוף כל חודש מסכמים סך הפעילות מול הגברים, מכתבים וצאטים ושולחים לסניפים והם משלמים לבחורות כפי שסוכם, ככה הסוכנויות האמריקאיות עובדות כחוק ויוכלו לטעון שאין להם קשר ישיר עם הבחורות.

כיום עשרות ערים ברוסיה ואוקראינה עם אלפי משרדי היכרות מעסיקים עשרות אלפי נשים רוסיות צעירות המוצאות את לחמן מהכרות עם גברים בעיקר מאמריקה וגם זוכות במתנות במאות דולרים כל חודש.

השליטה של המשרדים האמריקאיים על שוק הדייטינג ברשת מכניס לכיסן מליוני דולרים כל שנה מגברים תמימים המחפשים קשר עם הבחורות הרוסיות היפות המתכתבות איתם ולא משערים בכלל שלא יזכו לפגוש אותן לעולם.

המצב באוקראינה ורוסיה השתפר ורוב הנשים הרוסיות מאושרות ולא חושבות בכלל לעזוב, אך לעבוד במשרד הכרויות מהנה ומפרנסת יותר מכל עבודה אחרת.

בפעם הבאה שתחפש בחורות באתרי הכרויות זכור להתרחק מאתרים כאלה כי אין סיכוי למצוא בחורה לקשר, למרות זאת יש עדיין אתרי הכרויות אמינים עם בחורות רציניות לקשר וחתונה.

בהצלחה!

כתבות נוספות

ישנם מספר סוכניות להכרות המרכזות יותר מחמישים אחוז מתחום ההכרויות באינטרנט ונשלטים כמובן על ידי האמריקאים, הסוכנות הגדולה ביותר עוסקת בשליחת וקבלת מכתבים מגברים, תרגומם לאנגלית והשבת תשובה מהבחורות, כל הפעולות האלה משולמות על ידי המינויים ואחוז מסויים משולם לבחורות ואפילו לגברים היושבים ומשיבים למכתבים כאילו היו הבחורות עצמן.

בחורות רבות המעוניינות להשתלב בתעשיה רווחית זאת עוזבות את משרדי ההכרויות שם הן עובדות, אוספות מספר חברות ופותחות משרדי הכרויות נוספים ומציעים עצמן לעבודה מול האמריקאים, העבר הסוכנות הראשית באמריקה העדיפה לעבוד על משרד אחד בכל עיר אך כיום אפשר לראות עשרות משרדים המתחרים ביניהם מאותה העיר.

הצצה באתרים אלו תגלה לך עודף של בחורות מגברים, בחורות אלו מתחרות על קשר עם כל גבר הנמצא און ליין כדי לתקשר איתו ולהרוויח יותר, לשם כך הן מצטלמות בצורה פרובוקטיבית כדי למשוך את תשומת הלב של הגברים באתר ולזכות ביתר התקשרות עם הגברים.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved