רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

הכרויות או תעסוקה

האמריקאים פיתחו את נושא ההכרות והפכו אותו לעסק מכניס, הכרויות יזומות עם בחורות יפות המקבלות משכורת חודשית?

משרדי הכרויות אמריקאיים שינו בשנים האחרונות את התדמית העולמית המסורתית של משרדי ההכרויות הנהוגים בעולם ההכרויות באוקראינה ורוסיה וגרם להפיכתם לעסק המבוסס המטיל ביצי זהב.

היכרויות

אם בעבר משרדי הכרויות באוקראינה או ברוסיה התהדרו בבחורות המחפשות קשר עם גבר זר או מקומי היום עסקי הכרויות נחשבים לתעשיה.

בעלי עסקים אמריקאים מבינים שהמחסור בתעסוקה במדינות עניות אלו יוכל לשרת את מטרתם והחלו להציע פתרונות עבודה בתחום ההכרות, אולי לא מכובד אך הדולרים זורמים.

סוכניות להכרויות מאמריקה השתלטו על כל משרדי הכרויות מקומיים והקימו עוד עשרות אלפי משרדי נוספים כשהמטרה היא עבודה נטו עבור הכרויות.

המשרדים האמריקאיים מאגדים סביבם מאות סניפי משנה בתחום השידוכים האוספים בחורות ומספקים להם תעסוקה, בחורות אלו ישבו ויעבדו במשמרות, יתקשרו עם בחורים אמריקאיים שבאתר ויתוגמלו עבור כמות המכתבים שכתבו וכן עבור זמן צאט.

בחורה רוסיה יכולה להתפרנס במשרד הכרויות פי 10 מחברתה העובדת למשל כאחות בית חולים או מוכרת בחנות ולכן מובנת רצונן של הנשים הרוסיות להיות חלק ממשרדי ההכרות האמריקאים.

כמובן שאין כל הכרות במשרדי אלה הגברים המערביים לא משערים כלל וכלל שהבחורות שאתם הם מתקשרים מקבלות משכורת, צורת התשלום מול המשרדים הרוסיים פשוט ביותר, כל חודש מסכמים את זמן הצאטים ומספר המכתבים שנשלחו ושולחים למשרדים המקומיים והם משלמים לבחורות כפי שסוכם, ככה הסוכנויות האמריקאיות עובדות כחוק ומבחינתם הם עובדים מול המשרדים ולא מול הבחורות.

כיום עשרות ערים ברוסיה ואוקראינה עם מאות משרדי שידוכין מעסיקים אלפי בחורות בכל הגילאים מקומיות המתפרנסות מהתכתבות עם גברים אמריקאים וגם מקבלות בונוסים במאות דולרים כל חודש.

השליטה של המשרדים הללו על שוק ההכרות מכניס לקופתם מליוני דולרים לקופתם מבחורים אמריקאים פנויים המתלהבים משלל הבחורות הרוסיות היפות המתכתבות איתם ולא משערים שלעולם לא יהיה להם הכבוד לראות אותם.

המצב באוקראינה ורוסיה השתפר ורוב הן מאושרות במדינות שלהם ולא מעוניינות לעזוב בכלל, אך לעבוד במשרד הכרויות מהנה ומספקת פרנסה ועזרה בלימודים לפחות עד החתונה.

בפעם הבאתה שתרצה לצמוא בחורה יפה באתר הכרויות זכור להתרחק מאתרים כאלה כי בחורות להכרות לא נמצאות שם, לעומת זאת תוכל עדיין למצוא משרדי שידוכים אמינים עם נשים יפייפיות מרוסיה ואוקראינה לקשר אמיתי.

בהצלחה!

כתבות נוספות

ישנם מספר סוכניות להכרות המרכזות יותר מחמישים אחוז מתחום ההכרויות באינטרנט ונשלטים כמובן על ידי האמריקאים, הסוכנות הגדולה ביותר עוסקת בשליחת וקבלת מכתבים מגברים, תרגומם לאנגלית והשבת תשובה מהבחורות, כל הפעולות האלה משולמות על ידי המינויים ואחוז מסויים משולם לבחורות ואפילו לגברים היושבים ומשיבים למכתבים כאילו היו הבחורות עצמן.

בחורות רבות המעוניינות להשתלב בתעשיה רווחית זאת עוזבות את משרדי ההכרויות שם הן עובדות, אוספות מספר חברות ופותחות משרדי הכרויות נוספים ומציעים עצמן לעבודה מול האמריקאים, העבר הסוכנות הראשית באמריקה העדיפה לעבוד על משרד אחד בכל עיר אך כיום אפשר לראות עשרות משרדים המתחרים ביניהם מאותה העיר.

הצצה באתרים אלו תגלה לך עודף של בחורות מגברים, בחורות אלו מתחרות על קשר עם כל גבר הנמצא און ליין כדי לתקשר איתו ולהרוויח יותר, לשם כך הן מצטלמות בצורה פרובוקטיבית כדי למשוך את תשומת הלב של הגברים באתר ולזכות ביתר התקשרות עם הגברים.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved