רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

הכרויות או תעסוקה

האמריקאים פיתחו את נושא ההכרות והפכו אותו לעסק מכניס, הכרויות יזומות עם בחורות יפות המקבלות משכורת חודשית?

משרדי היכרויות בבעלות אמריקאית גרמו לשינוי התדמית המסורתית של משרדים להכרויות הנהוגים בעולם ההכרויות באוקראינה ורוסיה וגרם להפיכתם לעסק המבוסס המטיל ביצי זהב.

היכרויות

עד לא מזמן סוכניות להכרויות ממזרח אירופה התהדרו בנשים לקשר רציני וחתונה עם גברים מהמערב היום המילה הכרויות נהפכה לתעשיה.

האמריקאיים הבינו שחוסר התעסוקה במדינות מזרח אירופה במדינות אלו פועל לטובתם והחלו להציע פתרונות עבודה בתחום ההכרות, לא בדיוק מכובד אך עם רווחים עצומים.

משרדי הכרויות אמריקאיים השתלטו על רוב אתרי הכרות מקומיים והוסיפו עוד אלפי משרדים נוספים למטרת עבודה נטו עבור הכרויות.

הסוכניות האמריקאיות מאגדות סביבן אלפי סניפים מקומיים של משרדי הכרות האוספים בחורות ומספקים להם תעסוקה, הבחורות הללו יעבדו בזמנן הפנוי במשמרות, ישוחחו עם בחורים פנויים מאמריקה בעיקר וישתכרו בהתאם לכמות הדואר ששלחו ועבור הצאט.

בחורה מקומית תוכל להרוויח בחודש פי 10 מכל בחורה אחרת בגילה שעובדת כאחות בית חולים או מוכרת בחנות ולכן מובנת רצונן של בחורות להשתלב במשרדי הכרויות עם אמריקאיים.

כמובן שהכרות לא נוצרת במשרדים האלה הגברים האמריקאיים הנאיבים לא מתארים לעצמם שהם מתכתבים עם בחורות המקבלות שכר, ההתחשבנות מול המשרדים בסניפים פשוטה ביותר, בסוף כל חודש מסכמים סך הפעילות מול הגברים, מכתבים וצאטים ושולחים למשרדים המקומיים והם משלמים לבחורות כפי שסוכם, כך המשרדים האמריקאיים ומוגנים משפטית ותמיד ויוכלו לטעון שאין להם קשר ישיר עם הבחורות.

נכול להיום ערים שלמות במזרח אירופה עם מאות משרדי הכרויות שונים המעסיקות עשרות אלפי נשים רוסיות צעירות המוצאות את לחמן מהכרות עם גברים בעיקר מאמריקה וגם זוכות במתנות במאות דולרים לחודש ושמחות בחלקן.

השליטה של המשרדים הללו על שוק ההכרויות באינטרנט מכניס להם עשרות מליוני דולרים בשנה מבחורים אמריקאים פנויים המתלהבים משלל הבחורות הרוסיות היפות המתכתבות איתם ולא משערים שלעולם לא יהיה להם הכבוד לראות אותם.

המצב הכלכלי כיום טוב מבעבר ורוב הנשים הרוסיות מאושרות ולא חושבות בכלל לעזוב, לעומת זאת עבודה במשרד הכרויות רווחית ומשתלמת ומספקת ועוזרת להסתדר כלכלית.

בפעם הבאתה שתרצה לצמוא בחורה יפה באתר הכרויות התרחק מאתרים בבעלות אמריקאית כי אין סיכוי למצוא בחורה לקשר, למרות זאת נותרו עדיין משרדי הכרויות אמיתיים לקשר עם נשים יפייפיות מרוסיה ואוקראינה לקשר אמיתי.

בהצלחה!

כתבות נוספות

ישנם מספר סוכניות להכרות המרכזות יותר מחמישים אחוז מתחום ההכרויות באינטרנט ונשלטים כמובן על ידי האמריקאים, הסוכנות הגדולה ביותר עוסקת בשליחת וקבלת מכתבים מגברים, תרגומם לאנגלית והשבת תשובה מהבחורות, כל הפעולות האלה משולמות על ידי המינויים ואחוז מסויים משולם לבחורות ואפילו לגברים היושבים ומשיבים למכתבים כאילו היו הבחורות עצמן.

בחורות רבות המעוניינות להשתלב בתעשיה רווחית זאת עוזבות את משרדי ההכרויות שם הן עובדות, אוספות מספר חברות ופותחות משרדי הכרויות נוספים ומציעים עצמן לעבודה מול האמריקאים, העבר הסוכנות הראשית באמריקה העדיפה לעבוד על משרד אחד בכל עיר אך כיום אפשר לראות עשרות משרדים המתחרים ביניהם מאותה העיר.

הצצה באתרים אלו תגלה לך עודף של בחורות מגברים, בחורות אלו מתחרות על קשר עם כל גבר הנמצא און ליין כדי לתקשר איתו ולהרוויח יותר, לשם כך הן מצטלמות בצורה פרובוקטיבית כדי למשוך את תשומת הלב של הגברים באתר ולזכות ביתר התקשרות עם הגברים.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved