רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

הכרויות או תעסוקה

האמריקאים פיתחו את נושא ההכרות והפכו אותו לעסק מכניס, הכרויות יזומות עם בחורות יפות המקבלות משכורת חודשית?

משרדי היכרויות בבעלות אמריקאית גרמו לשינוי התדמית של קשר והכרות שהיו נהוגים בעולם בכלל ובמדינות מזרח אירופה בפרט וגרם להפיכתם לביזנס מצליח.

היכרויות

אם בעבר הלא רחוק משרדי שידוכין התהדרו בנשים לקשר רציני וחתונה עם גברים מהמערב היום המילה הכרויות נהפכה לתעשיה.

האמריקאיים הבינו שחוסר התעסוקה במדינות מזרח אירופה במדינות אלו פועל לטובתם והחלו להציע פתרונות עבודה בתחום ההכרות, לא מכובד אך מכניס ביותר.

משרדי הכרויות אמריקאיים השתלטו על רוב משרדי הכרויות מקומיים והקימו עוד אלפי סוכנויות נוספים למטרת עבודה נטו עבור הכרויות.

המשרדים האמריקאים צירפו מאות סניפים קטנים של משרדי הכרויות שתפקידם למצוא בחורות ולספק להן עבודה, בנות אלו ישבו במשמרות סביב השעון, יתכתבו עם גברים אמריקאיים תמימים ויוכלו להשתכר ביד נדיבה בהתאם לעבודה שביצעו.

בחורה רוסיה יכולה להתפרנס פי כמה יותר מכל בחורה אחרת שעובדת כמוכרת בחנות או עבודה אחרת ולכן הרצון של בחורות להשתלב במשרדי הכרויות עם אמריקאיים.

כמובן שאין כל הכרות במשרדי אלה הגברים המערביים לא משערים כלל וכלל שהם מתקשרים עם נשים המתפרנסות מכך, ההתחשבנות מול המשרדים בסניפים פשוטה ביותר, אחת לחודש מסכמים את כמות המכתבים שנכתבו ומוסיפים את זמן שיחות הצאט ושולחים לסניפים והם משלמים לבחורות כפי שסוכם, כך המשרדים האמריקאיים ומוגנים משפטית ותמיד ותמיד יוכלו לטעון שהקשר עם המשרדים ולא עם הבחורות.

כיום עשרות ערים ברוסיה ואוקראינה עם אלפי משרדי היכרות מעסיקים אלפי בחורות צעירות שזה פרנסתם מהכרות עם האמריקאיים ובנוסף מקבלות מתנות במאות דולרים ומאושרות בחלקן.

השליטה של הסוכנויות מאמריקה על נתח ההכרויות באינטרנט מכניס להם עשרות מליוני דולרים בשנה מבחורים אמריקאים פנויים המתלהבים משלל הנשים הללו ולא משערים בכלל שלא יזכו לפגוש אותן לעולם.

המצב הכלכלי כיום טוב מבעבר ורוב הבחורות כבר לא רוצות לעזוב את המדינה שלהם, אך כעבודה במשרד הכרויות קוסמת ומשתלמת ומספקת פרנסה ועזרה בלימודים לפחות עד החתונה.

בפעם הבאה שתחפש בחורות באתרי הכרויות זכור להתרחק מאתרים כאלה כי הסיכוי להכיר שם בחורה שואף לאפס, לעומת זאת תוכל עדיין למצוא משרדי הכרויות אמיתיים לקשר עם בחורות רציניות לקשר וחתונה.

בהצלחה!

כתבות נוספות

ישנם מספר סוכניות להכרות המרכזות יותר מחמישים אחוז מתחום ההכרויות באינטרנט ונשלטים כמובן על ידי האמריקאים, הסוכנות הגדולה ביותר עוסקת בשליחת וקבלת מכתבים מגברים, תרגומם לאנגלית והשבת תשובה מהבחורות, כל הפעולות האלה משולמות על ידי המינויים ואחוז מסויים משולם לבחורות ואפילו לגברים היושבים ומשיבים למכתבים כאילו היו הבחורות עצמן.

בחורות רבות המעוניינות להשתלב בתעשיה רווחית זאת עוזבות את משרדי ההכרויות שם הן עובדות, אוספות מספר חברות ופותחות משרדי הכרויות נוספים ומציעים עצמן לעבודה מול האמריקאים, העבר הסוכנות הראשית באמריקה העדיפה לעבוד על משרד אחד בכל עיר אך כיום אפשר לראות עשרות משרדים המתחרים ביניהם מאותה העיר.

הצצה באתרים אלו תגלה לך עודף של בחורות מגברים, בחורות אלו מתחרות על קשר עם כל גבר הנמצא און ליין כדי לתקשר איתו ולהרוויח יותר, לשם כך הן מצטלמות בצורה פרובוקטיבית כדי למשוך את תשומת הלב של הגברים באתר ולזכות ביתר התקשרות עם הגברים.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved