רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

האם בקרוב נראה את הנשים האוקראיניות מסתובבות ברחובות ארצנו?

בעוד חודש אוקראינה תיפתח שעריה בפני התיירות הישראלית עם ביטול חובת הויזה בין המדינות ונוכל לנסוע ללא הגבלה לפגוש את הנשים היפות מאוקראינה.

הכרויות און ליין

התיירים מאוקראינה יוכלו לקנות כרטיס טיסה ולהציף את ארצנו הקטנטנה ביופי של הבחורות כפי שמופיעות באתרי היכרויות.

עכשיו יתאפשר לבחורות הישראלי לטייל וללמוד על המדינה עם הנשים היפות בעולם אך מי שחושב לשלב הכרות רצינית עם בחורות לקשר רציני יתכן ויתאכזב.

התיירות מאמריקה ואירופה בשיאה ויהיה קשה לגבר הישראלי להתמודד מולם, ביקור במשרדי הכרויות מקומיים לא תבטיח תוצאות כיוון שהם עובדים למטרת פגישות בלבד ולא לנישואין.

יעדים לביקור עבורינו הם קייב עיר הבירה ואודסה למרגלות הים השחור מול איסטנבול כשעתיים טיסה מהארץ, עיר מודרנית ויפה, במרכז העיר תמצא בתי קפה ומקומות לבילוי עם בחורות יפות אך לא תחליף באף עיר אירופאית אחרת.

בקייב הסיפור שונה לחלוטין היא יקרה יותר מרוב הערים באירופה ומושכת תיירים המתעניינים בתרבות המקומית למרות שהיא מאוד מפותחת ומודרנית לא תתאים לתייר הישראלי.

הטיסות לאודסה מאוד יקרות בשלב זה ויתכן ויוזלו בעתיד, כרגע כרטיס טיסה עולה כ500-600 דולר ובעונת התיירות יקר יותר ללא מחירי שהייה בבית מלון שגם הוא מאוד יקר, רק בימי שלישי יש טיסה לאודסה על ידי אל על וחברת הטיסה האוקראינית אירו סוויט גם טסה אחת לשבוע כך שלטוס לסוף שבוע בלתי אפשרי בשלב זה אלא רק שבוע עגול.

ניתן להגיע גם לאודסה דרך איסטנבול או וינה ולהוזיל את העלויות אך זה סיבוב וכרגע אפשרות זאת לא באה בחשבון בגלל יחסנו עם טורקיה.

רוב התיירות לאודסה כיום הינה למטרת הכרויות, בחורים מהמערב מגיעים כדי להיפגש עם הבחורות במשרדי הכרויות, שיטת הכרות שונה ממה שאנו רגילים כיוון שמדובר בהכרות ולא בחתונה, רובם יגיעו לסוכנויות להיכרויות דרך המשרדים ולא באופן עצמאי, מגיעים לפגישות בתיאום מלא ואחר מזמינים אותם לביקור בארצם, אמריקה קורצת יותר לבחורות המקומיות אך המשרדים המקומיים ישמחו לשרת את התיירים מהארץ תמורת עמלה נכבדת.

שוק ההכרות באודסה ובכלל בעולם נשלט באופן בלעדי על ידי האמריקאים שמעסיקים בחורות סביב השעון תמורת עמלה, הנשים המקומיות נמצאות ועובדות ואין בכלל סיבה להתלהב ממשרד העמוס בבחורות יפות, הכי רחוק שתקבל זה פגישות הכרות.

אין ספק שביטול הויזה תגרום לגברים שהתחתנו לקצר את הבירוקרטיה ולהגעתה לארץ אך עדיין אנו מחוייבים בהזמנתה לארץ כחוק וללא קיצורי דרך.

בהצלחה!

כתבה נוספת בנושא:
נהירת האוקראיניות לארץ

גברים ישראליים שיגיעו לאודסה ישתכנו בבתי מלון מקומיים שעד היום זוכים לארח תיירים אמריקאיים ואירופאים, משרדי הכרויות מקומיים נוטים לשכן את הלקוחות שלהם גם בדירות שכורות כדי להוזיל עלויות.

עדיף להגיע לאוקראינה בחודשי הקיץ, בחורף די קר שם ובטח לא יתאים עבור התייר הישראלי, בחודשי החורף אוקראינה מושלגת ומסוכן להסתובב ברחובות עקב סכנת החלקה, בחורף הפעילות מצטמצמת בכל התחומים ואנשים נשארים בביתם למעט מי שצריך להגיע לעבודה.

בכל הערים באוקראינה אפשר למצוא משרדי הכרויות מקומיים, יש ערים שלמות שעובדות עבור הסוכנויות האמריקאיים לרבות אודסה ששם תוכל למצוא מאות ואולי אלפי בחורות היושבות במשמרות במשרדי הכרויות ומתכתבות עם גברים אמריקאיים במטרה להתפרנס ולממן את הלימודים באוניברסיטה.

מרכז העיר באודסה נראה הכי מפואר והכי מושקע אך את תצאו ממרכזי הערים תחזרו מאה שנה אחורה, בניינים ישנים ולא מטופחים, עזובה והזנחה, כבישים לא סלולים וללא תאורה ברחובות אך דווקא ממקומות אלו מגיעים הבחורות הכי יפות בעיר.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved