רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

האם בקרוב נראה את הנשים האוקראיניות מסתובבות ברחובות ארצנו?

בעוד כחודש וחצי תפתח אוקראינה בפני התיירות הישראלית עם ביטול חובת הויזה בין המדינות ונוכל לטוס ולבקר את הבחורות האוקראיניות היפות.

הכרויות און ליין

התיירים מאוקראינה יוכלו לקנות כרטיס טיסה ולהציף את ארצנו הקטנטנה ביופי האוקראיני כפי שהורגלנו לראות באתרים להכרויות.

ביטול הוויזה יאפשר לגבר הישראלי להגיע בקלות לאוקראינה לטייל באוקראינה וללמוד על התרבות והמסורת האוקראינית אך מי שמעוניין להכיר נשים במהלך שהותו עלול להתאכזב.

עונת התיירות עם גברים מערבים בשיאה ויקשה לבחור הישראלי להתמודד איתם, ביקור בסוכנויות להכרויות במקום לא מבטיחה הצלחה כיוון שהם עובדים למטרת הכרות ולא למען חתונה.

יעדים לביקור עבורינו הם קייב עיר הבירה ואודסה למרגלות הים השחור מול איסטנבול כשעתים וחצי טיסה מהארץ, עיר יפה ומעניינת אך יקרה מעט, במרכז העיר ניתן למצוא מקומות בילוי מסגנון מערבי ומועדונים עם נשים יפיפיות אך לא דומה באף עיר אירופאית אחרת.

קייב עיר הבירה מאוד יקרה הרבה יותר מערים מקבילות באירופה ומושכת תיירים המתעניינים בתרבות המקומית למרות שהיא מודרנית ומשופעת מקומות בילוי לדעתי לא מתאימה לתייר הישראלי הממוצע.

מחיר הטיסות לאודסה יקרות ואולי יוזלו בעתיד, כרגע כרטיס טיסה עולה כ500-600 דולר ובקיץ יותר יקר לא כולל מחירי לינה שהינם גבוהים יחסית למקום, אל על טסה בימי שלישי לאודסה וחברת איירו סויט האוקראינית גם כן אחת לשבוע כך שלהגיע לבלות רק בסופי שבוע בלתי אפשרי בשלב זה אלא רק שבוע עגול.

אפשר להגיע לאודסה דרך איסטנבול או וינה ולהוזיל את העלויות אך זה סיבוב וכרגע אפשרות זאת לא באה בחשבון בגלל המעבר באיסטנבול.

התיירות הנכנסת לאודסה ברובה למטרת היכרויות, בחורים מהמערב מגיעים כדי להיפגש עם הבחורות במשרדי הכרויות, בשונה משיטת ההכרויות שאנו רגילים כי אינם מגיעים להתחתן, רובם יגיעו לסוכנויות להיכרויות בצורה מאורגנת ולא בגפם, נפגשים עם בחורות ויזמינו אותן לביקור הכרות בארצם, לנשים המקומיות אמריקה עדיפה יותר אך המשרדים להיכרויות ישמחו לארח את הגברים הישראליים ולהתפרנס.

שוק ההיכרויות בעיר נשלט באופן בלעדי על ידי האמריקאים שהפכו את תחום ההכרות לעסק משתלם, הנשים המקומיות נמצאות ועובדות ואל לך להתלהב ממקום העמוס בבחורות יפות, לכל היותר תקבל פגישות.

ללא ספק ביטול הוויזה תגרום לגברים שהתחתנו לקצר את מועד בואה של האישה לארץ אך נאלץ להזמינה בהתאם לדרישות משרד הפנים.

בהצלחה!

כתבה נוספת בנושא:
נהירת האוקראיניות לארץ

גברים ישראליים שיגיעו לאודסה ישתכנו בבתי מלון מקומיים שעד היום זוכים לארח תיירים אמריקאיים ואירופאים, משרדי הכרויות מקומיים נוטים לשכן את הלקוחות שלהם גם בדירות שכורות כדי להוזיל עלויות.

עדיף להגיע לאוקראינה בחודשי הקיץ, בחורף די קר שם ובטח לא יתאים עבור התייר הישראלי, בחודשי החורף אוקראינה מושלגת ומסוכן להסתובב ברחובות עקב סכנת החלקה, בחורף הפעילות מצטמצמת בכל התחומים ואנשים נשארים בביתם למעט מי שצריך להגיע לעבודה.

בכל הערים באוקראינה אפשר למצוא משרדי הכרויות מקומיים, יש ערים שלמות שעובדות עבור הסוכנויות האמריקאיים לרבות אודסה ששם תוכל למצוא מאות ואולי אלפי בחורות היושבות במשמרות במשרדי הכרויות ומתכתבות עם גברים אמריקאיים במטרה להתפרנס ולממן את הלימודים באוניברסיטה.

מרכז העיר באודסה נראה הכי מפואר והכי מושקע אך את תצאו ממרכזי הערים תחזרו מאה שנה אחורה, בניינים ישנים ולא מטופחים, עזובה והזנחה, כבישים לא סלולים וללא תאורה ברחובות אך דווקא ממקומות אלו מגיעים הבחורות הכי יפות בעיר.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved