רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

האם בקרוב נראה את הנשים האוקראיניות מסתובבות ברחובות ארצנו?

בחודש פברואר תפתח אוקראינה את שעריה בפני הישראליים עם התחלת הסכם לביטול הויזה ונוכל לנסוע ללא הגבלה לפגוש את הבחורות היפות באוקראינה.

הכרויות און ליין

הם גם יוכלו להגיע ולקנות כרטיס ולטוס אלינו ללא בעיות ולהציף את ארצנו הקטנטנה ביופי של הבחורות כפי שמופיעות באתרים להכרויות.

ביטול הויזה לאוקראינה יאפשר לגבר הישראלי להגיע בקלות לאוקראינה לטייל וללמוד על המסורת המקומית והתרבות אך לגברים החושבים שיוכלו להכיר כמה בחורות על הדרך נכונה אכזבה.

עונת התיירות עם גברים מערבים בשיאה ונראה שיהיה קשה לבחור הישראלי להתמודד איתם, ביקור במשרדים מקומיים להכרות לא תבטיח תוצאות כיוון שהם בנויים על הכרויות למטרת הכרות ולא למען חתונה.

יעדים חשובים עבור התיירים מהארץ הם קייב ואודסה למרגלות הים השחור מול איסטנבול כשעתיים טיסה מהארץ, עיר גדולה ויפה לתיירים, במרכז אודסה יש מסעדות בתי קפה ודיסקוטקים עם בחורות יפות אך לא תחליף באף מקום אחר בעולם.

בעיר הבירה קייב הכל יקר הרבה יותר מערים מקבילות באירופה ומתאימה יותר לתייר האירופאי למרות שהיא מודרנית ומשופעת מקומות בילוי היא יקרה מאוד לתייר הישראלי.

כרטיסי הטיסה לאודסה יקרים ואולי יוזלו בעתיד, מחיר כרטיס מתחיל מ500 דולר ובקייץ מכפיל את עצמו ללא מחירי שהייה בבית מלון שגם הוא מאוד יקר, רק בימי שלישי יש טיסה לאודסה על ידי אל על וחברת איירו סויט האוקראינית גם כן אחת לשבוע כך שלבלות באודסה רק סופי שבוע כרגע בילתי אפשרי.

ישנן עוד אפשרויות להגיע לאודסה דרך איסטנבול או וינה ולהוזיל את עלויות הנסיעה אך לא אמליץ על האפשרות הזאת בגלל המעבר באיסטנבול.

אפשר להגיד שרוב התיירים מגיעים למטרת הכרות, בחורים מהמערב מגיעים כדי להיפגש עם הבחורות במשרדי הכרויות, שיטת הכרות שונה ממה שאנו רגילים כי אינם מגיעים להתחתן, רובם מגיעים למשרדי הכרויות דרך המשרדים ולא באופן עצמאי, עורכים פגישות יזומות עם הבחורות ואחר מזמינים אותם לביקור בארצם, לנשים המקומיות אמריקה עדיפה יותר אך המשרדים להיכרויות ישמחו לארח את הגברים הישראליים ולהתפרנס.

שוק ההכרויות באודסה נשלט באופן בלעדי על ידי האמריקאים שהפכו את תחום ההכרות לעסק משתלם, הנשים המקומיות נמצאות ועובדות ואל לך להתלהב ממקום מלא בנשים יפות, מקסימום תקבלו פגישה ולא יותר.

אין ספק שביטול הויזה תעזור לגבר שהתחתן עם בחורה מאוקראינה לקצר את זמן ההמתנה עד להגעת האישה לארץ אך נאלץ להזמינה כפי שהחוק מתיר לנו.

בהצלחה!

כתבה נוספת בנושא:
נהירת האוקראיניות לארץ

גברים ישראליים שיגיעו לאודסה ישתכנו בבתי מלון מקומיים שעד היום זוכים לארח תיירים אמריקאיים ואירופאים, משרדי הכרויות מקומיים נוטים לשכן את הלקוחות שלהם גם בדירות שכורות כדי להוזיל עלויות.

עדיף להגיע לאוקראינה בחודשי הקיץ, בחורף די קר שם ובטח לא יתאים עבור התייר הישראלי, בחודשי החורף אוקראינה מושלגת ומסוכן להסתובב ברחובות עקב סכנת החלקה, בחורף הפעילות מצטמצמת בכל התחומים ואנשים נשארים בביתם למעט מי שצריך להגיע לעבודה.

בכל הערים באוקראינה אפשר למצוא משרדי הכרויות מקומיים, יש ערים שלמות שעובדות עבור הסוכנויות האמריקאיים לרבות אודסה ששם תוכל למצוא מאות ואולי אלפי בחורות היושבות במשמרות במשרדי הכרויות ומתכתבות עם גברים אמריקאיים במטרה להתפרנס ולממן את הלימודים באוניברסיטה.

מרכז העיר באודסה נראה הכי מפואר והכי מושקע אך את תצאו ממרכזי הערים תחזרו מאה שנה אחורה, בניינים ישנים ולא מטופחים, עזובה והזנחה, כבישים לא סלולים וללא תאורה ברחובות אך דווקא ממקומות אלו מגיעים הבחורות הכי יפות בעיר.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved