רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

האם בקרוב נראה את הנשים האוקראיניות מסתובבות ברחובות ארצנו?

בעוד כחודש וחצי תפתח אוקראינה בפני הישראליים עם התחלת הסכם לביטול הויזה ונוכל לטוס ולבקר את הנשים היפות מאוקראינה.

הכרויות און ליין

התיירים מאוקראינה יוכלו לקנות כרטיס טיסה ולבקר בארץ וכך נוכל להציץ ביופי האוקראיני כפי שהורגלנו לראות באתרי היכרויות.

ביטול הוויזה יאפשר לבחורות הישראלי לטייל וללמוד על התרבות והמסורת האוקראינית אך לגברים החושבים שיוכלו להכיר בחורות לקשר רציני יתכן ויתאכזב.

עונת התיירות עם גברים מערבים בשיאה ויקשה לגברים הישראליים להתמודד מול האמריקאים, ביקור בסוכנויות להכרויות במקום לא תבטיח תוצאות כיוון שהם בנויים על הכרויות למטרת הכרות ולא למען חתונה.

יעדים לביקור עבורינו הם קייב ואודסה הנמצאת קרובה אלינו כשעתיים ומחצה מהארץ, עיר גדולה ויפה לתיירים, במרכז אודסה יש מקומות בילוי מסגנון מערבי ומועדונים עם בחורות יפות אך לא תחליף באף עיר אירופאית אחרת.

קייב עיר הבירה מאוד יקרה יותר מרוב הערים באירופה ומתאימה יותר לתייר האירופאי למרות שהיא מודרנית ומשופעת מקומות בילוי לא תתאים לתייר הישראלי.

כרטיסי הטיסה לאודסה יקרים בשלב זה ויתכן ויוזלו בעתיד, כרטיס הלוך ושוב לאודסה מתחיל מחמש מאות דולר ובעונת התיירות יקר יותר מחיר ללא בית מלון שגם יקר מאוד, חברת אל על טסה אחת לשבוע בימי שלישי וחברת איירו סויט האוקראינית גם כן אחת לשבוע כך שלטוס לסוף שבוע בילתי אפשרי אלא מינימום לשבוע.

ישנן עוד אפשרויות להגיע לאודסה דרך אירופה או טורקיה כדי להוזיל את עלויות הנסיעה אך אפשרות זאת לא באה בחשבון לפחות לא מאיסטנבול.

התיירות הנכנסת לאודסה ברובה למטרת היכרויות, גברים מאמריקה ואירופה מגיעים כדי להכיר את הבחורות המקומיות, שיטה השונה מהשיטה שאליה אנו רגילים כיוון שמדובר בהכרות ולא בחתונה, רובם יגיעו לסוכנויות להיכרויות דרך המשרדים ולא באופן עצמאי, נפגשים עם בחורות ויזמינו אותן לביקור הכרות בארצם, אמריקה קורצת יותר לבחורות המקומיות אך המשרדים המקומיים ישמחו לשרת את התיירים הישראלים ולהתפרנס מהם.

שוק ההכרויות באודסה נשלט על ידי סוכנויות מאמריקה שמעסיקים בחורות סביב השעון תמורת עמלה, הבחורות יושבות ועובדות ואל לך להתלהב ממקום המלא בבחורות יפיפיות, לכל היותר תקבל פגישות.

אין ספק שביטול הויזה תעזור לבחורים שהתחתנו באוקראינה לקצר את זמן ההמתנה עד להגעת האישה לארץ אך עדיין אנו מחוייבים בהזמנתה לארץ כפי שהחוק מתיר לנו.

בהצלחה!

כתבה נוספת בנושא:
נהירת האוקראיניות לארץ

גברים ישראליים שיגיעו לאודסה ישתכנו בבתי מלון מקומיים שעד היום זוכים לארח תיירים אמריקאיים ואירופאים, משרדי הכרויות מקומיים נוטים לשכן את הלקוחות שלהם גם בדירות שכורות כדי להוזיל עלויות.

עדיף להגיע לאוקראינה בחודשי הקיץ, בחורף די קר שם ובטח לא יתאים עבור התייר הישראלי, בחודשי החורף אוקראינה מושלגת ומסוכן להסתובב ברחובות עקב סכנת החלקה, בחורף הפעילות מצטמצמת בכל התחומים ואנשים נשארים בביתם למעט מי שצריך להגיע לעבודה.

בכל הערים באוקראינה אפשר למצוא משרדי הכרויות מקומיים, יש ערים שלמות שעובדות עבור הסוכנויות האמריקאיים לרבות אודסה ששם תוכל למצוא מאות ואולי אלפי בחורות היושבות במשמרות במשרדי הכרויות ומתכתבות עם גברים אמריקאיים במטרה להתפרנס ולממן את הלימודים באוניברסיטה.

מרכז העיר באודסה נראה הכי מפואר והכי מושקע אך את תצאו ממרכזי הערים תחזרו מאה שנה אחורה, בניינים ישנים ולא מטופחים, עזובה והזנחה, כבישים לא סלולים וללא תאורה ברחובות אך דווקא ממקומות אלו מגיעים הבחורות הכי יפות בעיר.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved