רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

האם בקרוב נראה את הנשים האוקראיניות מסתובבות ברחובות ארצנו?

בעוד כחודש וחצי תפתח אוקראינה בפני התיירים הישראליים עם ביטול הויזה ביננו דבר שיאפשר לנו לנסוע ולראות את הבחורות היפות באוקראינה.

הכרויות און ליין

התיירים מאוקראינה יוכלו לקנות כרטיס ולטוס אלינו ללא בעיות ולבקר בארץ וכך נוכל להציץ מהיופי שלהן כפי שרואים רק באתרי הכרויות.

עכשיו יתאפשר לבחורות הישראלי לטייל וללמוד על התרבות והמסורת האוקראינית אך מי שחושב לשלב הכרות רצינית עם בחורות לקשר רציני יתכן ויתאכזב.

עונת התיירות עם גברים מערבים בשיאה ויקשה לגבר הישראלי להתמודד מולם, ביקור במשרדים מקומיים להכרות לא מבטיחה הצלחה כיוון שהם בנויים על הכרויות למטרת הכרות ולא למען חתונה.

שני היעדים העיקריים עבור התייר הישראלי הם קייב ואודסה למרגלות הים השחור מול איסטנבול כשעתיים טיסה מהארץ, עיר יפה ומעניינת אך יקרה מעט, במרכז אודסה יש מקומות בילוי מסגנון מערבי ומועדונים עם יפיפות שלא תמצא באף עיר אירופאית אחרת.

בעיר הבירה קייב הכל יקר הרבה יותר מערים מקבילות באירופה ומתאימה יותר לתייר האירופאי למרות שהיא מאוד מפותחת ומודרנית היא יקרה מאוד לתייר הישראלי.

כרטיסי הטיסה לאודסה יקרים ואולי יוזלו בעתיד, מחיר כרטיס מתחיל מ500 דולר ובעונת התיירות יקר יותר מחיר ללא בית מלון שגם יקר מאוד, רק בימי שלישי יש טיסה לאודסה על ידי אל על והחברה האוקראינית טסה גם אחת לשבוע כך שלטוס לסוף שבוע בלתי אפשרי בשלב זה אלא רק שבוע עגול.

אפשר להגיע לאודסה דרך אירופה או טורקיה כדי להוזיל את עלויות הנסיעה אך לא אמליץ על האפשרות הזאת לפחות לא מאיסטנבול.

אפשר להגיד שרוב התיירים מגיעים למטרת הכרות, בחורים מהמערב מגיעים כדי להיפגש עם הבחורות במשרדי הכרויות, שיטה השונה מהשיטה שאליה אנו רגילים אליה כיוון שאין מדובר בחתונה, רובם יגיעו לסוכנויות להיכרויות בצורה מאורגנת ולא בגפם, עורכים פגישות יזומות עם הבחורות ויזמינו אותן לביקור הכרות בארצם, לנשים המקומיות אמריקה עדיפה יותר אך סוכנויות ההכרויות המקומיות ישמחו לעשות קופה הגברים הישראליים ולהתפרנס.

שוק ההיכרויות בעיר נשלט על ידי המשרדים האמריקאיים שהפכו את תחום ההכרות לעסק משתלם, הבחורות האלה נמצאות שם לעבודה נטו ואין מה להתלהב ממשרד מלא בנשים יפות, הכי רחוק שתקבל זה פגישות הכרות.

ללא ספק ביטול הוויזה תגרום לגברים שהתחתנו לקצר את זמן ההמתנה עד להגעת האישה לארץ אך עדיין אנו מחוייבים בהזמנתה לארץ כפי שהחוק מתיר לנו.

בהצלחה!

כתבה נוספת בנושא:
נהירת האוקראיניות לארץ

גברים ישראליים שיגיעו לאודסה ישתכנו בבתי מלון מקומיים שעד היום זוכים לארח תיירים אמריקאיים ואירופאים, משרדי הכרויות מקומיים נוטים לשכן את הלקוחות שלהם גם בדירות שכורות כדי להוזיל עלויות.

עדיף להגיע לאוקראינה בחודשי הקיץ, בחורף די קר שם ובטח לא יתאים עבור התייר הישראלי, בחודשי החורף אוקראינה מושלגת ומסוכן להסתובב ברחובות עקב סכנת החלקה, בחורף הפעילות מצטמצמת בכל התחומים ואנשים נשארים בביתם למעט מי שצריך להגיע לעבודה.

בכל הערים באוקראינה אפשר למצוא משרדי הכרויות מקומיים, יש ערים שלמות שעובדות עבור הסוכנויות האמריקאיים לרבות אודסה ששם תוכל למצוא מאות ואולי אלפי בחורות היושבות במשמרות במשרדי הכרויות ומתכתבות עם גברים אמריקאיים במטרה להתפרנס ולממן את הלימודים באוניברסיטה.

מרכז העיר באודסה נראה הכי מפואר והכי מושקע אך את תצאו ממרכזי הערים תחזרו מאה שנה אחורה, בניינים ישנים ולא מטופחים, עזובה והזנחה, כבישים לא סלולים וללא תאורה ברחובות אך דווקא ממקומות אלו מגיעים הבחורות הכי יפות בעיר.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved