רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

האם בקרוב נראה את הנשים האוקראיניות מסתובבות ברחובות ארצנו?

בעוד חודש אוקראינה תיפתח שעריה בפני התיירים הישראליים עם התחלת הסכם לביטול הויזה ונוכל לנסוע ללא הגבלה לפגוש את הנשים היפות מאוקראינה.

הכרויות און ליין

הם מצידם יוכלו לרכוש כרטיס טיסה אלינו ולהציף את ארצנו הקטנטנה מהיופי שלהן כפי שרואים באתרי היכרויות.

עכשיו יתאפשר לבחורות הישראלי לטייל וללמוד על המדינה עם הנשים היפות בעולם אך מי שחושב לשלב הכרות רצינית עם בחורות לקשר רציני יתכן ויתאכזב.

התיירות האמריקאית והאירופית בשיאה ונראה שיהיה קשה לגבר הישראלי להתמודד מולם, ביקור במשרדי הכרויות מקומיים גם לא תנחל הצלחה מרובה כי הם משדכים למטרת הכרות ובטח לא למטרת חתונה.

שני היעדים העיקריים עבור התייר הישראלי הם קייב עיר הבירה הרחוקה וכן אודסה הקרובה אלינו ונמצאת על שפת הים השחור כשעתים וחצי טיסה מהארץ, עיר גדולה ויפה לתיירים, במרכז העיר ניתן למצוא מקומות בילוי מסגנון מערבי ומועדונים עם נשים יפיפיות אך לא דומה באף עיר אירופאית אחרת.

בקייב הסיפור שונה לחלוטין היא יקרה אפילו בהשוואה לערים אחרות באירופה ומיועדת יותר לתיירים המתעניינים בהיסטוריה למרות שגם שם יש שפע בבילויים היא יקרה מאוד לתייר הישראלי.

מחיר הטיסות לאודסה יקרות בשלב זה ויתכן ויוזלו בעתיד, כרגע כרטיס טיסה עולה כ500-600 דולר ובקייץ מכפיל את עצמו ללא מחירי שהייה בבית מלון שגם הוא מאוד יקר, רק בימי שלישי יש טיסה לאודסה על ידי אל על והחברה האוקראינית טסה גם אחת לשבוע כך שלטוס לסוף שבוע בילתי אפשרי אלא מינימום לשבוע.

ישנן עוד אפשרויות להגיע לאודסה דרך טורקיה הקרובה או ווינה ולהוזיל את עלות הכרטיס אך אני סבור שכרגע האפשרות הזאת לא מומלצת לפחות לא מאיסטנבול.

רוב התיירות לאודסה כיום הינה למטרת הכרויות, תיירים מכל העולם מגיעים אליה כדי להכיר את הבחורות המקומיות, שיטה השונה מהשיטה שאליה אנו רגילים אליה כיוון שאין מדובר בחתונה, רובם מגיעים למשרדי הכרויות בצורה מאורגנת ולא בגפם, נפגשים עם בחורות וכשנוצר קשר יזמינו אותן לביקור, לנשים המקומיות אמריקה עדיפה יותר אך סוכנויות ההכרויות המקומיות ישמחו לעשות קופה הגברים הישראליים ולהתפרנס.

שוק ההכרויות באודסה נשלט על ידי סוכנויות מאמריקה שמעסיקים בחורות סביב השעון תמורת עמלה, הבחורות האלה נמצאות שם לעבודה נטו ואל לך להתלהב ממקום מלא בנשים יפות, מקסימום תקבלו פגישה ולא יותר.

עצם ביטול הויזה תגרום לגברים שהתחתנו לקצר את זמן ההמתנה עד להגעת האישה לארץ אך נאלץ להזמינה בהתאם לדרישות משרד הפנים.

בהצלחה!

כתבה נוספת בנושא:
נהירת האוקראיניות לארץ

גברים ישראליים שיגיעו לאודסה ישתכנו בבתי מלון מקומיים שעד היום זוכים לארח תיירים אמריקאיים ואירופאים, משרדי הכרויות מקומיים נוטים לשכן את הלקוחות שלהם גם בדירות שכורות כדי להוזיל עלויות.

עדיף להגיע לאוקראינה בחודשי הקיץ, בחורף די קר שם ובטח לא יתאים עבור התייר הישראלי, בחודשי החורף אוקראינה מושלגת ומסוכן להסתובב ברחובות עקב סכנת החלקה, בחורף הפעילות מצטמצמת בכל התחומים ואנשים נשארים בביתם למעט מי שצריך להגיע לעבודה.

בכל הערים באוקראינה אפשר למצוא משרדי הכרויות מקומיים, יש ערים שלמות שעובדות עבור הסוכנויות האמריקאיים לרבות אודסה ששם תוכל למצוא מאות ואולי אלפי בחורות היושבות במשמרות במשרדי הכרויות ומתכתבות עם גברים אמריקאיים במטרה להתפרנס ולממן את הלימודים באוניברסיטה.

מרכז העיר באודסה נראה הכי מפואר והכי מושקע אך את תצאו ממרכזי הערים תחזרו מאה שנה אחורה, בניינים ישנים ולא מטופחים, עזובה והזנחה, כבישים לא סלולים וללא תאורה ברחובות אך דווקא ממקומות אלו מגיעים הבחורות הכי יפות בעיר.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved