רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

האם בקרוב נראה את הנשים האוקראיניות מסתובבות ברחובות ארצנו?

בעוד כחודש וחצי תפתח אוקראינה בפני התיירים הישראליים עם התחלת הסכם לביטול הויזה דבר שיאפשר לנו לנסוע ולראות את הבחורות האוקראיניות היפות.

הכרויות און ליין

התיירים מאוקראינה יוכלו לקנות כרטיס טיסה ולהציף את ארצנו הקטנטנה מהיופי שלהן כפי שרואים באתרי היכרויות.

ביטול הויזה לאוקראינה יאפשר לגברים מהארץ לטייל באוקראינה וללמוד על המדינה עם הנשים היפות בעולם אך מי שמעוניין להכיר נשים במהלך שהותו עלול להתאכזב.

התיירות האמריקאית והאירופית בשיאה ויהיה קשה לבחור הישראלי להתמודד איתם, ביקור במשרדים מקומיים להכרות לא מבטיחה הצלחה כיוון שהם עובדים למטרת פגישות בלבד ולא לנישואין.

יעדים חשובים עבור התיירים מהארץ הם קייב עיר הבירה הרחוקה וכן אודסה למרגלות הים השחור מול איסטנבול כשעתיים טיסה מהארץ, עיר גדולה ויפה לתיירים, במרכז אודסה יש מסעדות בתי קפה ודיסקוטקים עם יפיפות שלא תמצא באף מקום באירופה.

קייב עיר הבירה מאוד יקרה אפילו בהשוואה לערים אחרות באירופה ומושכת תיירים המתעניינים בתרבות המקומית למרות שגם שם יש שפע בבילויים לא תתאים לתייר הישראלי.

מחיר הטיסות לאודסה יקרות בשלב זה ויתכן ויוזלו בעתיד, כרגע כרטיס טיסה עולה כ500-600 דולר ובקיץ יותר יקר לא כולל מחירי לינה שהינם גבוהים יחסית למקום, רק בימי שלישי יש טיסה לאודסה על ידי אל על וחברת הטיסה האוקראינית אירו סוויט גם טסה אחת לשבוע כך שלבלות באודסה רק סופי שבוע כרגע בילתי אפשרי.

ישנן עוד אפשרויות להגיע לאודסה דרך איסטנבול או וינה ולהוזיל את עלויות הנסיעה אך האפשרות הזאת לא מומלצת לפחות לא מאיסטנבול.

אפשר להגיד שרוב התיירים מגיעים למטרת הכרות, גברים מאמריקה ואירופה מגיעים כדי להיפגש עם הבחורות במשרדי הכרויות, בשונה משיטת ההכרויות שאנו רגילים כיוון שמדובר בהכרות ולא בחתונה, רובם מגיעים למשרדי הכרויות בצורה יזומה ורק מעטים מגיעים בגפם, נפגשים עם בחורות ואחר מזמינים אותם לביקור בארצם, אמריקה קורצת יותר לבחורות המקומיות אך המשרדים המקומיים ישמחו לשרת את התיירים הישראלים ולהתפרנס מהם.

שוק ההכרויות באודסה נשלט באופן בלעדי על ידי האמריקאים שמעסיקים בחורות סביב השעון תמורת עמלה, הבחורות יושבות ועובדות ואין בכלל סיבה להתלהב ממשרד העמוס בבחורות יפות, לכל היותר תקבל פגישות.

עצם ביטול הויזה תעזור לבחורים שהתחתנו באוקראינה לקצר את מועד בואה של האישה לארץ אך נאלץ להזמינה כחוק וללא קיצורי דרך.

בהצלחה!

כתבה נוספת בנושא:
נהירת האוקראיניות לארץ

גברים ישראליים שיגיעו לאודסה ישתכנו בבתי מלון מקומיים שעד היום זוכים לארח תיירים אמריקאיים ואירופאים, משרדי הכרויות מקומיים נוטים לשכן את הלקוחות שלהם גם בדירות שכורות כדי להוזיל עלויות.

עדיף להגיע לאוקראינה בחודשי הקיץ, בחורף די קר שם ובטח לא יתאים עבור התייר הישראלי, בחודשי החורף אוקראינה מושלגת ומסוכן להסתובב ברחובות עקב סכנת החלקה, בחורף הפעילות מצטמצמת בכל התחומים ואנשים נשארים בביתם למעט מי שצריך להגיע לעבודה.

בכל הערים באוקראינה אפשר למצוא משרדי הכרויות מקומיים, יש ערים שלמות שעובדות עבור הסוכנויות האמריקאיים לרבות אודסה ששם תוכל למצוא מאות ואולי אלפי בחורות היושבות במשמרות במשרדי הכרויות ומתכתבות עם גברים אמריקאיים במטרה להתפרנס ולממן את הלימודים באוניברסיטה.

מרכז העיר באודסה נראה הכי מפואר והכי מושקע אך את תצאו ממרכזי הערים תחזרו מאה שנה אחורה, בניינים ישנים ולא מטופחים, עזובה והזנחה, כבישים לא סלולים וללא תאורה ברחובות אך דווקא ממקומות אלו מגיעים הבחורות הכי יפות בעיר.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved