רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

האם בקרוב נראה את הנשים האוקראיניות מסתובבות ברחובות ארצנו?

בעוד חודש אוקראינה תיפתח שעריה בפני הישראליים עם התחלת הסכם לביטול הויזה ונוכל לטוס ולבקר את הבחורות האוקראיניות היפות.

הכרויות און ליין

הם מצידם יוכלו לרכוש כרטיס טיסה ולבקר בארץ וכך נוכל להציץ ביופי האוקראיני כפי שהורגלנו לראות רק באתרי הכרויות.

ביטול הוויזה יאפשר לבחורות הישראלי לטייל וללמוד על התרבות והמסורת האוקראינית אך מי שחושב לשלב הכרות רצינית עם כמה בחורות על הדרך נכונה אכזבה.

התיירות האמריקאית והאירופית בשיאה ויקשה לגברים הישראליים להתמודד מול האמריקאים, ביקור במשרדים מקומיים להכרות לא תבטיח תוצאות כיוון שהם עובדים למטרת הכרות ולא למען חתונה.

שני היעדים העיקריים עבור התייר הישראלי הם קייב עיר הבירה ואודסה למרגלות הים השחור מול איסטנבול כשעתים וחצי טיסה מהארץ, עיר יפה ומעניינת אך יקרה מעט, במרכז העיר ניתן למצוא מסעדות בתי קפה ודיסקוטקים עם בחורות יפות אך לא תחליף באף מקום באירופה.

בקייב הסיפור שונה לחלוטין היא יקרה הרבה יותר מערים מקבילות באירופה ומושכת תיירים המתעניינים בתרבות המקומית למרות שהיא מאוד מפותחת ומודרנית לא תתאים לתייר הישראלי.

הטיסות לאודסה מאוד יקרות ואולי יוזלו בעתיד, מחיר כרטיס מתחיל מ500 דולר ובקיץ יותר יקר ללא מחירי שהייה בבית מלון שגם הוא מאוד יקר, חברת אל על טסה אחת לשבוע בימי שלישי וחברת הטיסה האוקראינית אירו סוויט גם טסה אחת לשבוע כך שלטוס לסוף שבוע כרגע בילתי אפשרי.

ישנן עוד אפשרויות להגיע לאודסה דרך איסטנבול או וינה ולהוזיל את עלות הכרטיס אך אני סבור שכרגע לא אמליץ על האפשרות הזאת בגלל המעבר באיסטנבול.

רוב התיירות לאודסה כיום הינה למטרת הכרויות, בחורים מהמערב מגיעים כדי להיפגש עם הבחורות במשרדי הכרויות, שיטה השונה מהשיטה שאליה אנו רגילים כי אינם מגיעים להתחתן, רובם יגיעו לסוכנויות להיכרויות דרך המשרדים ולא באופן עצמאי, מגיעים לפגישות בתיאום מלא ואחר מזמינים אותם לביקור בארצם, הבחורות המקומיות יעדיפו את האמריקאים אך המשרדים המקומיים ישמחו לשרת את הגברים הישראליים ולהתפרנס.

שוק ההכרויות באודסה נשלט על ידי המשרדים האמריקאיים שהפכו את תחום ההכרות לעסק משתלם, הנשים המקומיות נמצאות ועובדות ואל לך להתלהב ממקום מלא בנשים יפות, לכל היותר תקבל פגישות.

אין ספק שביטול הויזה תעזור לגבר שהתחתן עם בחורה מאוקראינה לקצר את זמן ההמתנה עד להגעת האישה לארץ אך עדיין אנו מחוייבים בהזמנתה לארץ כפי שהחוק מתיר לנו.

בהצלחה!

כתבה נוספת בנושא:
נהירת האוקראיניות לארץ

גברים ישראליים שיגיעו לאודסה ישתכנו בבתי מלון מקומיים שעד היום זוכים לארח תיירים אמריקאיים ואירופאים, משרדי הכרויות מקומיים נוטים לשכן את הלקוחות שלהם גם בדירות שכורות כדי להוזיל עלויות.

עדיף להגיע לאוקראינה בחודשי הקיץ, בחורף די קר שם ובטח לא יתאים עבור התייר הישראלי, בחודשי החורף אוקראינה מושלגת ומסוכן להסתובב ברחובות עקב סכנת החלקה, בחורף הפעילות מצטמצמת בכל התחומים ואנשים נשארים בביתם למעט מי שצריך להגיע לעבודה.

בכל הערים באוקראינה אפשר למצוא משרדי הכרויות מקומיים, יש ערים שלמות שעובדות עבור הסוכנויות האמריקאיים לרבות אודסה ששם תוכל למצוא מאות ואולי אלפי בחורות היושבות במשמרות במשרדי הכרויות ומתכתבות עם גברים אמריקאיים במטרה להתפרנס ולממן את הלימודים באוניברסיטה.

מרכז העיר באודסה נראה הכי מפואר והכי מושקע אך את תצאו ממרכזי הערים תחזרו מאה שנה אחורה, בניינים ישנים ולא מטופחים, עזובה והזנחה, כבישים לא סלולים וללא תאורה ברחובות אך דווקא ממקומות אלו מגיעים הבחורות הכי יפות בעיר.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved