רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

האם בקרוב נראה את הנשים האוקראיניות מסתובבות ברחובות ארצנו?

בעוד כחודש וחצי תפתח אוקראינה בפני התיירות הישראלית עם ביטול הויזה ביננו ונוכל לטוס ולבקר את הבחורות היפות באוקראינה.

הכרויות און ליין

התיירים מאוקראינה יוכלו לקנות כרטיס טיסה אלינו ולהציף את ארצנו הקטנטנה מהיופי שלהן כפי שרואים באתרים להכרויות.

עכשיו יתאפשר לגבר הישראלי להגיע בקלות לאוקראינה לטייל וללמוד על התרבות והמסורת האוקראינית אך מי שחושב לשלב הכרות רצינית עם כמה בחורות על הדרך נכונה אכזבה.

עונת התיירות עם גברים מערבים בשיאה ויהיה קשה לגברים הישראליים להתמודד מול האמריקאים, ביקור במשרדי הכרויות מקומיים לא מבטיחה הצלחה כיוון שהם בנויים על הכרויות למטרת הכרות ובטח לא למטרת חתונה.

שני היעדים העיקריים עבור התייר הישראלי הם קייב ואודסה למרגלות הים השחור מול איסטנבול כשעתים וחצי טיסה מהארץ, עיר מודרנית ויפה, במרכז העיר תמצא בתי קפה ומקומות לבילוי עם יפיפות שלא תמצא באף מקום אחר בעולם.

בקייב הסיפור שונה לחלוטין היא יקרה יותר מרוב הערים באירופה ומתאימה יותר לתייר האירופאי למרות שגם שם יש שפע בבילויים לא תתאים לתייר הישראלי.

מחיר הטיסות לאודסה יקרות ואולי יוזלו בעתיד, כרגע כרטיס טיסה עולה כ500-600 דולר ובקיץ יותר יקר מחיר ללא בית מלון שגם יקר מאוד, חברת אל על טסה אחת לשבוע בימי שלישי וחברת הטיסה האוקראינית אירו סוויט גם טסה אחת לשבוע כך שלטוס לסוף שבוע כרגע בילתי אפשרי.

ניתן להגיע גם לאודסה דרך אירופה או טורקיה כדי להוזיל את עלות הכרטיס אך אני סבור שכרגע האפשרות הזאת לא מומלצת בגלל יחסנו עם טורקיה.

התיירות הנכנסת לאודסה ברובה למטרת היכרויות, בחורים מהמערב מגיעים כדי להיפגש עם הבחורות במשרדי הכרויות, שיטת הכרות שונה ממה שאנו רגילים אליה כיוון שאין מדובר בחתונה, רובם יגיעו לסוכנויות להיכרויות בצורה יזומה ורק מעטים מגיעים בגפם, מגיעים לפגישות בתיאום מלא ואחר מזמינים אותם לביקור בארצם, אמריקה קורצת יותר לבחורות המקומיות אך סוכנויות ההכרויות המקומיות ישמחו לעשות קופה התיירים מהארץ תמורת עמלה נכבדת.

שוק ההיכרויות בעיר נשלט על ידי המשרדים האמריקאיים שהפכו את תחום ההכרות לעסק משתלם, הנשים המקומיות נמצאות ועובדות ואל לך להתלהב ממקום המלא בבחורות יפיפיות, לכל היותר תקבל פגישות.

עצם ביטול הויזה תעזור לגבר שהתחתן עם בחורה מאוקראינה לקצר את הבירוקרטיה ולהגעתה לארץ אך עדיין אנו מחוייבים בהזמנתה לארץ כפי שהחוק מתיר לנו.

בהצלחה!

כתבה נוספת בנושא:
נהירת האוקראיניות לארץ

גברים ישראליים שיגיעו לאודסה ישתכנו בבתי מלון מקומיים שעד היום זוכים לארח תיירים אמריקאיים ואירופאים, משרדי הכרויות מקומיים נוטים לשכן את הלקוחות שלהם גם בדירות שכורות כדי להוזיל עלויות.

עדיף להגיע לאוקראינה בחודשי הקיץ, בחורף די קר שם ובטח לא יתאים עבור התייר הישראלי, בחודשי החורף אוקראינה מושלגת ומסוכן להסתובב ברחובות עקב סכנת החלקה, בחורף הפעילות מצטמצמת בכל התחומים ואנשים נשארים בביתם למעט מי שצריך להגיע לעבודה.

בכל הערים באוקראינה אפשר למצוא משרדי הכרויות מקומיים, יש ערים שלמות שעובדות עבור הסוכנויות האמריקאיים לרבות אודסה ששם תוכל למצוא מאות ואולי אלפי בחורות היושבות במשמרות במשרדי הכרויות ומתכתבות עם גברים אמריקאיים במטרה להתפרנס ולממן את הלימודים באוניברסיטה.

מרכז העיר באודסה נראה הכי מפואר והכי מושקע אך את תצאו ממרכזי הערים תחזרו מאה שנה אחורה, בניינים ישנים ולא מטופחים, עזובה והזנחה, כבישים לא סלולים וללא תאורה ברחובות אך דווקא ממקומות אלו מגיעים הבחורות הכי יפות בעיר.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved