רישום לאתר

כלות מאוקראינה
Calot

עברית  Русский  English

אתר הכרויות און ליין עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ורוסיה.

כלות מאוקראינה

האם בקרוב נראה את הנשים האוקראיניות מסתובבות ברחובות ארצנו?

בעוד כחודש וחצי תפתח אוקראינה בפני הישראליים עם ביטול חובת הויזה בין המדינות ונוכל לטוס ולבקר את הבחורות היפות באוקראינה.

הכרויות און ליין

התיירים מאוקראינה יוכלו לקנות כרטיס טיסה ולהציף את ארצנו הקטנטנה ביופי האוקראיני כפי שהורגלנו לראות באתרים להכרויות.

ביטול הוויזה יאפשר לבחורות הישראלי לטייל וללמוד על התרבות והמסורת האוקראינית אך מי שמעוניין להכיר בחורות לקשר רציני יתכן ויתאכזב.

עונת התיירות עם גברים מערבים בשיאה ונראה שיהיה קשה לבחור הישראלי להתמודד איתם, ביקור במשרדי הכרויות מקומיים לא מבטיחה הצלחה כיוון שהם עובדים למטרת הכרות ולא למען חתונה.

שני היעדים העיקריים עבור התייר הישראלי הם קייב ואודסה הנמצאת קרובה אלינו כשעתיים טיסה מהארץ, עיר יפה ומעניינת אך יקרה מעט, במרכז אודסה יש מסעדות בתי קפה ודיסקוטקים עם בחורות יפות אך לא תחליף באף מקום באירופה.

בקייב הסיפור שונה לחלוטין היא יקרה יותר מרוב הערים באירופה ומושכת תיירים המתעניינים בתרבות המקומית למרות שהיא מודרנית ומשופעת מקומות בילוי לא תתאים לתייר הישראלי.

מחיר הטיסות לאודסה יקרות ואולי יוזלו בעתיד, כרטיס הלוך ושוב לאודסה מתחיל מחמש מאות דולר ובעונת התיירות יקר יותר לא כולל מחירי לינה שהינם גבוהים יחסית למקום, חברת אל על טסה אחת לשבוע בימי שלישי והחברה האוקראינית טסה גם אחת לשבוע כך שלבלות באודסה רק סופי שבוע בלתי אפשרי בשלב זה אלא רק שבוע עגול.

ישנן עוד אפשרויות להגיע לאודסה דרך איסטנבול או וינה ולהוזיל את עלויות הנסיעה אך לא אמליץ על האפשרות הזאת לפחות לא מאיסטנבול.

רוב התיירות לאודסה כיום הינה למטרת הכרויות, גברים מאמריקה ואירופה מגיעים כדי להיפגש עם הבחורות במשרדי הכרויות, שיטה השונה מהשיטה שאליה אנו רגילים אליה כיוון שאין מדובר בחתונה, רובם מגיעים למשרדי הכרויות בצורה יזומה ורק מעטים מגיעים בגפם, עורכים פגישות יזומות עם הבחורות ואחר מזמינים אותם לביקור בארצם, אמריקה קורצת יותר לבחורות המקומיות אך המשרדים להיכרויות ישמחו לארח את התיירים הישראלים ולהתפרנס מהם.

שוק ההיכרויות בעיר נשלט באופן בלעדי על ידי האמריקאים שהפכו את תחום ההכרות לעסק משתלם, הנשים המקומיות נמצאות ועובדות ואין בכלל סיבה להתלהב ממשרד המלא בבחורות יפיפיות, לכל היותר תקבל פגישות.

עצם ביטול הויזה תעזור לבחורים שהתחתנו באוקראינה לקצר את הבירוקרטיה ולהגעתה לארץ אך עדיין אנו מחוייבים בהזמנתה לארץ כחוק וללא קיצורי דרך.

בהצלחה!

כתבה נוספת בנושא:
נהירת האוקראיניות לארץ

גברים ישראליים שיגיעו לאודסה ישתכנו בבתי מלון מקומיים שעד היום זוכים לארח תיירים אמריקאיים ואירופאים, משרדי הכרויות מקומיים נוטים לשכן את הלקוחות שלהם גם בדירות שכורות כדי להוזיל עלויות.

עדיף להגיע לאוקראינה בחודשי הקיץ, בחורף די קר שם ובטח לא יתאים עבור התייר הישראלי, בחודשי החורף אוקראינה מושלגת ומסוכן להסתובב ברחובות עקב סכנת החלקה, בחורף הפעילות מצטמצמת בכל התחומים ואנשים נשארים בביתם למעט מי שצריך להגיע לעבודה.

בכל הערים באוקראינה אפשר למצוא משרדי הכרויות מקומיים, יש ערים שלמות שעובדות עבור הסוכנויות האמריקאיים לרבות אודסה ששם תוכל למצוא מאות ואולי אלפי בחורות היושבות במשמרות במשרדי הכרויות ומתכתבות עם גברים אמריקאיים במטרה להתפרנס ולממן את הלימודים באוניברסיטה.

מרכז העיר באודסה נראה הכי מפואר והכי מושקע אך את תצאו ממרכזי הערים תחזרו מאה שנה אחורה, בניינים ישנים ולא מטופחים, עזובה והזנחה, כבישים לא סלולים וללא תאורה ברחובות אך דווקא ממקומות אלו מגיעים הבחורות הכי יפות בעיר.כלות מאוקראינה !Copyright © Beautiful Ladies Ltd 2001. All rights reserved